Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ScriptRunner] Stan konta w Orange On-Line

• Zamknięty Temat jest zamknięty
54 odpowiedzi w tym temacie

#41 sos

sos

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 2011.09.06, 20:19

U mnie skrypt przy pierwszym uruchomieniu po włączeniu komunikatora wyświetla jednak jedynie datę sprawdzenia, ponowne jego uruchomienie naprawia ten problem.
Oprócz tego bym był wdzięczny za dodanie, znanej z poprzedniej wersji opcji wyświetlania jedynie wartości niezerowych. Mam nadzieję, że nie byłby to duży kłopot.

Poza tym wszystko działa szybko i bardzo ładnie, bardzo dziękuję za tę aktualizację!

AQQ: zawsze najnowsza beta; Win 7 SP1; IE 9 (def. Opera 12); Wtyczki: AQQ SMS, FixUpdater, Pogoda, ScriptRunner, FTPSend, TabKit, Inwigilator, SpellChecker; Kompozycja: ProStandard

#42 Soho

Soho

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 2011.09.09, 12:33

Poprawiłem pobieranie pakietów (teraz powinno łapać za każdym razem) i dodałem pomijanie pustych pakietów (ale to do do przetestowania przez chętnych).

Użytkownik Soho edytował ten post 2011.09.10, 20:57

#43 Magic_coin

Magic_coin

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 2011.09.09, 23:48

Jak to zainstalować? Jak wypełnić pola w scriptrunnerze? Wywala mi "Could open input file" i ścieżkę do katalogu AQQ (profilu). Posiadam Windows 7 i znikomą wiedzę o scriptach. Dane logowania wpisałem (taka lama jeszcze nie jestem :)

PS. Ścieżka do pliku PHP.exe podana prawidłowo (wzorowałem się na poradniku z tego forum).

#44 Soho

Soho

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 2011.09.10, 00:49

Ścieżka ma wyglądać (np) tak: C:\xampp\php\php.exe orange.php. Skrypt umieszczony zgodnie z instrukcją wtyczki ScriptRunner (czyli w %Profil%/ScriptRunner/scripts)? Bo wygląda na to że nie ;]

Użytkownik Soho edytował ten post 2011.09.10, 00:52

#45 Magic_coin

Magic_coin

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 2011.09.10, 08:29

Script umieszczony poprawnie (%Profil%/ScriptRunner/scripts), natomiast błąd tkwił w ścieżce. Podawałem C:\Users\Piotr\....Wapster\AQQ\Piotr\Plugin... i tak aż do orange.php, zgodnie z twą podpowiedzią ścieżka w mym przypadku powinna wyglądać C:\Program Files\AQQ\php\php.exe orange.php. Mało to domyślne, dla logicznie rozumującego człowieka to ścieżka do orange.php, anie do składnika php.exe. Coż tak już ta wtyczka napisana. Script działa tak jak trzeba podołałem xD, dzięki za pomoc.

Co do samej funkcjonalności w jaki sposób z tego korzystać? Włażenie w Ustawienia\Wtyczki\Scriptrunner i klikanie uruchom nie jest chyba istotą korzystania z tegoż wynalazku :) .

EDIT
Eureka!!! Dodało mi się do listy kontaktów!

PS. Soho w scripcie z postu #42 są podane jakieś dane logowania. Twoje? Uważaj bo Ci się ktoś niepowołany wkradnie na konto i coś po majstruje.

EDIT 2

Script z #42 miał pomijać wartości zerowe? Jeśli tak to funkcja ta nie działa (może nie wiem jak ją włączyć). Co do tych cudzych danych logowania to znikły.

EDIT 3

Wystarczyło edytować script:
$puste = True; zmienić na $puste = False;
no i papa puste wpisy.

EDIT 4

Czasami (teraz też) pokazuje tylko godzinę i datę aktualizacji, a czasem działa jak należy. Jak zmusić to do działania? Prawy klik i "Uruchom teraz" nic nie daje.

Użytkownik Magic_coin edytował ten post 2011.09.10, 09:24

#46 Soho

Soho

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 2011.09.10, 20:37

Co do danych, widzę że parę osób się prawdopodobnie rzuciło do zassania po twoim wpisie, na szczęście @galean dał mi znać wczoraj, za co mu jeszcze raz dziękuję ;) No cóż, secfaile się zdarzają, hasło i tak tylko w paru miejscach używane i już zmienione... Sh*t happens, nie po raz pierwszy, pewnie nie ostatni.

Coby nie zrobić kolejnego 'fajla' wrzucam apdejtowaną wersję, 1.0e. Zmieniono składnię kodu, teraz login i hasło (oraz parę innych pierdół) podajemy w ścieżce w ScriptRunnerze. Problem z pustymi pakietami jest powodowany bzdurnymi bonusami oraz zbyt krótkim czasem pomiędzy kolejnymi próbami. Teraz czas można samemu ustalić ze składni. I jest to prawdopodobnie ostatnia wersja, przynajmniej do czasu gdy Orange 'popsuje' coś po swojej stronie.

//Edit: Znów podmiana pliku (mały błąd logiczny, pardon za zamieszanie), składnia w pierwszym poście.

Załączone pliki

• Załączony plik  orange.php   5,25 KB   250 Ilość pobrań

Użytkownik Soho edytował ten post 2011.09.10, 20:48

#47 Magic_coin

Magic_coin

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 2011.09.10, 20:41

teraz login i hasło (oraz parę innych pierdół) podajemy w ścieżce w ScriptRunnerze

Czyli jak ma wyglądać przykładowa ścieżka?

#48 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 482 postów

Napisano 2011.09.11, 00:39

orange.php login hasło

Nadal nie umie czytać rozmiarów png :D

#49 Magic_coin

Magic_coin

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 2011.09.11, 18:41

@UP

Błąd pobierania danych, prawdopodobnie przeciążony serwer. To sobie poczekamy na efekty.

Rozumiem, że numer można wpisać zamiast loginu?

Użytkownik Magic_coin edytował ten post 2011.09.11, 18:42

#50 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 482 postów

Napisano 2011.09.12, 00:28

ok podam w formie obrazka konfigurajce, która u mnie działa
za kropkami jest podane hasło
php.exe znajduje się w tym katalogu co podane, nigdy nie sprawdzałem formy jak podawał soho, więc nie wiem czy działa
w razie tego jakby skrypt nie działał należy usunąć plik orange-cookie

Załączone miniatury

• Obrazek.jpg

#51 Soho

Soho

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 2011.09.12, 18:06

Wymagane jest podanie 'wszystkich' czterech argumentów, czyli numer/login, hasło, ilość 'pustych' pakietów i czasu. Bez odpowiedniego czasu nie będzie pobierać danych (lub zlistuje tylko te bonusy), bez podania ilości bonusów będzie listować wyłącznie owe pakiety, lub wypluje powyższy błąd.

Generalnie to zachęcam do przeczytania pierwszego postu, bo już jest zmieniony i wszystko jest wypisane.

#52 Deadmaster

Deadmaster

Hellraiser

• Moderator
  • 2085 postów

Napisano 2011.09.13, 00:42

Wreszcie naprawiłem kompa i mogłem sprawdzić czy to będzie działać. Miałem szmat czasu temu jakąś wersje ale nie działała to wywaliłem i zapomniałem :P No ale nowa wersja działa świetnie. Jedyne o co mógłbym prosić to własna ikonka skryptu tak jak jest w skrypcie do PLAY'a. Rozmiar zwiększy sie minimalnie a lepiej wyglądać będzie ;)

PS.: Jak mu w ścieżce podawałem razem z php.exe to nie chciał załapać a jak wywaliłem to od razu ruszyło.

Użytkownik Deadmaster edytował ten post 2011.09.13, 00:42

#53 Magic_coin

Magic_coin

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 2011.11.07, 19:38

Chyba Orange coś namieszało. Podgląd sytuacji w załączniku.

Na pewno konto nie jest puste.

Załączone miniatury

• Schowek02.jpg

Użytkownik Magic_coin edytował ten post 2011.11.07, 19:38

#54 galean

galean

Weteran

• Użytkownik
  • 482 postów

Napisano 2012.05.19, 15:55

Chyba ostatnio coś orange grzebało na swojej stronie bo skrypt u mnie nie działa
Wystąpił błąd przy logowaniu.
Serwer nie odpowiedział w oczekiwany sposób.....

U kogoś działa? Ja nic nie zmieniałem ostatnio

#55 Soho

Soho

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 2012.09.02, 14:19

Z mojej strony projekt zostaje zamknięty - Blackberry i Orange to trochę za drogie połączenie ;)

Osoba chętna może przejąć projekt (jeżeli wymagane zmiany są tylko kosmetyczne - na zasadzie uznania autorstwa).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych