Skocz do zawartości

Zdjęcie

Easy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 jacoSZEF

jacoSZEF

Adept

• Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2009.06.15, 18:44

Easy 1.1

Dołączona grafika

Data wysłania: 29.10.2012
Data aktualizacji: 29.10.2012

Pojawiła się nowa kompozycja z pod mych rączek. Kompozycja powstała z połączenia Wiosny i White style + troszkę inwencji twórczej autora Dołączona grafika Jaśniutka i bardzo przyjemna kompozycja.

Zmiany w Easy 1.1
  • +Autoskalowanie plików graficznych w oknie rozmowy
  • +ikony tlen i transportu gg
  • +ikona wyszukiwarki i kilka innych innych
  • ~okno rozmowy przerobione na nowo

Pobierz plikLista zmian

Użytkownik jacoSZEF edytował ten post 2012.10.29, 22:29

• Herman i Silverlight lubią to
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#2 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2009.06.15, 18:56

+ PLUSY:

+ kolorystyka
+ lekkość
+ uporządkowanie, wszystko na swoim miejscu
+ styl okna rozmowy

- MINUSY:

- schowanie opisów przy niezaznaczonym kontakcie to jednak zbytnie uproszczenie... :P

Ocena: 10/10.

Kompozycja świetna, już jej używam. ;)

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ
Asus 1215N: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

#3 micechal

micechal

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2009.06.15, 19:00

Czegoś takiego szukałem :) W sam raz dla mnie :) Ładne kolory, estetyka, ale opisy się ukrywają :( Coś za ćoś :P

#4 Colo

Colo

Bywalec

• Użytkownik
  • 243 postów

Napisano 2009.06.15, 19:01

Ikonki sieciowe są poprostu zajefajne! :D
Betatesty AQQ;
OS: Windows 7 Home Premium x64, IE8 (default: Opera 11);
Wtyczki: AntiSwap, C******czki V2, InvShow, Korektor, MsgNotifier, TabKit, GGNetwork;
Kompozycja: AQQ 7 New;

#5 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.06.15, 19:04

Prosta, czytelna i przyjemna dla oka, czyli to co muszi lubi najbardziej :) Osobiście nie lubię awatarów na liście i metakontaktów z lewej, więc pewnie sobie zmienie jak będę używał. Do braku opisów się nie przyczepią, bo często mnie wkurzają i minimalizuje ich wyświetlanie. Jedynie nie podobają mi sie przyciski na belce okna. Dałbym coś mniej rzucającego się. Ogólnie bardzo dobra kompozycja. Jak dla mnie 9,5/10 :)

EDIT: Mam błąd, ucięta góra informacji o koncie:
Dołączona grafika

EDIT2: Pasek z lewej w oknie rozmowy brzydko wygląda gdy jest załącznik:
Dołączona grafika

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#6 karololszak

karololszak

podróżnik w czasie

• Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2009.06.15, 19:05

Kompozycja "fajna" :), jasne kolorki, jedyne co mi się nie podoba to te duże ikonki ( _ , ? , x ), i to, że są to kółka... Ogólnie, to jeszcze dałbym wszędzie czcionkę 1 (taka-jakaś mała...) i ikonki od pasków grup ( ^ - v ) takie malutkie jak dla mnie... JID na aktywnej jak i nieaktywnej zakładce jak dla mnie mało widoczny... godzina i data w oknie rozmowy zbyt blisko scroll%a - praktycznie się "stykają".
I... chowanie opisów przy niezaznaczonym kontakcie - przez to nie widać skryptów od ScriptRunner%a gdy nie są podświetlone! Hańba! ;)

Wiem, że się czepiam :D Ogólnie, kompozycja mi się bardzo podoba, ale co to by było jakby czegoś nie wytknąć :D

Użytkownik karololszak edytował ten post 2009.06.15, 19:08

Kiedyś były tu linki do moich stron, ale przez lata wszystko upadło... :(

#7 jacoSZEF

jacoSZEF

Adept

• Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2009.06.15, 19:15

Killer, taki urok kompozycji, że nie ma opisów... z opisami fatalnie by wyglądała ;)
Muszi, avatary można wyłączyć z poziomu programu. Metakontakty... no tu już musisz sam zainterweniować. Przyciski może pomniejsze, jeszcze się pobawię nimi.
Powiedz mi jeszcze czy błąd występuje jak wyłączysz ikonę wyszukiwarki, o której zapomniałem, a pojawi się w najbliższej aktualizacji?
karololszak, nad oknem rozmowy jeszcze popracuję bo znalazłem tam poważny błąd i trzeba będzie je przebudować (pewnie niedługo też go zauważycie, szczególnie użytkownicy czatów;) o i Muszi zauważył jeszcze jeden ;) mam już koncepcję na rozwiązanie ich.)
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#8 Emiya Shirou

Emiya Shirou

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 2009.06.15, 19:30

Ładna kompozycja, bardzo przejrzysta tylko że boczny pasek z lewej w oknie rozmowy nie wygląda tak jak powinien. . . =(

Schowek01.jpg

Do tego dodam że opisy powinny być widoczne cały czas, roważył byś wypuszczenie wersji z widocznymi wszystkimi opisami ? a nie tak jak teraz jest że trzeba kliknąć żeby jakiś zobaczyć.

#9 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2009.06.15, 19:56

Autoskalowanie plików graficznych w oknie rozmowy to przydatna funkcja, lecz w "Easy" jej zabrakło. Aby nie uciekło z pamięci, przypominam się z tym tutaj. :)

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ
Asus 1215N: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

#10 jacoSZEF

jacoSZEF

Adept

• Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2009.06.15, 20:00

Emiya Shirou, on dobrze wygląda, znaczy się masz ikony podmienione ze standardowymi ale ta belka tak właśnie ma wygladać ;) chyba, że czegoś nie rozumiem.

edit: (ach te literówki ;) )

Użytkownik jacoSZEF edytował ten post 2009.06.15, 20:04

Dołączona grafika

#11 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.06.15, 20:03

Muszi, avatary można wyłączyć z poziomu programu. (...)
Powiedz mi jeszcze czy błąd występuje jak wyłączysz ikonę wyszukiwarki, o której zapomniałem, a pojawi się w najbliższej aktualizacji?

O awatarach wiem, a co do pierwszego błędu to tak, była ta ikona i brzydko się komponuje :P

>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#12 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2009.06.15, 20:40

Jeszcze jeden błąd:

P.S. Mam wrażenie, że chmurka inforamcyjna nad trayem, jest nieco za "duża" - za wysoka. Ikona stanu i nazwa kontaktu i spora przestrzeń nad i pod tymi obiektami. :)

Załączone miniatury

• blad01.jpg

Użytkownik Killer edytował ten post 2009.06.15, 20:42

Beta testy AQQ:

#13 Emiya Shirou

Emiya Shirou

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 2009.06.15, 20:42

Emiya Shirou, on dobrze wygląda, znaczy się masz ikony podmienione ze standardowymi ale ta belka tak właśnie ma wygladać ;) chyba, że czegoś nie rozumiem.

edit: (ach te literówki ;) )

Była by możliwość nie co powiększenia tej belki aby i te standardowe ikonki też wchodziły w nią ? bo jakoś te kropkowane nie przypadły mi do gustu =(

#14 jacoSZEF

jacoSZEF

Adept

• Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2009.06.15, 21:31

Killer, skąd Ty masz takich kolegów? Nie mogli by się nazwać po ludzku? ;) A poważnie to zajmuję się reorganizacja okna więc wszelkie błędy zostana wyeliminowane mam nadzieję.
Emiya Shirou, nie ma takiej opcji, ona i tak jest szeroka już ;) Niestety moja wizja jest tu nienaruszalna ;)
Dołączona grafika

#15 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.06.15, 21:37

Kompozycja bardzo mi się podoba i zagości u mnie na dłużej. Wielkie dzięki szefie. :P Jak dla mnie kompozycja nie ma wad. Wszystko jest perfekcyjne poza niedokończonymi ikonkami. :P Czekam na aktualizację.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#16 MichaelP

MichaelP

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 2009.06.15, 21:43

No i co ja mogę powiedzieć po takiej wypowiedzi Pbo? :P Po prostu... Brawo i oby tak dalej.
  • MichaelP lubi to

#17 svistu

svistu

Adept

• Użytkownik
  • 280 postów

Napisano 2009.06.15, 21:52

Kurde ja Cię chłopie zabije - przez ciebie mam dylemat.
Twoja kompozycja jest rewelacyjna ale podoba mi się też McGrey i teraz nie mogę się zdecydować ;)

Co do twojej kompozycji - wszystko fajnie ale jedna rzecz wymagałaby lekkiej modyfikacji - gdy rozmawiamy z kimś z gg to w oknie rozmowy ten dopisek gg pod ikonką statusu źle się troszkę komponuje z tym tłem pod tą ikonką. Przynajmniej takie jest moje odczucie.
Dołączona grafika
Może minimalnie go zwiększyć?

A tak po za tym to kompozycja 9,5/10 ;)
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

#18 Linkfan

Linkfan

Bywalec

• Użytkownik
  • 151 postów

Napisano 2009.06.16, 07:21

Kompozycja bardzo przyjemna, miła dla oka i bardzo fajnie się z niej korzysta :) Gratuluję 9,5/10

Taką ocenę daję bo według mnie trochę nie pasują zaokrąglone grafiki grup. Ale mogę się mylić (po prostu takie mam odczucie że coś jest nie tak...)
Dołączona grafika

#19 jacoSZEF

jacoSZEF

Adept

• Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2009.06.17, 15:56

Update 1 090617
:dodano: Autoskalowanie plików graficznych w oknie rozmowy
:dodano: ikony tlen i transportu gg
:dodano: ikona wyszukiwarki i kilka innych innych
:poprawiono: okno rozmowy przerobione na nowo

Obecnie do pobrania z www.AQQnews.komunikatory.pl
Dołączona grafika

oraz z www.AQQ.eu
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#20 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.06.17, 16:02

No, teraz jest lepiej :) Tylko nadal te przyciski mnie irytują. Ale to sobie chyba sam zmienię.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych