Skocz do zawartości

Zdjęcie

Awanse na forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.06.05, 23:38

Z przyjemnością zawiadamiam, że administracja naszego forum wzbogaciła się o administratora do spraw technicznych - funkcję tę obejmuje Wareczek.

Mamy nadzieję, że decyzja ta spowoduje szybsze eliminowanie pojawiających się nieuchronnie problemów technicznych na forum oraz przełoży się na wzrost komfortu jego użytkowania.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#2 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.06.06, 00:09

Oczywiście będę starał się wykonywać moje obowiązki najlepiej jak tylko potrafię. Żeby nie było, że siadłem na stołku i wygrzewam miejsce... Oto moja pierwsza administracyjna decyzja.

Grupę Moderator scalam z grupą Super Moderator ze zmianą nazwy na Moderator. Powody są wszystkim chyba jasne. Grupy niczym się nie różniły i były źle wykorzystywane.

Dzięki temu małym skutkiem ubocznym Marta awansowała. W kolejnym kroku polecą głowy w grupie moderacyjnej. Pilnujcie się i wykonujcie swoje obowiązki należycie :)

#3 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.06.06, 00:25

Pozostaje pogratulować :) Teraz będziemy mieć i techniczne zabezpieczenie na forum, więc nie samo AQQ idze w dobrą stronę :)

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#4 Jaszczur

Jaszczur

Bywalec

• Użytkownik
  • 246 postów

Napisano 2009.06.06, 13:09

No i dobrze. Gratulacje. Należało się mu :)

IE: Internet Explorer 11.0.9600.17501
AQQ x86: Zawsze najnowsze + AQQ Contact State, AQQ Streamer, InvShow, Korektor, QuickSend, TabKit, GG Network x3, AQQ SMS

AQQ x64: Zawsze najnowsze + AQQ SMS, GG Network x3, Contacts

#5 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.06.06, 13:15

Brawo! Nareszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu! Nowa wizja, nowe pomysły i wreszcie brak chowania się po kątach osoby z wysokim statusem, dzięki czemu można na niego liczyć w każdym momencie.

Tu byłem.

#6 Kendziooor

Kendziooor

Pan Majster

• Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2009.06.06, 14:41

Widząc pierwsze zmiany i decyzje Wareczka, już można wywnioskowac że forum czekaja bardzo dobre czasy. Tak trzymać ;)
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#7 Magnes

Magnes

Bywalec

• Przyjaciel
  • 110 postów

Napisano 2009.06.06, 18:50

W kolejnym kroku polecą głowy w grupie moderacyjnej. Pilnujcie się i wykonujcie swoje obowiązki należycie :)

I co, straszonko na wejście? ;) Nie tacy już próbowali :P

wreszcie brak chowania się po kątach osoby z wysokim statusem

no popłacz sobie jeszcze, bo przecież zawsze się musisz czepiać :)

W każdym razie gratuluję awansu i dobrze wykonywanej pracy (pierwsze znaki już widać :) )
Możecie mi skoczyć z takim moderowaniem:
Sygnatura edytowana
Regulamin IV.1, IV.4

#8 matc

matc

Libra

• Przyjaciel
  • 166 postów
  • MiejscowośćBerlin

Napisano 2009.06.07, 12:36

[...] W kolejnym kroku polecą głowy w grupie moderacyjnej. Pilnujcie się i wykonujcie swoje obowiązki należycie :)

Moim zdaniem troszkę się zapędziłeś. Ja bym jednak proponował Tobie nadal zajmować się sprawami technicznymi, a za te raczej nie powinieneś się zabierać i nie widziałbym Cie "teraz" w nich. Do tego zadania pozostaw lsr%a, zna tutejszą moderacje, wie co i jak się odbywa/odbywało. Jest tu znacznie dłużej od Ciebie i na pewno podejmie odpowiednie i właściwe kroki gdy zajdzie taka potrzeba. I nie odbieraj czasem tego jako złośliwość, a obecny fakt.
Jesteśmy jak książki...
Większość ludzi widzi tylko naszą okładkę, mniejszość czyta wstęp, wielu wierzy tylko krytykom, nieliczni poznają naszą treść.

#9 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.06.07, 13:31

To taki żart był :P Przecież wiadomo, że jestem tutaj od spraw technicznych...

#10 Gołąb

Gołąb

Szeregowiec Dolot

• Przyjaciel
  • 151 postów

Napisano 2009.06.07, 22:00

Gratuluje i bardzo się ciesze, bo kogoś takiego bardzo tutaj brakowało

Szukanie nie boli, a regulamin nie gryzie. Masz problemy z komunikatorem Pomoc Techniczna prawdę Ci powie. Znalazłeś błąd zgłoś go na buglistę AQQ.
Dołączona grafika

#11 Ania

Ania

MySzka

• Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2009.06.08, 18:19

No to co...? Pozostaje mi również pogratulować, życzyć powodzenia i jak najmniej problemów :P

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia naszego forum ;)
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#12 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2010.02.23, 23:25

Miło mi poinformować Was, że od dziś grupę administratorów zasila muszi. Wszyscy dobrze Go znacie i między innymi dzięki temu obejmuje tę funkcję. Obowiązki musziego zawierają się w pełnych działaniach administracyjnych, więc nie bójcie się i piszcie do Niego z każdym problemem :)

#13 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2010.02.23, 23:30

Chciałem oficjalnie podziękować za nową funkcję i zaufanie. Mam nadzieję, że nie będziecie mnie wyklinać jako admina :P Tylko dajcie mi czas na oswojenie się z tym i zapoznaniem z nowymi funkcjami ;)
Sama nominacja była dla mnie małym zaskoczeniem zwłaszcza, że wyszła podczas luźnej rozmowy z meczem LM w tle. Na początku myślałem nawet, że Wareczek żartował z tym. Jak widać nie...

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#14 Laston

Laston

Weteran

• Dekorator
  • 559 postów

Napisano 2010.02.24, 01:22

No to teraz Ty jesteś tu szefem ;) Gratuluję awansu B-)

#15 hex

hex

Adept

• Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 2010.02.24, 01:46

Sama nominacja była dla mnie małym zaskoczeniem

Jaki skromniś... :P

#16 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2010.02.24, 06:24

muszi: odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Nie wysyp nam tylko forum, jak to niektórzy potrafią. :)

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

#17 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2010.02.24, 08:13

Teraz zacznie się podlizywanie. :P
Już od dawna nie jedna osoba którą znam z forum, powiedziała by, że muszi jak najbardziej nadaje się na administratora, pozostaje tylko pogratulować.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#18 Tomek

Tomek

Weteran

• Pomocnik
  • 569 postów

Napisano 2010.02.24, 11:41

Gratki awansu Panie adminie :)

Windows 7 SP1, IE 11, Wersja AQQ x64: najnowsza wersja, Kompozycja: Standard, Wtyczki: standardowe.

#19 madhunt3r

madhunt3r

Prezes

• Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2010.02.24, 11:46

Gratulacje muszi :)

#20 Magnes

Magnes

Bywalec

• Przyjaciel
  • 110 postów

Napisano 2010.02.24, 14:25

pfff, że niby mi szefujesz? :D Zobaczymy ;P

tak btw.
Gratulacje to na pw, niech ten temat będzie zwięzły, a nie 3 strony postów o bardzo bogatej treści "gratki" lub "gratulacje"
  • Bartek404 lubi to
Możecie mi skoczyć z takim moderowaniem:
Sygnatura edytowana
Regulamin IV.1, IV.4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych