Skocz do zawartości

Zdjęcie

nasza-klasa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
311 odpowiedzi w tym temacie

#41 Jaco

Jaco

Bywalec

• Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 2008.09.13, 17:58

Dobra, dobra a teraz na poważnie kto doda mnie do swoich znajomych ? proszę, proszę..... ***

Mnie bardziej od tych dzieciaków denerwują reklamy, które wysyłane są za pośrednictwem "zwykłych prywatnych kont".Często są w postaci komentarza do profilu lub do wybranych zdjęć. Słyszałem, że parę osób już za to ma sprawę w sądzie. Jak znajdę linki to wkleje do tego posta.

*** - żartowałem :lol:

Edit: obiecany link
Brak czasu... :(
Dołączona grafikapera

#42 wujekskubi

wujekskubi

Początkujący

• Użytkownik
  • 47 postów

Napisano 2008.09.13, 18:00

No coś tam słyszałem że chyba 2 gości zatrzymali, a nasza-klasa straciła na tym chyba 60 mln...
LINK
Ładowanie sygnaturki... Dołączona grafika

#43 bartek46op

bartek46op

Bywalec

• Użytkownik
  • 247 postów

Napisano 2008.09.13, 21:41

Znowu durna mania na naszej-klasie, co druga osoba wkleja to: http://89.149.227.12.../0416917765.jpg do swojej galeri i się robi syf jak za czasów Howarda Webba.

#44 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2008.09.13, 21:55

bartek46op, tak zauważyłam to. U mnie ze znajomych to 80% ma to wklejone u siebie w profilu. Niedługo będzie mania wklejania gołych zdjęć w profil sławnych ludzi.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.

#45 bartek46op

bartek46op

Bywalec

• Użytkownik
  • 247 postów

Napisano 2008.09.13, 22:27

Skoro tak robią, można by cos wymyślić i w tle wlepić stronke i logo AQQ - ale by jazda była :D

http://img.wklej.org...90416759020.jpg

#46 Jaco

Jaco

Bywalec

• Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 2008.09.13, 23:00

Nie no! :P nie zniżajmy się do ich poziomu
Brak czasu... :(
Dołączona grafikapera

#47 pol102

pol102

Adept

• Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.13, 23:29

A kto pamięta wierszyki w komentarzach na Fotce, które ktoś złośliwie pisał raz dużą,a raz małą literą? Przyszło, pobędzie przez chwilę i przeminie dla następnej jeszcze głupszej i bardziej pokemonowatej idei.

Dj Pol - Klub Studencki SPIN Bydgoszcz
Radio UTP.fm

#48 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2008.09.14, 08:29

Ale tu nie jest mowa o wierszykach na Fotce. Pisanie dla samego pisania c.d.... http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

#49 lew

lew

"drapieżny" lew

• Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.09.14, 10:41

Skoro tak robią, można by cos wymyślić i w tle wlepić stronke i logo AQQ
http://img.wklej.org...90416759020.jpg

Czemu nie :P Można by wkleić - i zobaczył byś ile osób by to powklejało ;) tylko przygotować graficznie trochę lepiej ;) Ale jak już ktoś powiedział nie zniżajmy się do ich poziomu :D

Jeszcze odnośnie portalu nasza-klas. To jest on bardzo dobry, ze względu na jego przesłanie. To ludzie, którzy tam się rejestrują robią z niego śmietnisko - bo chyba tak to można nazwać.
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#50 Bartek93

Bartek93

Adept

• Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2008.09.14, 11:14

Nasza-klasa już jest potwornym śmietniskiem. Nic tego nie zmieni, to fajna idea, ale pożerają ją potwory. Portal niszczony jest od środka, i nie ma na to odpowiedniego środka zapobiegawczego, i jeszcze długo nie będzie. Może kiedyś w końcu zaczną trochę mądrzeć i uda się przywrócić tę ideę.

#51 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2008.09.14, 13:25

Nie ma co liczyć na to, że właściciele portalu będą chcieli jakkolwiek ogarnąć ten bałagan. Koszą kasę z reklam, a wiadomo, że liczba odsłon tu się liczy. Ogarnięcie tego syfu równałoby się koniec końców ograniczeniu liczby odsłon i wpływów z reklam...

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#52 lew

lew

"drapieżny" lew

• Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.09.14, 15:44

Jest jedna szansa, że bajzel na naszej-klasie się zmniejszy. Jaka? Taka, że powstanie jakiś portal o wiele lepszy i "bombowniejszy" na właśnie "śmieciarzy" i tam się przeniosą ;)
Beta testy AQQ:
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#53 pol102

pol102

Adept

• Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.14, 15:46

Only dreams :P Takie rzeczy tylko w Erze.
Póki co jest wylew pokemonów, od których należy się odciąć. @lsr dzięki tym reklamom serwery nie padają :)

Radio UTP.fm

#54 Bartek93

Bartek93

Adept

• Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2008.09.14, 16:02

Ja też bym wszystko olał gdybym miał taki zysk jak oni z tego portalu. Co im zależy nad porządkiem, w tej chwili liczy się reklama i zysk oczywiście.

#55 lew

lew

"drapieżny" lew

• Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.09.14, 16:09

Only dreams :P Takie rzeczy tylko w Erze.
Póki co jest wylew pokemonów, od których należy się odciąć.

Ale tak było z fotką. Gdy nie było naszej-klasy fotka rządziła. Gdy nasza-klasa się pojawiła fotka zaczęła tracić i teraz nasza-klasa dzieży pierwsze miejsce.
Analogiczna sytuacja może być w przyszłości, choć ciekawe czy ktoś wpadnie na lepszy pomysł przyciągający więcej ludzi.
No ale gdybanie o przyszłości zostawmy wróżkom, wróżbitom itd.:P , a my zajmijmy się teraźniejszością :P
Beta testy AQQ:
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#56 Marooned

Marooned

Bywalec

• Przyjaciel
  • 169 postów

Napisano 2008.09.14, 17:17

Ale na fotce nadal DUŻO się dzieje, nie zanotowali znacznego spadku, sam profil portalu jest nieco inny i stąd różni użytkownicy - bardziej te portale się uzupełniają niż walczą.
Po kilku latach przestałem używać AQQ. Mimo wielu świetnych cech jedna rzecz nie pozwala mi na dalsze z niego korzystanie: prędkość działania. Jest mozolny jak ślimak peruwiański. Szkoda..

Znikam definitywnie z tego forum. Dziękuję za parę wspólnych lat. Żegnam.

#57 pol102

pol102

Adept

• Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.14, 20:43

A ja bym powiedział inaczej, te portale łączą międzynarodową społeczność...

...pokemonów i neokidów.
Już nie wiem co jest gorsze mieć tam konta czy ich nie mieć i być nie "elo i pr0".

Radio UTP.fm

#58 lsr

lsr

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2008.09.14, 21:06

@ pol102
Kto chce - niech ma, kto nie potrzebuje - niech nie ma.
Tak jak nie broda czyni filozofem, tak też posiadanie konta na n-k nie czyni kogoś pokemonem. Pokemona poznaje się po sposobie użytkowania owego konta.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

#59 pol102

pol102

Adept

• Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.14, 21:49

@lsr ale właśnie o to mi chodzi. Tylko niektórzy nie wzięli sobie tego do serca albo nigdy o tym nie słyszeli. Dam Ci najprostszy przykład z mojego podwórka. Prowadzę to swoje radio uAQQ od niecałych 2 tygodni, a już ktoś mądry założył profil o takiej nazwie na N-K. Normalne? Chyba nie. Problem tkwi w tym, że mieć 2k znajomych, których się nie zna na profilu jest trendy. Bo skoro kolega ma to dlaczego ja mam być gorszy?

To prowadzi do pokemonowatości, zaczyna się zupełnie niewinnie.

Radio UTP.fm

#60 lsr

lsr

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2008.09.14, 23:05

Nie zaczyna się niewinnie, bo jeśli ktoś zakłada konto o takiej nazwie na n-k, to na milę waniajet pokemonem, i to w dodatku mocno zakompleksionym.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych