Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pogrubienie napisu "Szukaj"

• Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.06.07, 12:26

Najbardziej ubolewam na tym wstrętnym górnym menu. Odnośnik do pełnego Shoutbox-a wywalony (z jakiej racji?) Buglista i Szukaj przeniesione na lewą stronę i wstrętna czcionka (miała zostać poprzednia, tylko że SZUKAJ napisać Szukaj i zamiast BugLista dać Buglista. Regulamin miał mieć czcionką taką, jak SZUKAJ i BugLista i mieć ikonkę popartą przez Oconnel-a, a ta biała teraz wcale nie pasuje tak obok tych brązowawych obok. Ikonka AQQ.eu niesamowicie zbędna.

Gubię się, pełno tematów o tym samym. [...] http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#62 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.06.07, 13:34

Gubię się, pełno tematów o tym samym. [...] http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif

To się nie gub. Ten temat jest właściwym dla górnego menu.

Kurcze, już sam nie wiem czego chcecie. Może ankietę sobie odpalcie do tego...

#63 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.06.07, 17:18

Ja myślę, że nigdy nie będzie w tej sprawie jednomyślności. Ilekroć brałem się za zmiany w topie, jedni chwalili efekt, a inni uważali, że jest gorzej. Mnie się podoba efekt zmian poczynionych przez Wareczka, pomimo kilku kosmetycznych uwag.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#64 Ania

Ania

MySzka

• Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2009.06.08, 18:24

Wszystko w jak najlepszym porządku. Forum prezentuje się świetnie... :)

Choć zawsze znajdzie się jakiś krytyczny głos, osobiście gratuluję i dziękuję. Wspaniała robota :P
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych