Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Wyświetl nową zawartośc" nie działa prawidłowo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kendziooor

Kendziooor

    Pan Majster

  • Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2009.07.17, 17:29

Wybaczcie za beznadziejną nazwę tematu, ale inna nie rzrychodzi mi do głowy. problem jest nastepujący: gdy otwieram "wyświetl nową zawartość", zazwyczaj liczba postów/tematów przekracza jedną stronę. Problem w tym, że po odczytaniu większej liczby tematów z pierwszej strony, po przejsciu na drugą okazuje się być ona pusta! Wygląda tak, jakby po przejsciu na następną stornę skrypt sprawdzał od nowa nieczytane posty, których jest mniej i nie wykraczaja poza stronę. Czy ktoś spotkał podobny problem?
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#2 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.07.17, 18:00

Jak zmieniasz stronę to skrypt ponownie sprawdza nieprzeczytane posty, czyli jak przeczytasz wszystkie z pierwszej strony to te ze strony 2 są przenoszone na 1 stronę wyników ;)
  • Kendziooor lubi to

#3 karololszak

karololszak

    podróżnik w czasie

  • Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2009.07.17, 18:06

inaczej mówiąc [do Kendziooora] - odświeżaj stronę zamiast przechodzić na następną :P
  • Kendziooor lubi to

#4 Inferno

Inferno

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 2009.07.18, 12:16

A jak wejść w ostatni napisany post ? Jak klikam na tą strzałeczkę koło nazwy postaci, która napisała ostatni post to wyświetla mi się jej profil.

Musze chyba oznaczyć całe forum jako przeczytane, bo mam 61 stron w nowej zawartości :P

#5 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.07.18, 12:20

Kliknij w datę.

#6 eSKej

eSKej

    Master Flamaster

  • Dekorator
  • 953 postów

Napisano 2009.07.18, 16:00

Nie wiem jak u innych ale u mnie data jest "nieklikalna"

#7 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.07.18, 16:37

Aaa, sorry, zakręcony jestem dziś ;) Do ostatniego napisanego posta przenosi Cię po prostu po kliknięciu w tytuł pozycji.

#8 Inferno

Inferno

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 2009.07.19, 09:25

Znaczy się, teraz już tak, ale wcześniej to pojawiała mi się pierwsza strona :P

#9 Tomasz.G

Tomasz.G

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 2009.07.19, 11:19

Jak zmieniasz stronę to skrypt ponownie sprawdza nieprzeczytane posty, czyli jak przeczytasz wszystkie z pierwszej strony to te ze strony 2 są przenoszone na 1 stronę wyników ;)

Strasznie niepraktyczne rozwiązanie gdy mamy kilka stron nieprzeczytanych, a otwieramy tylko niektóre. Chodzi o to, że interesujący temat podczas przechodzenia na kolejną stronę może nam przeskoczyć na poprzednią i tym sposobem nie zauważymy go. Nie da się tego zmienić?
Pozdrawiam, Bo$s.

#10 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.07.20, 12:16

Nie będę tego zmieniał, bo działa bardzo dobrze. Jak przeczytasz kilka tematów, po prostu odśwież pierwszą stronę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych