Skocz do zawartości


Zdjęcie

Black Inspiration JavaScript mod


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#61 Lord ByRad

Lord ByRad

    Expert

  • Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2009.08.10, 15:52

@VaruSS: W folderze */BlackInspiration JSmod/Contacts/ jest plik timer.js zawierający skrypty dotyczące okna rozmowy. Na początku tego pliku są długaśne komentarze opisujące działanie następujących po nich zmiennych. Wystarczy zmienić "0" na "1" aby kompozycja startowała w trybie Mini/Normal albo z opisami widocznymi/ukrytymi. Analigicznie rzecz się ma z plikiem */BlackInspiration JSmod/Messages/skrypt.js.

279.gif


#62 sobeek

sobeek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 2009.08.16, 22:35

Jeśli autorzy się zgodzą mogę udostępnić 3 pliki, dzięki którym nie będzie tak przeskakiwać lista kontaktów, zrobiłem to na szybkiego dla siebie bo było to uciążliwe, a ukrywanie kontaktów nie jest mi potrzebne.
Dołączona grafika

#63 Lord ByRad

Lord ByRad

    Expert

  • Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2009.08.25, 11:54

Ja osobiście nie mam nic przeciwko zamieszczaniu własnych przeróbek... Generalnie jestem zwolennikiem wolnego oprogramowania, ale to już tak tylko na marginesie. I myślę, że jeżeli wprowadzone zmiany rozwiązałyby problem z tym przeskakiwaniem, to mogłyby się znaleźć również w wersji oficjalnej (oczywiście jeżeli autor zmian się zgodzi...).

279.gif


#64 djmichal

djmichal

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 2009.08.28, 10:17

Da się jakoś zrobić, aby kompozycja przy uruchamianiu programu nie była zawsze w trybie mini? Po każdym starcie AQQ muszę klikać, żeby przełączyc ją w normal z opisami.

#65 wu112

wu112

    Wrzuć Monetę

  • Moderator
  • 2863 postów

Napisano 2009.08.28, 10:43

Lord ByRad pisał o tym parę postów wyżej:

W folderze */BlackInspiration JSmod/Contacts/ jest plik timer.js zawierający skrypty dotyczące okna rozmowy. Na początku tego pliku są długaśne komentarze opisujące działanie następujących po nich zmiennych. Wystarczy zmienić "0" na "1" aby kompozycja startowała w trybie Mini/Normal albo z opisami widocznymi/ukrytymi.

;)

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja


#66 djmichal

djmichal

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 2009.08.28, 10:56

Nie wiem jakim cudem nie zauważyłem wcześniej tej odpowiedzi.. Dzięki wielkie.. :)

Jeszcze jedno pytanie: Czy da się jakoś włączyć działanie avatarów w zaznaczonych kontaktach na liście?

#67 Loosa

Loosa

    Weteran

  • Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2009.08.28, 11:08

Program->Ustawienia->kompozycje->więcej opcji->ukryj awatary

Wystarczy? ;)

OS, IE, AQQ, Wtyczki, Kompozycja.


#68 djmichal

djmichal

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 2009.08.28, 11:17

Opcję "Ukryj awatary" mam odznaczoną :>

#69 wu112

wu112

    Wrzuć Monetę

  • Moderator
  • 2863 postów

Napisano 2009.08.28, 11:21

Wrzuć do pliku Contacts/Selected.htm tag CC_AVATAR. Jeżeli znasz się na html/css to dopasowanie położenia avatara nie powinno sprawić Ci problemu ;) W razie czego możesz podpatrzeć jak to jest zrobione w innych kompozycjach.

--- EDIT Down ---
Pbo czytaj dokładnie:

Czy da się jakoś włączyć działanie avatarów w zaznaczonych kontaktach na liście?


WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja


#70 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.28, 11:22

Wejdź do Contacts/Selected.htm i dodaj tag CC_AVATAR w razie czego zobacz jak to jest zrobione w innych kompozycjach. Albo po prostu http://poradnik.aqq-pomoc.info

Edit:
Eh ten wu niedobry. :P

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#71 djmichal

djmichal

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 2009.08.28, 15:09

Nie umiem sam tego zrobić ;) Może ktoś dodawał dla siebie awatar i mógłby wrzucić zmodyfikowany plik Contacts/Selected.htm? :) Sam coś próbowałem, ale awatar pojawiał mi się w paskudnym obramowaniu oraz rozjeżdżał całą listę kontaktów :/

#72 djmarcinus

djmarcinus

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2009.09.01, 21:16

Pozwoliłem sobie lekko zmodyfikować tą skórkę:
-zmieniłem ikonki na klasyczne (jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tych nowych)
-zmieniłem kolor belki grup (oryginalnie jest jakaś taka nie widoczna)
-zmieniłem kolor tła na troszkę jaśniejszy ( w poprzednim wszystko się mi zlewało)
-skórka włącza się w stylu normalnym (mini mi nie przypadł do gustu:D)
screen:
Dołączona grafika

#73 szefo

szefo

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 2009.09.28, 22:56

A dałoby się zrobić tak jak ma gg, tzn. ten taki panel po lewej listy kontaktów, ten po za listą kontaktów jak na jakiś najedziemy, czy aqq takie coś wspiera ?

#74 Lord ByRad

Lord ByRad

    Expert

  • Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2009.09.29, 09:53

@szefo: Niestety, ale AQQ nie wspiera takiego rozwiązania ... Można ewentualnie próbować przez dodanie marginesu z lewej strony okna i wyświetlanie tam odpowiednich informacji, ale wtedy albo okno kontaktów będzie wyglądało dziwnie, albo pozostałe okna się popsują (gdyby OC zechciał dodać możliwość indywidualnego skórkowania okien, to można próbować... ale na chwilę obecną jest to niewykonalne ;/ Jak coś, to taka propozycja została już złożona...)

279.gif


#75 cyberneuta

cyberneuta

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 2010.01.20, 15:03

Pobrałem, sprawdziłem. Prosty, czytelny skin, choć bez fajerwerków (może i dobrze).

7/10

#76 DeepPhilosopher

DeepPhilosopher

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 2010.01.24, 00:51

Jeśli autorzy się zgodzą mogę udostępnić 3 pliki, dzięki którym nie będzie tak przeskakiwać lista kontaktów, zrobiłem to na szybkiego dla siebie bo było to uciążliwe, a ukrywanie kontaktów nie jest mi potrzebne.

Czy można prosić o wrzucenie na forum linka do tych pliczków ?

Windows 7 x64


#77 Dead

Dead

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2010.01.29, 18:46

Wiecie ja bym sie bardzo ucieszyła gdyby nicki na czatach byłyby kolorowe lepiej by sie to czytało.A jeśli ktos o tym pisał to przepraszam ale nie czytałam wszystkich waszych wypowiedzi więc nie wiem czy ktos o tym mówił, i gdyby jeszcze jidy byłoby widać :] ale ogółem skórka mi sie podoba, bardzo lubię ciemne kolory.

Użytkownik Dead edytował ten post 2010.01.29, 18:49


#78 rean

rean

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 2010.02.07, 16:25

W końcu jest jakiś skin, na ktory warto się przesiąść ;)

Moja skromna wishlista :) Wszystko wraz z screenami o jaki fragment chodzi.

  • Zmiana koloru nazwy kontaktu, gdy klikamy gdzieś na pulpicie, a okno rozmowy mamy "na froncie" - kolor czcionki zmienia sie na czarny
  • Mniejsza ramka dla okna rozmowy
  • 2-3px większy odstęp między zakładkami w oknie rozmowy lub ich "zaokrąglenie"
  • Italic przy klilknięciu na kontakt naprawdę potrzebny?
  • Przeźroczystość okienka powiadamiającego o nowej wiadomości (z treścią).
  • Ikonki Jabber wołają o pomstę do nieba i denerwują oko gdy patrzymy na tray
  • Mniejsza "tabelkowatość", zamiast wiadomości w formie tabelki, lepiej po prostu odkreślić jednego rozmówcę od drugiego...
  • Z użyciem standardowych w AQQ emotikonek i paska bocznego okno rozmowy po uruchomieniu kilkukrotnie miga przez parę sekund


#79 Gość_Mati M._*

Gość_Mati M._*
  • Gość

Napisano 2010.04.04, 20:36

Nie wiem, ale mam wrażenie że mi JS nie zawsze działa.
Tzn nie zawsze 'zajarzy' jak najadę.

#80 Lord ByRad

Lord ByRad

    Expert

  • Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2010.04.04, 21:33

Problem powyższy jest znany, ale najprawdopodobniej leży po stronie kontrolki IE (a przynajmniej do takich wniosków doszedłem podczas testów) ... Więc nie ma raczej większych szans na poprawę tego błędu ... No chyba, żeby udało się to jakoś obejść na około, jestem otwarty n pomysły.

279.gif





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych