Skocz do zawartości

Zdjęcie

Regulamin - info co powino być w zgłoszeniu buglisty

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gacek

Gacek

Bywalec

• Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 2009.06.23, 01:38

Chciałbym zapytać co się takiego stało, że od pewnego czasu nie ma przyklejonego WAŻNEGO tematu o tym jak zgłaszać błędy w bugliście.
Nie oszukujmy się.. to powinno być tutaj a nie na AQQ POMOC! Chcąc napisać temat użytkownik wejdzie tutaj a nie tam..
Powstaje masa tematów bez odpowiednich informacji. Czemu? Bo nie ma w odpowiednim do tego miejscu informacji.

A może zacząć wymagać od użytkowników uzupełnienia sygnatur? Zróbmy chwilową akcje uzupełniania ich. Cokolwiek. :D

Osobiście mogę nawet nakręcić mały filmik o tym co ma być w zgłoszeniu, albo jak uzupełnić sygnaturę.. ale niech wróci przyklejony temat o zasadach zgłaszania na forum.

No to się wykrzyczałem. Idę spać:D
Sprzęt: Laptop ACER Aspire 5112
AQQ: zawsze najnowsza beta (Wtyczki: Standardowe + StayOnTop)
Kompozycja: ProStandard
System: Windows 7 Professional + updates
Przeglądarka: Firefox 6 + IE9 (zawsze najnowsze)

#2 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.06.23, 11:43

Napisałem wymagania na AQQ Pomoc, bo tutaj były niepełne, bez instrukcji, dlatego wziąłem sprawy w swoje ręce, bo tutaj na zmianę czegokolwiek trzeba czekać miesiącami. Prosiłem również, żeby wymogi wkleić bezpośrednio do buglisty. Cisza.

Tu byłem.

#3 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.06.23, 18:16

Ogłoszenie powróciło. Powodem była niedawna reorganizacja forum. Oczywiście widoczne jest tylko w tych działąch, w których ktoś mógłby chcieć zgłaszać błędy.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#4 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.06.23, 18:22

VPN wspominasz o ogłoszeniu w Bugliście. Aktualnie bez modyfikowania stylu nie jest to możliwe na takiej samej zasadzie jak regulaminy forów, a szkoda. Zgłosiłem dziś propozycję do wprowadzenia takiej funkcjonalności w nadchodzącej nowej wersji Trackera. Jeśli autor tego nie wprowadzi, sam coś wykodzę ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych