Skocz do zawartości

Zdjęcie

Archeolog

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
324 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.06.30, 20:00

@Gameplay
Wszędzie masz "Nieobsługiwany format paczki". Może pobierz z AQQ News lub oficjalnej strony?

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#22 AdamiXuS

AdamiXuS

Rozgrzewam się

• Wtyczkopisarz
  • 96 postów

Napisano 2009.06.30, 20:00

Dodałem info w pierwszym poście dla osób z nieobsługiwanym formatem paczki.

Konfiguracja AQQ:

Spoiler

#23 Gameplay

Gameplay

Początkujący

• Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 2009.06.30, 22:03

dobrze, pomogło / thx
AQQ 2.0.5.50 / Kompozycja Black Inspiration 1.2 Mini / Wtyczki Aqq Contact State, Korektor, SpellChecker, StoleStatus, TuneStatus / System Windows XP Pro SP3 / Przeglądarka Opera 9.64 (IE 8) / Odtwarzacz Foobar2000 v.0.9.6.4

#24 Mefi

Mefi

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2009.07.01, 12:24

Pytanie do autora -
Więc tak
powiedzmy używam kilka miesięcy aqq z gg i ono zapisuje mi archiwum to czy po uzyciu tej wtyczki
scali mi archiwum GG7 - z archiwum gg ( aqq )??
i czy te scalanie będzie działać z gg8

System | Przeglądarki | Aqq | Inne

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#25 Lord ByRad

Lord ByRad

Expert

• Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2009.07.01, 13:41

Świetny pomysł na wtyczkę - od Baaardzo dawna mi czegoś takiego brakowało (zwłaszcza możliwości scalania kilku archiwów...). Ale faktycznie - możliwość robienia backupów i ewentualnie w miarę automatyczne wysyłanie ich gdzieś byłoby naprawdę genialnym rozwiązaniem... ;) zwłaszcza dla osób, które często korzystają z kilku komputerów (naprawdę nie zawsze się pamięta, na którym komputerze prowadziło się jakąś (często ważną <prosi>) rozmowę). Ale o ile przy backupach lokalnych wystarczyłoby wykorzystać jakiś Open Source'owy modół ZIP, to przy wysyłaniu, myślę że ciekawym rozwiązaniem było by wysłanie do wtyczki FTP (nie pamiętam już czyjego autoratwa <przeprasza>) informacji, żeby dany plik został przesłany na dany serwer (nie wiem, czy w obecnym SDK jest to w ogóle wykonalne, ale jeżeli nie przez SDK, to myślę, że gdyby obie wtyczki to obsługiwały, można by się przez WinApi jakoś wysłać odpowiedni komunikat procesowi wtyczki, ale wymagałoby to modyfikacji w obu tych wtyczkach). Ale podejrzewam, że taka zabawa byłaby długotrwała i mocno skomplikowana (znaczy się wymagana by były naprawdę spora wiedza...), ale z drugiej strony pokazanie innym, że się DA mogłoby przyczynić się do znaczącego poszerzenia możliwości wtyczek (często nawet z pominięciem SDK samego AQQ).

279.gif

#26 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.07.01, 14:11

Wysyłanie gdzieś w świat to moim zdaniem przerost formy nad treścią. Pakowanie do ZIP-a powinno być podstawową funkcjonalnością :)

#27 AdamiXuS

AdamiXuS

Rozgrzewam się

• Wtyczkopisarz
  • 96 postów

Napisano 2009.07.01, 14:15

@Mefi, Wszystkie wiadomości, które będziesz miał w archiwum GG7 (archives.dat) możesz scalić ze swoim archiwum w AQQ i będą w nim widoczne.

Jeżeli chodzi o synchronizację z użyciem FTP.. może kiedyś, jeśli okaże się faktycznie przydatna.

Konfiguracja AQQ:

Spoiler

#28 KAmerOK

KAmerOK

Plugs dev

• Wtyczkopisarz
  • 865 postów

Napisano 2009.07.01, 17:59

AdamiXuS
a co z tymi grafikami na XP? brakuje mi ich a da się ;)
Dołączona grafika

AQQ: 2.x beta testy, Kompozycja: Standard, Wtyczki: TuneStatus,AQQ Streamer, Pogoda
PC: Athlon 64 X2 4400 2.3 GHz@2.77 GHz, GPU: Radeon HD6570, Ram: 5GB , HDD 1TB,
Notebook: CPU: Intel Core 2 Duo T5900 2.2 GHz, GPU: nVidia G102, Ram: 4GB, HDD: 1TB, OS: Win8 x64

#29 AdamiXuS

AdamiXuS

Rozgrzewam się

• Wtyczkopisarz
  • 96 postów

Napisano 2009.07.01, 19:15

Będą. Już je rozpracowałem :P

Konfiguracja AQQ:

Spoiler

#30 COLS

COLS

Weteran

• Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 2009.07.02, 18:44

Chwała dla Ciebie. Wtyczka Przednia teraz jeszcze czekam(-y) na archiwa Konnekta :D (*.DTB)
http://forum.k2t.eu/...-z-konnekta/45/

System | Przeglądarka | AQQ (x64) | Wtyczki Kompozycja

#31 Krzysiek

Krzysiek

Bywalec

• Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 2009.07.03, 20:30

Prosiłbym o funkcję importu archiwum z Tlena, lub wskazówkę, czy jest możliwość przekonwertować jakimś sposobem archiwum z Tlena na archiwum Gadu7, żeby potem z Gadu7 przekonwertować Archeologiem do AQQ :). Może ktoś ma taki sposób i się podzieli?, chociaż myślę, że to jak narazie nieodkryte i liczę tutaj w szczególności na stwórce wtyczki :).

#32 legoras

legoras

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2009.07.04, 23:14

także był bym wdzięczny za funkcję dzięki której archiwum z tlena będzie w AQQ :)

#33 Randall_Memphis

Randall_Memphis

Weteran

• Użytkownik
  • 509 postów

Napisano 2009.07.06, 08:45

Jest mozliwosc ze archiwum .zip bedzie zabezpieczane haslem?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Chciałbym w nowej edycji #AQQ Oscarów oddać głos na ^Eskej'a jako najlepszego kompozytora, oraz ^Beherit'a za wtyczke do #Blip'a

#34 Matrix

Matrix

Adept

• Pomocnik
  • 360 postów

Napisano 2009.07.06, 10:18

Doskonałe rozwiązanie w formie wtyczki, na pewno będzie ona wykorzystywana przez wielu użytkowników. Takie rozwiązanie powinno być może wbudowane w AQQ. Ale wtyczka też jest dobrym rozwiązaniem. Na pewno z niej będę korzystał.

System: Win 10 Home Premium
Przeglądarka: IE zawsze najnowsza pod dany system, domyślna Firefox zawsze najnowsza,
AQQ: zawsze najnowsza beta lub wersja stabilna
Kompozycje: Standardowe zawsze najnowsze + Sense
Wtyczki: Standardowe + , Antyspam, AQQReboot,    korektor,   zawsze najnowsze.
http://i33.tinypic.com/335fgck.jpg

#35 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.07.06, 11:07

Mi się trochę wygląd okna nie podoba. Jest mało intuicyjny, mało opisów, brak wersji EN. Wolałbym to na 3 kartach (Import | Eksport | Narzędzia). Dalej idąc opis w karcie Import np "Gadu-Gadu 7" a obok przycisk "Eksportuj", czy coś takiego. Tak, żeby później można było mieć miejsce na inne typy, a żeby to nie było naciapane w kupie. Duże przyciski na dole - dlaczego takie duże? Ludzie ślepi, czy co? :|

#36 Kendziooor

Kendziooor

Pan Majster

• Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2009.07.06, 15:26

Można także (chyba) zintegrować z panelem importu/eksportu AQQ ;)
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#37 esik

esik

Początkujący

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 2009.07.08, 14:21

Ale to nie działa :<
Mam problem z historią rozmów jednego kontaktu, na którym mocno mi zależy, ale ta wtyczka nie pomaga =/
Gdy klikam w Historii na kontakt, całe AQQ się zwiesza i tyle :/ Chyba musżę się pożegnać z tym archiwum....

Użytkownik esik edytował ten post 2009.07.08, 14:33

#38 Wirone

Wirone

Początkujący

• Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 2009.07.21, 16:49

Import archiwum z Konnekta i będzie bardzo dobrze. No i oczywiście kosmetyka o której napisał Wareczek.
Dołączona grafika

#39 Phoenix

Phoenix

Początkujący

• Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 2009.07.21, 20:19

U mnie Archeolog podczas braku plików .dcc w folderze archiwum, zawiesza się. Nie mam możliwości zamknięcia programu. Przycisk 'anuluj' zrobił się niedostępny, na naciskanie X, program również nie reaguje - ponowna próba importu jest nie możliwa.

Θ Windows 7 Ultimate x64 ⇑ Θ Opera ⇑ Θ IE ⇑ Θ

Θ AQQ 2.x ⇑ (beta⇑) Θ Wtyczki - AQQ Contact State, Archeolog, SkypeCore, SpellChecker Θ

[*]AQQ Network[*]

#40 Morpheus

Morpheus

Weteran

• Wtyczkopisarz
  • 712 postów

Napisano 2009.07.21, 21:00

Proponuje zbudować dllkę od razu z runtime'm, bo nawet jak 100 razy napiszesz, to ludzie i tak będą o to pytać ;P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych