Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakich kosmetyków używacie do pielęgnacji skóry?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Malusiolka

Malusiolka

    Zodiakalny byk!

  • Moderator
  • 549 postów

Napisano 2008.09.11, 14:37

Więc jakich kosmetyków używacie do pielęgnacji skóry? I dlaczego akurat te, a nie inne?

Ja używam żel pod prysznic nivea - vitamin creme, balsam do ciała nivea - body (pielęgnujące mleczko), krem do twarzy nivea - creme, deodorant nivea - pearl beauty. Dlaczego kosmetyki z nivea? Bo są odpowiednie dla mojej skóry, po innych kosmetykach dostaje uczulenia.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.


#2 she

she

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 2008.09.12, 15:13

Hm ja nie mam żadnych ulubionych ;)
Raz używam takich, raz innych.. Ale też lubię kosmetyki z Nivea.

#3 Randall_Memphis

Randall_Memphis

    Weteran

  • Użytkownik
  • 509 postów

Napisano 2008.09.12, 19:19

hmmm... balsam po kapieli nivea, peeling a to roznie, do twarzy l'oreala, czasem gilette. niestety nie mam takiego wyboru jak Wy :P
pod oczy mam taki krem rozswietlajacy z avonu - niby dla kobiet, ale mnie idealnie likwiduje worki pod oczami.

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Chciałbym w nowej edycji #AQQ Oscarów oddać głos na ^Eskej'a jako najlepszego kompozytora, oraz ^Beherit'a za wtyczke do #Blip'a


#4 pol102

pol102

    Adept

  • Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.12, 19:23

[...] idealnie likwiduje worki pod oczami.

Bo po nocach się śpi, a nie gada na forum ;)

Osobiście preferuję kosmetyki firmy Adidas, tylko szampon jakiś mniej firmowy l'oreala :)
Ale woda po goleniu firmy Puma jest nie do przebicia, no chyba, że przez str8 :)

Dj Pol - Klub Studencki SPIN Bydgoszcz
Radio UTP.fm


#5 jojo87

jojo87

    Niedoszły wtyczkopisarz

  • Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2008.12.30, 02:25

Dezodoranty preferuje z reguły Adidasa. Przy usuwania zbędnego zarostu z twarzy pomaga mi firma Gillette ;). Z racji tego, że na głowie mam nie mało używam najczęściej szamponu Head & Shoulders - owłosienie ma fajny zapach i staje się po nim bardziej bujne ;) Szerokim łukiem natomiast omijam szampony Timotei - nie dają mi w/w cech, równie dobrze mógłbym włosy umyć samą wodą.

#6 Killer

Killer

    Expert

  • Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2008.12.30, 07:35

Nie używam tego aż tak dużo, jakoś nie czuję potrzeby zastawiać szafki kosmetykami. Do głowy: Head & Shoulders, dezodoranty różnie, raz Adidas, raz Rexona. :)

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ


#7 zozole

zozole

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2009.05.02, 16:17

ja preferuję albo nivea albo garnier - powód - najlepiej nawilżają i odżywiają, są najprzyjemniejsze w użyciu. A przecież przyjemności nigdy nie za wiele :-) no i tresori di oriente - niesamowite orientalne zapachy i działanie pielęgnacyjne :)
Serwis Sympatia.hellopl.com łączy Polaków i Amerykanów. Tutaj można poznać ludzi innej narodowosci i kultury.

#8 Gość_Przemas_*

Gość_Przemas_*
  • Gość

Napisano 2009.09.29, 15:20

Z szamponów to Head & Shoulders, sztyft to Nivea, Gilette ew Rexona, pod prysznic Adidas, jakieś cuda z Oriflame, do twarzy Vichy, Nivea i L'Oreal ponoć działa cuda ale chyba tylko na reklamie :D A czemu takie marki? Powiedzmy ,że maja dobre produkty pomijając upodobania do zapachów itp. :)

#9 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2009.09.30, 07:54

Ja tez sie zgadzam co do nivea. Ewentualnie z antyperspirantow to Dove, Rexona a z zeli pod prysznic to Palmolive albo Lirene Ireny Eris. Bardzo polecam :) Balsamu do ciala uzywam glownie Kolastyny. Lubie zapach balsamow tej marki. Albo Nivea. Szapon to Head & Shoulders,Nivea, Timotei, Palmolive.
A do pielegnacji ust to uwazam ze BEBE jest o wiele lepszy niz nivea w tym momencie ;) Oliwka to tylko bambino :)
Ja uzywam duzo kosmetykow dla dzieci i niemowlat poniewaz mam alergie na wszystkie kosmetyki praktycznie. Zwlaszcza te do twarzy. Nawet mam alergie na te hipoalergiczne. Wiec musze bardzo uwazac. A dla takich osob to polecam kosmetyki z linii Iwostin. Dostepne w aptece i w miare przystepna cena a naprawde pomagaja.
Z kosmetykow jak mleczko do twarzy, tonik i krem do rak to mysle ze Ziaja sie niezle sprawdza. A perfumy to kazdy ma inny typ ulubionej nuty zapachowej. Prztdatny jest rowniez Peeling do ciala. Moj ulubiony to Joanny "Natura" o zapachu pomaranczowym. Niezly jest tez peeleeg cukrowy do rak.

Użytkownik Lynn edytował ten post 2009.09.30, 07:55

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#10 inibra

inibra

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 2018.01.23, 08:33

A ja ostatnio "testuję" kosmetyki, między innymi żel pod prysznic z tej firmy - http://www.le-petit-...le-pod-prysznic. Dostałam na urodziny ten o zapachu pomarańczy i póki co jestem z niego bardzo zadowolona. Jest bardzo łagodny, fajnie nawilża skórę (a mam dość suchą) no i ma super zapach. Teraz myślę o dokupieniu sobie do tego balsamu o tym samym zapachu i pewnie jeszcze się skuszę na dezodorant:)



#11 kukuder

kukuder

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2018.01.23, 10:42

Ja lubię z kosmetyki z Dove. Mają fajna kremową konsystencje. Kosmetyki z le petit coś tam słynne, fajnie pachną ale raczej tylko dla kobiet



#12 kukuder

kukuder

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2018.02.15, 13:00

Ja mam swoje mydełka przepisane przez dermatologa - to wszystko :) 



#13 MrBeatka

MrBeatka

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2018.03.09, 12:54

Dla osób lubiących robienie sobie maseczek polecam ten artykuł http://www.kobiety.p...-wykonasz-sama 

Jest w nim kilka przepisów na bardzo fajne maseczki odżywiające skórę. Ja sama już je przetestowałam i muszę przyznać, że bardzo dobrze działają, poza tym najlepsze jest to, że mogę przygotować je sama w domu. Maseczka z miodem i kurkumą fajnie działa na przebarwienia. 



#14 inibra

inibra

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 2018.03.11, 16:12

Jeśli chodzi o kosmetyki dla mnie to różnie to bywa. Lubię zmieniać co jakiś czas wszystkie kosmetyki i nie ma jednej ulubionej firmy. Często wybieram kosmetyki, które akurat są w promocji. Ale to dzięki temu, że mam cerę, która nie wymaga jakiejś specjalnej pielęgnacji. Inaczej zupełnie ma się natomiast sprawa z moją córeczką, dla której kupuję tylko kosmetyki firmy http://johnsonsbaby.com.pl/, bo inne ją po prostu uczulają. I chodź nie jest już niemowlakiem, to nadal używamy tylko takich delikatnych płynów do kąpieli i szamponów, jak dla noworodków.



#15 koteczek123

koteczek123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 2018.09.18, 17:32

..........................................................................................................


Użytkownik koteczek123 edytował ten post 2018.09.18, 17:36


#16 aquarius

aquarius

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2018.11.15, 20:16

Nie wiem czego uzywa moja kobieta. Podpytam.



#17 Dorin

Dorin

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2019.01.20, 13:47

Z tego co wiem kosmetyki do pielęgnacji skóry trzeba ciągle zmieniać, a nie trzymać się jednego kremu czy balsamu. Chodzi o to, że te produkty mają różny skład i jeden nie dostarczy wszystkiego czego potrzebuje nasza skóra, dlatego używam kosmetyków różnych firm. Dokładnie tak samo robię z szamponami do włosów oraz odżywkami. Perfumy też często zmieniam, ostatnio zastanawiam się nad jakimiś Lancome https://perfumy.pl/f...73-Lancome.html Chyba muszę wybrać się do jakiejś drogerii i sprawdzić te zapachy przed zakupem.



#18 aquarius

aquarius

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2019.03.06, 18:50

W sumie to tak!



#19 perlowa

perlowa

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 2019.03.08, 21:39

Ja od zawsze mialam problemy ze sucha skora. Balsam do ciala to kosmetyk jaki powinnismy uzywac caly rok .. ze szczegolnym uwzglednieniem takich por roku jak jesien i zima. W moim przypadku wlasnie wtedy moja skora najwiecej traci. Z jednej strony wyjscie na dwor, gdzie roznica temperatur .. z drugiej suche powietrze w mieszkaniu ze wgledu na ogrzewanie i mamy to co mamy. Skora niby sama powinna sie regenerowac .. jednak jest to proces dlugotrwaly ktory powinnismy wesprzec w miare mozliwosci. Jesli chodzi o balsamy to mozna poszukac czegos ciekawego w drogeriach badz tez w internecie. Szczerze to wybieram bramke numer dwa :) ze wzgledu na duza wygode takich zakupow. Znajoma kosmetyczka polecila mi przetestowanie produktow Indigo Nails - http://indigo-nails....y-do-ciala.htmlz ktorych sa zadowolone jej klientki. Wlasnie zamowilam paczke i powinnam miec wszystko w nadchodzacych dniach. Postaram sie zdac relacje, chyba ze juz ktoras z Was korzystala i mnie w tym wyprzedzi. Pozdrawiam



#20 Wikitoria09

Wikitoria09

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2019.04.23, 20:49

Same kosmetyki to czasem za mało. Warto tez postawić na profesjonalną pielęgnacje przy użyciu urządzeń kosmetycznych. Tu bardzo fajnie sprawdzi sie darsonval https://importmania....a-wand-pro.html Jest to urządzenie do twarzy z ozonem, o świetnym działaniu antybakteryjnym. Szybko działa na różnego rodzaju wypryski, pryszcze itp.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych