Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ScriptRunner] nasza-klasa

• Zamknięty Temat jest zamknięty
73 odpowiedzi w tym temacie

#41 muuz

muuz

Weteran

• Użytkownik
  • 415 postów

Napisano 2010.06.24, 11:28

Dzięki! Wszystko działa pięknie. Znaczy aktywni, to potem powiem, bo teraz na nk.pl nikt nie jest aktywny ;P
Wszystko OK. Tylko czy nie da się nieco poprawić wygląd? Tak bardzo mi nie zależy, ale tak jakoś dziwnie na to się patrzy teraz :D

Edit: Powiadomienia np.
Dołączona grafika

Czarnym zamazalem nazwiska, ale zwróć uwagę na to, co wstawiłem w czerwone prostokąty.

Użytkownik muuz edytował ten post 2010.06.24, 12:00

AQQSystemPrzeglądarkaAntywirus

Dołączona grafika

#42 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2010.06.24, 11:50

takie pytanie mam: czy gości to bym widział więcej niż tylko 3 ostatnio odwiedząjace osoby?

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo

#43 muuz

muuz

Weteran

• Użytkownik
  • 415 postów

Napisano 2010.06.24, 12:09

Ja widzę trzech ostatnich. Ciekawe czy jakby wykupić ten ich chory abonament to by było widać 30. Ja nie płacę, więc nie wiem...

Użytkownik muuz edytował ten post 2010.07.27, 01:51
nie cytujemy w całości poprzedniego posta!

Dołączona grafika

#44 COLS

COLS

Weteran

• Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 2010.06.24, 12:10

Możliwość to jest, żeby skrypt odczytał więcej gości (niż tylko 3) ale to się wiąże z wykupieniem na NK możliwości zobaczenia większej ilości odwiedzających - i niewielką edycją skryptu, dodaniu paru pozycji ;)

Chyba że kolejno zapisywało by się gdzieś nowego odwiedzającego w pliku txt, a skrypt odczytywał by go i wyświetlał np. 8 nowych odwiedzających - bez wykupowania tzw 'abonamentu' ale nie wiem czy takie cuś jest możliwe

Użytkownik COLS edytował ten post 2010.06.24, 12:12

System | Przeglądarka | AQQ (x64) | Wtyczki Kompozycja

#45 sacrus

sacrus

Strefa AQQ

• Użytkownik
  • 1251 postów

Napisano 2010.06.24, 12:30

Bez abonament nie jest to możliwe ponieważ skrypt odczytuje zawartość z kodu strony a że tych informacji bez abonament nie ma w kodzie strony tak więc nie odczyta. Chyba że ktoś zrobi jakiś skrypt który odczytywał by bezpośrednio z bazy danych no ale to jest nie możliwe :)
System: Windows 8 Pro x64 PL • IE: 10.0.9200.16384 x64 • AQQ: zawsze najnowsza wersja •

Zapraszam również do:
Dołączona grafika

#46 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2010.06.24, 15:13

ale z zapisem do pliku to by było chyba możliwe, bo jak rozumiem skrypt sprawia ciągłosć zalogowania na nk. Czyli de facto nowe zdarzenie, zapis do pliku, ciekawe co na to Karololszak ;)

#47 karololszak

karololszak

podróżnik w czasie

• Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2010.06.24, 16:48

[...]Tylko czy nie da się nieco poprawić wygląd? Tak bardzo mi nie zależy, ale tak jakoś dziwnie na to się patrzy teraz :D[...]

@muuz: to wynik niezbyt dobrze działających wyrażeń które powinny to zamieniać. W skrócie: nie dopracowane.. przyjrzę się temu ;)

takie pytanie mam: czy gości to bym widział więcej niż tylko 3 ostatnio odwiedząjace osoby?

Jak już wyżej było napisane, musiałbyś wykupić usługę na naszej klasie, i prawdopodobnie mi ją też sponsorować / dać login i hasło / podać kod, i nie gwarantuję że by działało :P Możliwe by było zapisywanie do pliku, tak jak ktoś wyżej zauważył, mogę spróbować stworzyć jakąś testową wersję z takim ficzerem ;)
Aha, jeśli cokolwiek względem skryptu będzie zmienione (poprawa błędu / dodanie ficzera), to najwcześniej - pojutrze rano (w sensie dopiero zacznę cokolwiek robić ;)) - napotkałem pewne problemy, takie jak brak internetu na 'głównym' komputerze, czy 'finalizacja' AQQ News, więc praca nad skryptem się opóźni :]

Kiedyś były tu linki do moich stron, ale przez lata wszystko upadło... :(

#48 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2010.06.24, 20:22

wiesz mi się nie spieszy :P ale tak tylko z ciekawości spytałem :D
chodziło mi o to, że jak czasem dodaje zdjęcie to żebym potem wiedział kto chodził bez wykupywania dostępu :D ale jak nie wykonalne to pytanie traktowac jako ciekawostkę :P

#49 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2010.06.24, 20:54

Jest to teoretycznie możliwe do wykonania, na stronie profilu widać zawsze 3 ostatnie osoby. Skrypt mógł by je zapisywać do pliku tekstowego lub do bazy sqlite, i sprawdzać czy się zmieniły. Jak są inne to dopisuje nową, i wyświetla osoby z bazy na dysku.

#50 muuz

muuz

Weteran

• Użytkownik
  • 415 postów

Napisano 2010.06.29, 16:56

Co jaki czas skrypt ma się "aktualizować", znaczy, np. otrzymałem wiadomość na nk, kiedy w skrypcie powinna się pojawić? Bo na nk od dawna mam wiadomości, a w skrypcie nic.

Chyba skrypt w ogóle nie działa (aktywni, wiadomości...), wywaliłem go już wczoraj, powiedz jak wszystko udoskonalisz i poprawisz, żeby to w miarę estetyczne i sprawne było :P

Dołączona grafika

#51 rysi3k

rysi3k

Adept

• Wtyczkopisarz
  • 379 postów

Napisano 2010.06.29, 17:45

Nie używam skryptu, ale tak na logikę to jak często ma się aktualizować ustalasz w konfiguracji ScriptRunnera, domyślnie jest to 3600 sekund czyli godzina - zmniejsz czas i zobacz :)

Darmo-Darmo.pl - mnóstwo rzeczy za darmo! Spolszczenia.com.pl - Największa baza spolszczeń! XLTeam.pl - XLTeam::Our World

AQQ zawsze najnowszy build @ Windows 7 + IE8, wtyczki: Standardowe + inne :P

#52 muuz

muuz

Weteran

• Użytkownik
  • 415 postów

Napisano 2010.06.29, 20:22

Kilkanaście godzin minęło od otrzymania wiadomości, a w skrypcie nic. :P

Dołączona grafika

#53 karololszak

karololszak

podróżnik w czasie

• Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2010.06.29, 22:55

Tak, bo skrypt posiada stary adres od sprawdzania wiadomości :P Jak tak bardzo chcesz sprawdzić czy działa, to znajdź i zmień 'http://nasza-klasa.p...ta/inbox_unread' na 'http://nk.pl/poczta/inbox_unread' :P Skrypt zaktualizuję jak uporam się z kilkoma przeszkodami ;) Powinien za to działać szybciej i być czytelniejszy ;) Zostanie też zaktualizowany względem nowej wtyczki (głównie zmieni się chmurka - notice) :)

#54 muuz

muuz

Weteran

• Użytkownik
  • 415 postów

Napisano 2010.06.30, 00:01

Eee tam, ja poczekam, aż wszystko będzie ładnie-pięknie.

Dołączona grafika

#55 Mrozilla

Mrozilla

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 2010.07.04, 14:23

po wpisaniu w ścieżkę
all-nk.php mojfajnylogin jeszczelepszehaslo wiadomosci;zdjecia;
oczywiście ze swoimi danymi, wyskakuje napis, że ścieżka jest nieprawidłowa... a po wpisaniu samego all-nk.php skrypt jaby działa tylko pokazuej ze nie wpisaliśmy loginu i hasła. co z tym zrobić?

Edit.
Problem rozwiązany, tylko gdy uruchomię skrypt ręcznie to pokazuje się jakby bardzo "uboga" przeglądarka i w niej text tylko niestety nie mieści się on na tej stronie co się wyświetla, a nie da się jej przewinąć... da się to obejść?
oraz ciągle pokazuje, że znajomi nie są aktywni, a są, ale od razu po wejściu przez przeglądarkę też przez chwilę tak pokazuje dopiero potem pokazują się zalogowani...

Edit. 2 (rozwiązany)
Przydało by się poprawić odbieranie wiadomości, mam jedną wiadomość testową od południa, a na liście żadnej wzmianki o wiadomości, jakby jej nie było...
Zmiana adresu z nasza-klasa.pl na nk.pl

Użytkownik Mrozilla edytował ten post 2010.07.04, 23:17

#56 karololszak

karololszak

podróżnik w czasie

• Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2010.07.13, 22:17

Dostępna jest nowa wersja skryptu! :) Kolejne poprawki, w tym zmiana adresu w wiadomościach, a także lepsze pozbywanie się html'a... Skrypt dostępny jest do pobrania z pierwszego postu! :-D

#57 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 482 postów

Napisano 2010.07.15, 07:38

jest problem z powiadomieniami w skrypcie, generuje masę błędów
http://wklej.org/id/364755/

Nadal nie umie czytać rozmiarów png :D

#58 PERYCJUSZ

PERYCJUSZ

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2010.07.15, 22:04

umnie cały czas wyswietla sie informacja "błedna sciezka do pliku" gdzie sciezka jest w 100% prawidłowa. Inne skrypty mi działaja tlyko z tym mam problem ;/

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#59 pakeroso

pakeroso

Bywalec

• Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 2010.07.26, 14:38

A ja z kolei nie mogę się zalogować. Za każdym razem dostaję "Podałeś zły login lub hasło", a na bank podaję dobrze wszystko :huh:

Już wszystko OK, miałem stary skrypt B-)

Użytkownik pakeroso edytował ten post 2010.07.26, 14:48

Dołączona grafika

#60 karololszak

karololszak

podróżnik w czasie

• Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2010.07.26, 18:49

@PERYCJUSZ: jeśli w loginie/haśle masz jakieś spacje, czy inne znaki specjalne, to prawdopodobnie tak będzie - sugeruję Ci edytować skrypt, niestety Ci jednak z tym nie pomogę [aktualnie]...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych