Skocz do zawartości

Zdjęcie

Archeolog

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
324 odpowiedzi w tym temacie

#1 AdamiXuS

AdamiXuS

Rozgrzewam się

• Wtyczkopisarz
  • 96 postów

Napisano 2009.06.29, 20:44

*
Popularny

Archeolog 1.4.3.0

Dołączona grafika

Data wysłania: 24.10.2012
Data aktualizacji: 24.10.2012

Jak nazwa wskazuje, wykonuje ona kilka operacji na archiwum:
  • import - możliwe jest zaimportowanie wiadomości z archiwów GG (wersja 7, 8 i 10), AQQ2 (folder plików .dcc, .dc2, lub skompresowane w .zip), Konnekt, WTW, AQQ1, Tlen;
  • eksport - wiadomości z archiwum naszego AQQ można wyeksportować do innego archiwum AQQ2, spakować do pliku .zip;
  • odzyskiwanie usuniętych wiadomości - jeśli archiwum nie było kompaktowane, wiadomości są przywracane;
  • kompaktowanie - jeśli usunięto jakieś wiadomości, można odzyskać wolne miejsce i przyspieszyć działanie archiwum;
  • rozwiązywanie problemów - znajduje duplikaty i puste wiadomości w archiwum naszego AQQ, naprawia błędy w strukturze pliku (nie jest konieczne korzystanie z tej opcji po importowaniu wiadomości);
  • backup - kopiuje wszystkie pliki .dc2 (w zasadzie tylko te, które są modyfikowane przez wtyczkę) do katalogu [PROFIL AQQ]/Data/Backup/[DATA]/Archive, ta opcja jest ZALECANA PRZED DOKONYWANIEM JAKICHKOLWIEK OPERACJI (ew. można skorzystać z eksportu do .zip). W najnowszej wersji jest dokonywana automatycznie, przed pierwszą operacją. Możliwy jest automatyczny backup przy włączaniu, wyłączaniu i co określony czas;
  • synchronizacja - wymiana wiadomości pomiędzy dwoma archiwami AQQ2, możliwa jest automatyczna synchronizacja przy włączaniu, wyłączaniu i co określony czas.
  • usuwanie - można usunąć wiadomości starsze niż podany okres, albo archiwa, w których jest tylko jedna wiadomość.

Zmiany w Archeolog 1.4.3.0
  • Transfery w archiwum nie są traktowane jako błąd (...+9h)

Pobierz plikLista zmian

Użytkownik AdamiXuS edytował ten post 2012.10.24, 22:27

#2 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2009.06.29, 20:58

Super wtyczka! :D Po prostu brak słów! Od czasu kiedy mi ją dałeś przetestować sporo się zmieniło widzę :P W końcu ludziom będzie łatwiej przejść na AQQ ;) Wielkie dzięki! :)

Edit:
Ale czemu to na XP nie ma ikonek takich ładnych jak na screenie w formie? :(

#3 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.06.29, 21:13

Łał. Nie wiedziałem, że ktoś się podejmie powstaniu takiej wtyczki. Świetna robota. ;)

@Beherit:
Bo to XP. :P

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#4 KAmerOK

KAmerOK

Plugs dev

• Wtyczkopisarz
  • 865 postów

Napisano 2009.06.29, 21:19

"Nieobsługiwany format paczki" po skopiowaniu ręcznym AQQ jej nie wykrywa do buglisty z tym czy link jest coś nie taki?

Edit:
Należy zainstalować Redistributable Package
wtedy wtyczka ruszy, AdamiXuS świetna wtyczka

AQQ: 2.x beta testy, Kompozycja: Standard, Wtyczki: TuneStatus,AQQ Streamer, Pogoda
PC: Athlon 64 X2 4400 2.3 GHz@2.77 GHz, GPU: Radeon HD6570, Ram: 5GB , HDD 1TB,
Notebook: CPU: Intel Core 2 Duo T5900 2.2 GHz, GPU: nVidia G102, Ram: 4GB, HDD: 1TB, OS: Win8 x64

#5 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.06.29, 21:34

Szoke, normalnie rewelacja. Zaraz dodaję ją na AQQ Pomoc (mam nadzieję, że mogę) :P
Jako kolejny format proponuję ten z NGG.

Tu byłem.

#6 Andrew

Andrew

Bywalec

• Użytkownik
  • 125 postów
  • MiejscowośćCzęstochowa

Napisano 2009.06.29, 21:40

Ta wtyczka ma niezły potencjał - przy drobnej modyfikacji mogła by automatycznie synchronizować archiwum między AQQ <-> AQQ Portable ;)

#7 karololszak

karololszak

podróżnik w czasie

• Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2009.06.29, 21:41

A może taką listę zrobimy? xD

NGG (GG8)
Konnekt
WTW
WTW v2
Tlen
Miranda IM
Pidgin
Psi
Stefan
Spik

To nie jest w jakiejś kolejności ;) ale, im więcej - tym lepiej :D

Kiedyś były tu linki do moich stron, ale przez lata wszystko upadło... :(

#8 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.06.29, 22:44

No super wtyczka! Widzę, że będziemy mieć kolejnego wtyczkopisarza Tak trzymać. :)
Jeśli mowa o propozycjach, to ja bym widział jakieś łatwe i przyjemne scalanie archiwów AQQ miedzy dwoma stałymi katalogami. Chodzi mi przede wszystkim o komputer <> pendrive.

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#9 Mefi

Mefi

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2009.06.29, 22:52

Brawo dla autora :)
szkoda ze nie było jej o 4miesiące wcześniej ;P :(
ale liczy się fakt ze jest teraz i dla tego Brawo jeszcze raz :)

System | Przeglądarki | Aqq | Inne

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#10 Cogero

Cogero

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2009.06.29, 22:58

Nie wiem, czy to blad, czy niee.. Ale jednak jest wg. mnie lekki problem. Klikajac na "rozwiaz problemy", a pozniej na "anuluj" wtyczka nie przerywa dzialania. Wiadomo powszechnie, ze z aqq lubia korzystac takze i Ci, ktorzy czasami sobie chca popic, wtedy problem mylnego klikniecia wystepuje dosc czesto ;)

Pozdrawiam,
Cog.

#11 AdamiXuS

AdamiXuS

Rozgrzewam się

• Wtyczkopisarz
  • 96 postów

Napisano 2009.06.29, 23:06

Nie wiem, czy to blad, czy niee..

Nie :P Wtyczka czeka, aż bieżący plik do końca się zapisze i dopiero wtedy przerywa.

Ustosunkowując się do próśb, następnym krokiem będzie automatyczna synchronizacja, ale wcześniej naprawię te ikonki :P

Konfiguracja AQQ:

Spoiler

#12 SzczuplyNH

SzczuplyNH

Weteran

• Dekorator
  • 459 postów

Napisano 2009.06.29, 23:51

Podczas pracy wtyczki nie działa wyszukiwanie na liście. Mówię tutaj o pracy w tle. Dałoby się to naprawić?

#13 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5025 postów

Napisano 2009.06.30, 09:43

@Beherit:
Bo to XP. :P

A co to ma za znaczenie? Powinno działać wszędzie - źle skompilowane i tyle. Do poprawy! :P

#14 Gameplay

Gameplay

Początkujący

• Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 2009.06.30, 14:28

Mam "Nieobsługiwany format paczki" przy próbie instalacji.
AQQ 2.0.5.50 / Kompozycja Black Inspiration 1.2 Mini / Wtyczki Aqq Contact State, Korektor, SpellChecker, StoleStatus, TuneStatus / System Windows XP Pro SP3 / Przeglądarka Opera 9.64 (IE 8) / Odtwarzacz Foobar2000 v.0.9.6.4

#15 Kendziooor

Kendziooor

Pan Majster

• Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2009.06.30, 15:46

Witam w gronie wtyczkopisarzy! No i gratuluje świentej roboty. Czuję, że będzie to jedna z najpopularniejszych wtyczek. Wielu ludzi pytało mnie o możliwość importu archiwum ze starego GG. Polać mu! :D
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#16 keeveek

keeveek

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 2009.06.30, 18:25

Jeszcze dać z nowego GG i będzie gites. Resztę komunikatorow, jak tlen itd można wprowadzać stopniowo, bez pośpiechu, ale na przesiadce ludzi z GG chyba najbardziej zależy... :)

Piwo dla tego pana!

#17 Archeo

Archeo

Bywalec

• Użytkownik
  • 119 postów

Napisano 2009.06.30, 18:33

Bardzo przydatna wtyczka :) dzięki niej na pewno zyskamy :) A i nazwa fajna :P Archeo... :)
Windows 7 Prof, AQQ najnowsza beta , IE 9

#18 ador74

ador74

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2009.06.30, 19:29

witam
ciekawe bo dwa dni temu pytalem na pomocy o mozliwosc importu i dostalem info "czekamy" a tu taka niespodzianka :)
pozdrawiam autora wtyczki

#19 StabiL

StabiL

Adept

• Dekorator
  • 389 postów

Napisano 2009.06.30, 19:47

a mi by się marzyło aby eksport archiwum był do jednego spakowago pliku zip, to samo potem z importem *_* ;P
no ale... co do samej wtyczki to cud miód ;P gratuluję :)

Rere kum kum . . .
-----------------------

#20 Gameplay

Gameplay

Początkujący

• Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 2009.06.30, 19:55

Mam "Nieobsługiwany format paczki", wiecie jak temu zaradzić?
AQQ 2.0.5.50 / Kompozycja Black Inspiration 1.2 Mini / Wtyczki Aqq Contact State, Korektor, SpellChecker, StoleStatus, TuneStatus / System Windows XP Pro SP3 / Przeglądarka Opera 9.64 (IE 8) / Odtwarzacz Foobar2000 v.0.9.6.4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych