Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ Standard New


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 karololszak

karololszak

    podróżnik w czasie

  • Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2009.06.26, 20:40

Witam, chciałbym się z Wami podzielić skórką "AQQ Standard New" do wtyczki "Pogoda by eSKej, Pbo, KAmerOK".
Skórka przypomina "AQQ Standard", z tym, że przerobiłem sobie kod javascript eSKej'a, i dzięki temu, możemy przeskakiwać dniami do przodu i do tyłu
(np. dzień 1, potem 2, 3, 4, 3, 2, 3, 4, 3, 2, 1, itd. - czyt. pełna swoboda ;) )

Pokaz Interaktywny (jak to wygląda u mnie): [ikonki do własnego wyboru, a te są z accuweather]
http://karololszak.b...om/standard.htm

(na kolejnych dniach, słowa mogą się zlewać... jednak pod AQQ powinny pójść do następnej linijki)

Aktualizacja [x1]:
[changed='Dane nie powinny być już więcej ucinane (schemat został przeniesiony z LightBlue New {kolory zostały})']

Download:

Załączone pliki


Użytkownik karololszak edytował ten post 2009.09.02, 22:05


#2 Lord ByRad

Lord ByRad

    Expert

  • Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2009.07.02, 19:29

Wszystko ładnie, pięknie, ale z jednym drobnym wyjątkiem (doskonale widocznym na screenie):Obrazek.jpg .
Wszystkie pozostałe widoki (pozostałe dni) wyglądają analogicznie - część danych jest po prostu ucinana...

279.gif


#3 karololszak

karololszak

    podróżnik w czasie

  • Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2009.07.02, 19:55

Nie mogę zdziałać wiele w takiej sytuacji... Mogę jedynie polecić Ci: zmianę ikonek, lub poszerzenie listy kontaktów.
Pokombinuję, i może wydam wersję maksymalnie wąską (lekko węższą + lekko wyższą + mniejsze czcionki) - zobaczymy co wyjdzie ;)

#4 Lord ByRad

Lord ByRad

    Expert

  • Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2009.07.03, 11:34

Poszerzenie okna kontaktów (nawet na całą szerokość ekranu - 1280px) daje tylko tyle, że z lewej i z prawej strony okna widzę ikonki, a w środku puste miejsce; tekst nadal prawie w całości jest poza widocznym obszarem...

279.gif


#5 karololszak

karololszak

    podróżnik w czasie

  • Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2009.09.02, 22:07

Aktualizacja ! (Lord ByRad, to aktualizacja głównie dla Ciebie ;))

Dane o poprawkach oraz link do pobrania skórki do wtyczki pogoda w pierwszym poście.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych