Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyświetl nową zawartość - brak info o autorze tematu


  • ZamkniÄ™ty Temat jest zamkniÄ™ty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 eSKej

eSKej

    Master Flamaster

  • Dekorator
  • 953 postów

Napisano 2009.07.12, 12:27

Nie wiem, czy ktoś już o to nie pytał (za duży bałagan jest z pytaniami i zgłaszanymi błędami odnośnie IPB 3. Zadawać kilka pytań w jednym temacie to niezbyt dobry pomysł, bo nie wiadomo czy gdzieś ktoś już o to nie pytał). Ale do rzeczy:

Czy jest jakakolwiek szansa, aby po kliknięciu w "Wyświetl nową zawartość" w uzyskanych wynikach pojawiła się również kolumna informująca kto jest autorem tematu? Teraz jest tylko informacja kto wpisał ostatni post, nie rozumiem czemu nie ma tej kolumny z autorem.

Użytkownik eSKej edytował ten post 2009.07.12, 12:27


#2 von_scheisse

von_scheisse

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów
  • MiejscowośćPolice

Napisano 2009.07.12, 12:31

Też miałem o tym pisać - tylko jakoś weny nie miałem. Brak tej informacji jest chyba jedyną rzeczą, do której się jeszcze tu nie przyzwyczaiłem i zawsze gdy mam jakieś nowe posty do przeczytania odruchowo patrzę, kto jest autorem wątku, a tu zonk... Również będę wdzięczny, jeśli się uda to poprawić.




Pozdrawiam

#3 Gołąb

Gołąb

    Szeregowiec Dolot

  • Przyjaciel
  • 151 postów

Napisano 2009.07.12, 12:45

Miałem właśnie o tym samym pisać brakuje mi autora tematu oraz daty kiedy temat został założony mam nadzieje, że da się to wprowadzić, bo w obecnej formie ciężko przegląda się tematy.

Szukanie nie boli, a regulamin nie gryzie. Masz problemy z komunikatorem Pomoc Techniczna prawdę Ci powie. Znalazłeś błąd zgłoś go na buglistę AQQ.
Dołączona grafika


#4 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.07.12, 13:12

Pisałem już o tym, ale pewno w SB i umkło. W ipb 3.0.1 (które publicznie wyjdzie w przyszłym tygodniu, za kilka dni) jest to zrobione, na prośbę użytkowników. Pokaże Wam dokładniej, bo nie każdy ma konto na forum IPS:

Dołączona grafika

#5 von_scheisse

von_scheisse

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów
  • MiejscowośćPolice

Napisano 2009.07.12, 13:18

 No i od razu lepiej to wyglÄ…da. Tylko niech ten miszczu siÄ™ pospieszy z wydaniem tej nowej wersji :D.

#6 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.07.12, 18:40

Problemy macie... Nie wiem na co komu autor. Teraz IPS do tego się przyłożył i wszystko jest jak na dłoni. Należy im się pochwała. Teraz wystarczy poczekać na nową wersje skryptu. ;)

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#7 lsr

lsr

    Czarna legenda forum powraca...

  • Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.07.12, 18:45

Autor czasami ma znaczenie. Ale tylko czasami. Jednak przyzwyczaiłem się do tej informacji. Skoro Wareczek zapowiedział, że zostanie to przywrócone w najbliższej wersji IPB, temat można zamknąć.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D


Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych