Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prelude


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#21 Elliot

Elliot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 2009.07.01, 11:37

Fajna kompozycja, czekam na wersje bez avatrów i tych numerów gg pod nazwa kontaktu wtedy się na nią przerzucam :P

#22 mattcross

mattcross

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 2009.07.01, 11:44

//Edit @DeJk_SEBA Zrobiłem tak na szybko wersje bez avatarów w oknie rozmowy, jest takie jak na czatach: http://nawu.x.pl/pre...udeNoAvatar.aqq




Elliot - tutaj masz wersje bez avatów :P

a numery gg sobie wyłączasz w:
Program - Ustawienia - Kompozycje - Więcej Opcji - Ukryj nagłówek z informacjami o koncie

Użytkownik mattcross edytował ten post 2009.07.01, 12:03

System: Windows 7 Przeglądarka: Mozilla Firefox
Aqq: Zawsze najnowsza wersja Kompozycje: Co chwile jakaś nowa Wtyczki: Spellchecker, TabKit, Detonator

#23 Elliot

Elliot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 2009.07.01, 11:58

A faktycznie :P dzięki, nie wiedziałem, że zrobili takie bajery ale link niestety nie działa ;(

I jeszcze takie małe pytanie

Dołączona grafika

Jak wycentrować statusy żeby były na środku i usunąć ten pasek z TLS :) ?

Użytkownik Elliot edytował ten post 2009.07.01, 12:04


#24 DeJk_SEBA

DeJk_SEBA

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 2009.07.01, 12:04

Laston dzięki za wersję NoAvatar. Dodaj ją w pierwszym poście, bo już ludzie mają problemy, dziękuję.
Elliot fakt mattcrossowi po cytowaniu dodało się jakoś jeszcze jedno aqqaddon, ten działa bez problemu. Prelude NoAvatar

1. edycja: Wyedytowałem odnośnik, bo sam źle zrobiłem :P
2. edycja: Elliot to ściągnij plik bezpośrednio, z serwera (ściągnij) :D
3. edycja: To bardzo dobrze, cieszę się :)

Użytkownik DeJk_SEBA edytował ten post 2009.07.01, 12:16

Pozdrawiam DeJk_SEBA


#25 Elliot

Elliot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 2009.07.01, 12:13

A możesz mi to wrzucić na sendspace albo gdzieś ? :) Bo gdy klikam w odnośnik pisze mi błąd pobierania danych.

Edit: Już działa, thx za pomoc.

Użytkownik Elliot edytował ten post 2009.07.01, 12:14


#26 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.07.01, 12:16

Jak wycentrować statusy żeby były na środku i usunąć ten pasek z TLS

http://poradnik.aqq-...Q.html#pytanie7 ;)

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#27 PsychoPain

PsychoPain

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 2009.07.01, 13:26

Naprawdę super kompozycja. Ale czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak zmienić wyświetlanie metakontaktów z pionowo na poziomo? Próbowałem coś grzebać z pomocą poradnika, ale bez efektów.

#28 lsr

lsr

    Czarna legenda forum powraca...

  • Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.07.01, 13:41

Niestety, nie jest tak pięknie, jak twierdziłem na początku. Zainstalowałem i widzę kilka rzeczy, które mi bardzo przeszkadzają.

1. Metakontakty ułożone pionowo? Zgroza. Za dużo miejsca mi zajmuje takie ułożenie. Nie da się ich poziomo ułożyć?
2. Powinieneś pomyśleć and ukrywaniem awatarów w oknie głównym: niech wyświetla się tylko awatar zaznaczonego kontaktu.
To takie uwagi wynikające z osobistych potrzeb i preferencji.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D


Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl


#29 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.07.01, 14:31

Awatary z okna rozmowy usunąłem, metakontakty przesunąłem na prawo i ułożyłem poziomo, ikonki (głównie sieci) sobie podmieniłem na te z BlackOrange. To tyle jeśli chodzi o moje osobiste preferencje. Jednak nie podoba mi się okno czatu. Za dużo tego wszystkiego przez co jest mało samej treści, co na czacie jest najważniejsze. Wystarczy kilka szybkich wiadomości i już nie widać interesującego nas fragmentu. No i okno SMS, też do poprawy.

PS. Można jeszcze prosić i przycisk wyszukiwania do okna głównego?

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#30 zynio73

zynio73

    Weteran

  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 2009.07.01, 14:36

Fajna kompozycja ale tzreba na nią zerknąć jak się prezentuje :)

Spoiler

#31 oojahoo

oojahoo

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 2009.07.02, 09:29

Kompozycja bardzo fajna, moje kolory, okno rozmowy też bardzo fajne ... ale lista kontaktów moim zdaniem jest zbyt przejrzysta... (za duże odstepy miedzy poszczególnymi kontaktami) jak dla mnie. Za to lekki minusik ale ogólnie 8/10.

#32 Laston

Laston

    Weteran

  • Dekorator
  • 559 postów

Napisano 2009.07.04, 18:18

UWAGA ! AKTUALIZACJA :: Prelude v.0.9.9 RC
Spełniłem większość próśb użytkowników. Powstała także nowa odsłona kompozyji w której awatar użytkownika pokazuje się tylko wtedy gdy zaznaczymy kontakt. Dzięki uprzejmości linkfana dodałem także ikonki sieciowe z kompozycji BlackOrange.

Lista zmian:
Dołączona grafika Dodano nowe ikonki sieciowe.
Dołączona grafika Dodano nowy wariant kompozycji.
Dołączona grafika Dodano patch usuwający awatary w oknie rozmowy.
Dołączona grafika Zmieniono pozycję ikonek metakontaków.
Dołączona grafika Zmiany w pozycjonowaniu awatara.
Dołączona grafika Zmiana ikony przychodzącej wiadomości i wtyczek.
Dołączona grafika Usunięto JID na liście kontaków i w oknie wiadomości.

Wersja standardowa:
Dołączona grafika Dołączona grafika
Wersja mini:
Dołączona grafika Dołączona grafika

Patch usuwający awatary w oknie wiadomości do wersji standardowej:
Dołączona grafika Dołączona grafika
I wersji Mini:
Dołączona grafika Dołączona grafika

Ciągle zapraszam do komentowania, oceniania, testowania, zgłaszania nowych propozycji i używania kompozycji :D

#33 zynio73

zynio73

    Weteran

  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 2009.07.04, 18:18

ta skórka jest uszkodzona i to na maxa...Zaraz po zainstalowaniu jej komp zaczął mi szwankować , przeglądarki zaczęły się gryść że Skype i nawet już bez Skype zawieszały się , ikonki znikały nawet odświerzanie nie pomogło..Zrobiłem na nowo formata i działało mi dobrze ale w momencie właśnie włączenia tej kompozycji problem się powtórzył..Nie kozystam już wogóle z tej kompozycji i komp mi wyśmienicie śmiga AQQ zasuwa szybko i rewelacyjnie działa.Mam IE 8 i to nie wina explora tylko samej kompozycji..Ona jest uszkodzona ponieważ nawet wyskakuje mi info o braku skryptów , co nigdy się tego u mnie nie zdarzało http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif

Spoiler

#34 makaryn

makaryn

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 2009.07.04, 18:30

Zrobiłem na nowo formata


Zaraz, zaraz, sformatowałeś dysk, bo Ci kompozycja do komunikatora coś w systemie namieszała? No o takich hecach to ja jeszcze nie słyszałem :)
Osobiście nie potwierdzam. U mnie działa dobrze i bez problemów. Ponadto jest naprawdę niezła i chyba na trochę u mnie zagości :)

Gratuluję dobrej roboty :)
...

#35 Kendziooor

Kendziooor

    Pan Majster

  • Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2009.07.04, 18:38

Zynio, ale kompozycja nie ma takiej możliwości. Zresztą, coś podobnego pisałeś również w temacie mojej kompozycji (że TuneStatus na niej nie działa...).
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#36 Laston

Laston

    Weteran

  • Dekorator
  • 559 postów

Napisano 2009.07.04, 18:38

@zynio73 Wiesz co, to całkiem możliwe to co mówisz. Jednemu mojemu koledze ta kompozycja formata zrobiła i musiał od nowo system stawiać. Wyobraź sobie co ja musiałem znosić gdy ją robiłem, to był koszmar :o.

A tak na serio to jeśli na prawdę takie rzeczy Ci się dzieją to musisz mieć skopany system. Programistą nie jestem (jeszcze) ale nie wyobrażam sobie jak kompozycja może się gryźć z programami trzecimi takimi jak Skype...

#37 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2009.07.04, 18:48

Zmiany oczywiście na plus, jednak ikonka starej sieci AQQ 1 nie pasuje do jabbera i lepsza IMO byłaby standardowa jabberowa z BlackOrange.

#38 Laston

Laston

    Weteran

  • Dekorator
  • 559 postów

Napisano 2009.07.04, 18:53

@stivo Ale ta ikonka jest pusta w środku. A takie kolorowe kółeczka przypominają mi sygnalizację świetlną :P Chciałem zaakcentować to że, używamy AQQ i stąd wybrałem ikonkę ze znaczkiem. Jeśli to naprawdę Ci to przeszkadza możesz je podmienić we własnym zakresie.

#39 zynio73

zynio73

    Weteran

  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 2009.07.07, 18:31

Sorki za zamieszanie ale działa mi ta kompozycja rewelacyjnie.Wina leżała w nowym Firefoxie 3.5 a nie w kompozycji..Zainstalowałem starszą wersję FF 3.0.11 i działa extra i żadnych błędów mi nie wywala :)

Spoiler

#40 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.07.07, 18:36

A co do kompozycji ma Firefox? Chyba raczej chodzi o IE, a nie Firefoxa, bo on nie ma nic wspólnego z AQQ.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych