Skocz do zawartości

Zdjęcie

[dodatek archiwalny] AQQ TV v2.0

• Zamknięty Temat jest zamknięty
114 odpowiedzi w tym temacie

#101 macabre4fun

macabre4fun

Bywalec

• 100 postów

Napisano 2010.07.29, 19:18

Panowie znalazłem dużo polskich kanałów, które chodzą. Jedyny problem to taki by wyciągnąć adresy tych programów, które znajdują się w tych zakładkach. Oto strona :

http://www.megawypas.pl/

Ktoś się tego podejmie? ja niestety nie posiadam aż takich możliwości.
  • muuz lubi to
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#102 muuz

muuz

Weteran

• 415 postów

Napisano 2010.07.29, 19:45

Część nie działa, część działa ale... włączcie sobie np. Wizja Jeden, posłuchajcie kilka sekund i jeszcze raz kliknijcie "Wizja Jeden"... :D

Ale są stacje, które działają normalnie (specjalnie TV włączyłem - np. TVP Polonia równo z TV jedzie, jak opóźnienie, to kilka sekund).

EDIT: Teraz już jak się włączy np. Wizja Jeden - ma inny "film". Nie wiem o co chodzi - nagrywają i kawałkami wrzucają do neta "jako film" :lol:. Nie mam pojęcia jak to działa, ale (jak da radę to dać do AQQ TV), to niech do bazy domyślnej AQQ TV będą dołączane tylko te nadające "na żywo", a dać do pierwszego posta listę wszystkich, ale dać info, co nie jest "na żywo" a co jest. :D

Użytkownik muuz edytował ten post 2010.07.29, 19:59

AQQSystemPrzeglądarkaAntywirus

Dołączona grafika

#103 Florian1985

Florian1985

Początkujący

• 1 postów

Napisano 2010.07.31, 11:15

Witam wtyczka jest bardzo ciekawa ale przydało by się aby były takie programy jak Polstat i etc. Macie może namiar na inne adresy dotyczące stacji tv??

#104 karololszak

karololszak

webmaster wannabe ;)

• 1558 postów

Napisano 2010.07.31, 11:34

Ja mam, ale we wtyczce nie da się tego odpalić, więc nic Ci po tym nie będzie :P Aczkolwiek, w przeglądarce internetowej streamy działają (justin.tv). Dlatego męczyłem Jaro o wbudowanie kontrolki Webbrowser jeśli adres streamu będzie zaczynał się od http://justin.tv/, jednak jak widać - nie da się / nie chce mu się :P / niby działa ale się psuje :] - więc tego we wtyczce nie ma...
base64-a2Fyb2xvbHN6YWtAamFic3Rlci5wbC1ib

Słuchasz muzyki house, dance, electro? A może dubstepu, drum and bass?
Zapraszam na stronę poświęconą EDM - NoweBrzmienie.PL - znajdziesz tu najnowsze kawałki house, dance, electro, dubstep i drum & bass!
Fanom gier polecam Addons City - stronę z dodatkami do gier takich jak np. GTA czy LS.

#105 muuz

muuz

Weteran

• 415 postów

Napisano 2010.07.31, 21:04

A co z megawypasem? Kilka postów wyżej.

Mega-edit:
Readon TV Movie Radio Player - w tym programie jest ogromna ilość stacji, bardzo dużo polskich. Jest np. kanał nadający cały czas Czterech pancernych i psa :blink:, ale także lepsze stacje - np. Ale kino!, niestety najlepsze (czytaj: znane) kanały (TVN 24 itp.) albo wywalają błędy, albo puszczają inny kanał. Może ktoś wydobędzie wszystkie działające.

A tak w ogóle, to kiedyś poprosiłem jaro, by zrobił wersje nie do AQQ tzn. jako osobny program, bo nie chcę sobie GGgować komunikatora, dzisiaj zapytałem, czy pamięta jeszcze o projekcie. Odpowiedział "tak".

Użytkownik muuz edytował ten post 2011.06.05, 11:36

Dołączona grafika

#106 muuz

muuz

Weteran

• 415 postów

Napisano 2011.06.05, 11:42

Może update listy kanałów:
Eska TV
4fun.tv
Radio na wizji
Polo TV
Tuba TV
iTV
TV Toya
TV Biznes
Orange Sport Info
CTV Jaworzno
Tele 5
Ezo TV
Mango 24
Dami
TV Trwam
RMF Maxxx TV

Dodatkowo przydałoby się:
- obsługa weeb.tv
- ulubione ("Dodaj do ulubionych/Usuń z ulubionych")
- kategorie (informacyjny, telezakupowy, informacyjny, muzyczny, filmowy, ogólny...)
- lepszy wygląd (nowa skórka)

Użytkownik muuz edytował ten post 2011.06.08, 21:02

Dołączona grafika

#107 MrExin

MrExin

Początkujący

• 6 postów

Napisano 2011.06.08, 07:36

muuz:

Readon TV Movie Radio Player - w tym programie jest ogromna ilość stacji, bardzo dużo polskich.

Zgadza się ale w Readon TV Movie Radio Player jest cała masa nieprawdziwych kanałów.
Ja dodał bym jeszcze do tej wtyczki obsługę flash i było by już coś bardzo dobrego

Użytkownik MrExin edytował ten post 2011.06.08, 07:38

#108 Poland

Poland

Początkujący

• 40 postów

Napisano 2011.06.16, 16:45

Może update listy kanałów:
Eska TV
4fun.tv
Radio na wizji
Polo TV
Tuba TV
iTV
TV Toya
TV Biznes
Orange Sport Info
CTV Jaworzno
Tele 5
Ezo TV
Mango 24
Dami
TV Trwam
RMF Maxxx TV

Dodatkowo przydałoby się:
- obsługa weeb.tv
- ulubione ("Dodaj do ulubionych/Usuń z ulubionych")
- kategorie (informacyjny, telezakupowy, informacyjny, muzyczny, filmowy, ogólny...)
- lepszy wygląd (nowa skórka)

Popieram tą prośbę i w pełni się pod nią podpisuje zwłaszcza że teraz sporo stacji nadaje przez internet.

#109 grzesiiek

grzesiiek

Początkujący

• 7 postów

Napisano 2011.06.28, 23:07

Nowa lista:
Zawiera kanały takie jak

CTV Jaworzno
Dami Radom
ESKA.TV
Interia TV
ITV/EzoTV
TV Łomża
TV Sudecka
TV Toya
TTK4
TV Trwam
TVKat
iTTv

Przepraszam:
-że nie ma zagranicznych kanałow (jest tego w ch dużo, a edytor list ciągle mi się zawiesza :o)
-że nie ma niektórych Polskich kanałów np. PoloTV itp. ale do nie wszystkich znalazłem streamów "mms://" a innych AQQ.TV nie obsługuje.

Tutaj lista - (nie wiem czemu nie moge dodać załącznika) http://www.speedysha...GRZESIiEK.aqqtv

os | aqq | dodatki | kompozycja | emotikony

#110 WooQash

WooQash

Rozgrzewam się

• 53 postów

Napisano 2011.11.05, 21:03

Można prosić o reupload? Tak w ogóle to ta wtyczka działa jeszcze należycie czy nie? Bo na moim najnowszym AQQ niestety nic nie chce działać :(

Work in progress...

#111 muuz

muuz

Weteran

• 415 postów

Napisano 2011.11.05, 21:40

Mi działa, ale pełno jest błędów. Jak wcisnąłem przycisk nagrywania, to wyświetlił mi się obraz z... kamery. :o

Dodatek nie jest rozwijany, słabo działa - pełno błędów, muli... wnoszę o oznaczenie go jako "dodatek archiwalny".

Użytkownik muuz edytował ten post 2011.11.05, 22:03

Dołączona grafika

#112 KondZik

KondZik

Początkujący

• 6 postów

Napisano 2011.11.26, 00:23

A może ktoś pokusiłby się o odświeżenie tego i zrobienie obsługi weeb.tv ??
Wielkie PROSZE :)

#113 Pbo

Pbo

Kierownik

• 3472 postów

Napisano 2011.11.26, 08:33

Nie wiem czy jest sens, bo tam rzadko kiedy można obejrzeć coś, bo trzeba mieć konto premium i z resztą nie wiadomo jak tam dane pobierać, justin.tv i twitch.tv były by dobrym rozszerzeniem, ale skoro dodatek nie jest rozwijany to raczej nie ma na co liczyć.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier

#114 skuter832

skuter832

Początkujący

• 9 postów

Napisano 2013.01.03, 18:56

potrzebuje pomocy nie mogę tego znalesc na aqq pomożecie?

#115 galean

galean

Adept

• 358 postów

Napisano 2013.01.03, 21:37

a jaką wersję masz AQQ?? Wtyczka jest tylko dla 32bitów. pobierz działa na pierwszej stronie

Poszukuje poleceń ad-hoc oraz bookmarks w AQQ.

W sumie działania z proxy również.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych