Skocz do zawartości

Zdjęcie

Reorganizacja forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#41 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.06.07, 12:12

Mnie najbardziej boli właśnie brak tekstowego JID-u kontaktu, bo wszyscy sobie porobili np. [at] zamiast @ i teraz jak klikam na ikonkę to tak i tak nie mogę porozmawiać z tą osobą. Przyciskór Cytuj i Odpisz tak i tak nigdy nie używam, ale one nikomu w niczym nie przeszkadzały, a teraz zrobiło się wręcz pustawo. Wersje testowe AQQ z wersjami stabilnymi w jednym subforum to jak już Oconnel wspomniał nie najlepszy pomysł. Odnośnik do MyPortal jak już wcześniej pisałem, nie miał zniknąć, tylko mieliście dopisać ".pl", co w efekcie dać miało MyPortal.pl. Data rejestracji (wraz z ilością postów) użytkownika również dawała od razu do odczucia, z kim rozmawiamy. Czy z kimś raczej bardziej doświadczonym, czy z osobą nową, która raczej bardzo mało wie.

Najbardziej ubolewam na tym wstrętnym górnym menu. Odnośnik do pełnego Shoutbox-a wywalony (z jakiej racji?) Buglista i Szukaj przeniesione na lewą stronę i wstrętna czcionka (miała zostać poprzednia, tylko że SZUKAJ napisać Szukaj i zamiast BugLista dać Buglista. Regulamin miał mieć czcionką taką, jak SZUKAJ i BugLista i mieć ikonkę popartą przez Oconnel-a, a ta biała teraz wcale nie pasuje tak obok tych brązowawych obok. Ikonka AQQ.eu niesamowicie zbędna.

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#42 Wojtek

Wojtek

Adept

• Użytkownik
  • 381 postów

Napisano 2009.06.07, 12:26

Co do górnego menu to MyPortal też może mieć ikonkę: Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
Usunął bym jednak te wszystkie kolory.
Przywrócona została "Pomoc", może mogłaby przenosić do FAQ(Q)? Byłoby to bardziej pomocne niż angielski help do forum.

Użytkownik Wojtek edytował ten post 2009.06.07, 12:30

#43 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.06.07, 13:08

bo wszyscy sobie porobili np. [at] zamiast @

To już wina rozpoznawania statusu. Jak się jest na Niewidoczny to na forum pokazuje Połączony.

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#44 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.06.07, 13:10

E tam. Ja dodałem spacje na końcu JIDa i nie pokazuje stanu. Ale temat nie jest o tym. ;)

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#45 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.06.07, 13:43

JID kontaktu należy przywrócić. Od razu widzę jaki kto ma JID i na jakim serwerze ma konto. Mogę też skopiować JID do schowka czego obecnie zrobić nie mogę. Zgaszona żarówka Jabbera nie mówi mi za to zupełnie nic.

Tak jak pisałem, był tooltip z informacją o JID, a skopiować można było klikając PPM i kopiować odnośnik. Ale ok, przywróciłem.

Gdzie się podział dział dotyczący forum? Należy go dodać. Ten temat został zamknięty, ale nie ma miejsca gdzie można by ten wątek poruszyć :)

Działy Pytania oraz Propozycje zmian to wystarczające działy do poruszania spraw forum. Co więcej chcesz o forum pisać?

W dziale Pobierz AQQ brak rozdzielenia na wersję testowe i beta. Przez co zrobił się tam niezły bałagan.

Testowe i beta? ;) Czy nie jest wystarczającym podpięcie tematów dla najnowszej testowej i najnowszej stabilnej? Przecież w zamkniętych tematach i tak nikt nie odpowiada, dzięki czemu robi się z nich archiwum wersji. Jeśli nie, to podzielę to...

#46 Oconnel

Oconnel

AQQ Developer

• Właściciel
  • 4612 postów

Napisano 2009.06.07, 13:45

Dobra. Myślę, że może zostać tak jak teraz jest. Przekonałeś mnie.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png

#47 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.06.07, 14:00

A co sądzicie, żeby wywalić napis "JID:" i zostawić samą żarówkę z JID-em? Bo np. mój się rozwala, i z pewnością nie tylko mój.

I jeszcze jedno: dlaczego "Dołączył: 9 December 2008"? Nie powinno być "Dołączył: 9 grudnia 2008"?

I na dole forum to samo: "Aktualny czas: 7 June 2009 - 14:00".

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#48 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.06.07, 14:01

Ja nie jestem przekonany. Bety i wersje stabilne powinny być stanowczo odróżnione. W pokoju AQQ Pomoc spotykam się coraz częściej z osobami początkującymi, które mają pretensje, że coś nie działa, bo jak się okazuje - siedzą na becie. Taki sam "zarzut" mam dla strony www.aqq.eu, gdzie oprócz komunikatu, nie ma żadnego rozróżnienia pomiędzy wersją stabilną a testową (taki sam styl wyróżnienia).

PS. Co z legendą kolorów nicków?

Tu byłem.

#49 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.06.07, 14:07

Przeczytajcie pierwszy post tego tematu. Trzymacie się tematu. Zapraszam do odpowiedniego działu. To nie jest tak, że nie chce Wam odpisywać tutaj, ale jak mają zajść jakieś zmiany to niech to będzie udokumentowane w odpowiednim dziale.

#50 madhunt3r

madhunt3r

Prezes

• Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2009.07.04, 22:44

Mam pytanie, czemu obecnie w grupie "Przyjaciele" przy edycji posta wyświetla się "Ten post został edytowany przez..." Wcześniej tego nie było :huh:

#51 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.07.04, 22:47

Dla grupy AQQ Pomoc, Dekoratorów i Wtyczkopisarzy też tak jest. Wareczek i lsr uważają to za błąd, męczyłem ich a oni swoje.

#52 madhunt3r

madhunt3r

Prezes

• Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2009.07.04, 22:51

To są grupy z większymi zawsze przywilejami niż użytkownicy, więc ukrycie powiadomienia o edycji postu powinno być. Nie podoba mi się.

#53 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.07.04, 22:56

Mi również się nie podoba. Grupy to grupy i właśnie powinny mieć większe przywileje niż np. większa pojemność skrzynki PW, bo komu to potrzebne. Jak twierdzi pewna osoba, że niektórzy najpierw celowo coś zbroją, a potem edytują i udają, że nic się nie stało. Nigdy nie widziałem takiej sytuacji.

#54 madhunt3r

madhunt3r

Prezes

• Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2009.07.04, 22:59

Jak twierdzi pewna osoba, że niektórzy najpierw celowo coś zbroją, a potem edytują i udają, że nic się nie stało. Nigdy nie widziałem takiej sytuacji.

:huh: No dla mnie to nie porozumienie, zbroi? Co to ma oznaczać? Ja na przykład poprawiam literówki zazwyczaj i za każdym razem ten denerwujący dopisek ma widnieć? http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif

#55 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2009.07.04, 23:03

Cóż.. kiedyś nawet była mowa, że punkt IV. 5 regulaminu miał się odnosić również do innych grup oprócz grupy użytkowników. Jak widać idziemy w przeciwnym kierunku. A szkoda..

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

#56 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.07.04, 23:41

Jak twierdzi pewna osoba, że niektórzy najpierw celowo coś zbroją, a potem edytują i udają, że nic się nie stało. Nigdy nie widziałem takiej sytuacji.

Przecież to są Twoje słowa z naszej wczorajszej rozmowy...

#57 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.07.05, 00:25

Modzi też tak mają, co mnie lekko zdziwiło gdy rano Pbo mi to uświadomił. Zostanie tak? :unsure:

EDIT: test

EDIT2: Fakt, poprawione :P

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#58 madhunt3r

madhunt3r

Prezes

• Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2009.07.05, 00:27

Podobno modzi już zostali "poprawieni". A pytam się co z resztą? Skoro od samego początku było to ukryte, to po jakiego pieruna teraz nagle taka zmiana? http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif

#59 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.07.05, 00:35

Dla innych grup opcja ta była włączona w wyniku niedopatrzenia, które niniejszym zostało usunięte. Teraz jest tak jak powinno być - i tak zostanie.

Cóż.. kiedyś nawet była mowa, że punkt IV. 5 regulaminu miał się odnosić również do innych grup oprócz grupy użytkowników

Chyba "miał się nie odnosić". Faktycznie. Obiecywałem. A skoro obiecałem, to tak będzie. W wolnej chwili dopiszę to do regulaminu.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#60 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2009.07.05, 09:57

Takie informacje, jak edycja postu, powinny być widoczne niezależnie od grupy. Grupa nie polega na tym, aby być ponad prawem, ponad wszystkim innym. Jak pisał Wu, daje to olbrzymie możliwości manipulacji postami czy też wrabiania innych użytkowników. Ale od jakiegoś czasu, na forum panuje sztuczny podział na lepszych i gorszych. Jedni mogą wszystko, inni są na cenzurowanym.

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ
Asus 1215N: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych