Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rangi i zasady awansów na forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#41 madhunt3r

madhunt3r

Prezes

• Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2008.09.01, 16:34

Creator to Dekorator AQQ.

#42 matc

matc

Libra

• Przyjaciel
  • 166 postów
  • MiejscowośćBerlin

Napisano 2008.10.11, 18:52

Zadam ponownie pytanie, na które od początku powstania nowego forum, nie uzyskałem odpowiedzi. Czy zostaną przywrócone dla grupy użytkowników kwadraty (niegdyś kółka), zwiększające się wraz z liczbą ich wypowiedzi? Obecnie plakietki u wszystkich wprowadzają pewną dezorientacje. Aczkolwiek to tylko sugestia zmiany.

Zrzut:
Dołączona grafika
Jesteśmy jak książki...
Większość ludzi widzi tylko naszą okładkę, mniejszość czyta wstęp, wielu wierzy tylko krytykom, nieliczni poznają naszą treść.

#43 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2008.10.12, 20:01

No właśnie jak z tym jest? Na poprzednim forum były fajne kropki dostępne dla użytkowników, a inne grupy miały plakietki. Jestem za przywróceniem tamtej funkcji.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.

#44 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2008.10.12, 21:02

Proszę bardzo. Według mnie jest gorzej, ale skoro chcecie, możemy spróbować. Przywracam kropki dla użytkowników, żebyście zobaczyli różnice, i czekam na opinie w tej sprawie.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#45 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2008.10.12, 21:14

No właśnie spróbować nie zaszkodzi :) Mi osobiście podoba się teraz z tymi rangami, aczkolwiek uważam, że stopnie kropek są zbyt wysoko ustawione - 130 wypowiedzi, to już są 3 kropki. Na starym forum, to chyba 400 wypowiedzi miało trzy kropki.

#46 SzczuplyNH

SzczuplyNH

Weteran

• Dekorator
  • 459 postów

Napisano 2008.10.12, 21:21

Gdzie są te kropki?

#47 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2008.10.12, 21:25

Poszukaj pod avatarami :P

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

#48 lsr

lsr

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2008.10.12, 21:32

@ Malusiołka

Wydaje mi się, że jesteś w błędzie.

Progi są w sumie podobne. No, może na 3 kropki było kiedyś 150, ale mogę źle pamiętać. Podwyższył się za to próg dla Experta (6 kropek) z 700 na 800 postów i Guru (7 kropek) z 1000 na 1500. Reszta chyba po staremu. Chyba, bo nie pamiętam na 100%.

//Malusiolka: Nie "Malusiołka" tylko "Malusiolka" :P

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

#49 lew

lew

"drapieżny" lew

• Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.10.12, 22:03

O ile dobrze pamiętam to na starym forum w ogóle maksymalnie było chyba tylko 5 kropek ;) Choć mogę się mylić.
Aczkolwiek według mnie tak jak jest teraz jest dobrze - czyli z przywróceniem kropek ;)
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#50 lsr

lsr

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2008.10.12, 22:59

Chyba źle pamiętasz, ponieważ wszystkie nazwy obecnych rang pamiętam ze starego forum, a jeśli tam były, to znaczy, że i kropek była odpowiednia liczba.

#51 Marooned

Marooned

Bywalec

• Przyjaciel
  • 169 postów

Napisano 2008.10.13, 00:23

Te kwadraciki, kropki czy gwiazdeczki.. to najgorsza funkcja na forum. Jedyne do czego służy to jako katalizator wyścigu szczurów :|
No ale.. łorewa..
Po kilku latach przestałem używać AQQ. Mimo wielu świetnych cech jedna rzecz nie pozwala mi na dalsze z niego korzystanie: prędkość działania. Jest mozolny jak ślimak peruwiański. Szkoda..

Znikam definitywnie z tego forum. Dziękuję za parę wspólnych lat. Żegnam.

#52 lew

lew

"drapieżny" lew

• Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.10.13, 07:20

wszystkie nazwy obecnych rang pamiętam ze starego forum, a jeśli tam były, to znaczy, że i kropek była odpowiednia liczba.

Być może ale czy na starym forum nie było w ten sposób ;):
Początkujący - 0 kropek (5 pustych)
Rozgrzewam się - 1 kropka (4 puste)
Bywalec - 2 kropki (3 puste)
Adept - 3 kropki (2 puste)
Weteran - 4 kropki (1 pusta)
Ekspert - 5 kropek (0 pustych)
Guru - plakietka "przyjaciele"
Jednak na starym forum było tak czy tak, a na tym może być tak jak jest :)
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#53 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2008.10.13, 07:47

A po co wam te kwadraciki/kropki skoro i tak oznaczają to samo co tekstowy opis? To tylko zbędne powielenie informacji. Jeśli już to bardziej by pasowała informacja ile pozostało wiadomości do następnej rangi.

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:

#54 Ania

Ania

MySzka

• Przyjaciel
  • 306 postów

Napisano 2008.10.13, 10:10

A po co wam te kwadraciki/kropki skoro i tak oznaczają to samo co tekstowy opis?

I tu się zgodzę... Według mnie to naprawdę niepotrzebne. Skoro to rzeczywiście znaczy to samo, a różnica to tylko zmiana wyglądu wyświetlanej informacji, no ale... Chcecie to macie, ale według mnie to naprawdę zbędne... I nie bardzo zdobi... http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif

bardziej by pasowała informacja ile pozostało wiadomości do następnej rangi

A możesz mi powiedzieć po co, żeby jak najszybciej dobić do kolejnej rangi?! http://forum.aqq.eu/...tyle_emoticons/default/dry.gif
Dołączona grafika Wbrew pozorom optymistka... ^^
Niepoprawna marzycielka... ^^

#55 Gość_ooi_*

Gość_ooi_*
  • Gość

Napisano 2008.10.13, 10:12

Właśnie po to by nabić sobie posty. Mam wrażenie, że cała ta dyskusja tylko temu służy.

#56 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2008.10.13, 10:22

Raczej jako ciekawostka oraz aby zaspokoić forumowiczów rządnych kółek lub kwadratów. Na jednym z forum widziałem też ilość postów wyrażona w formie paska postępu.

Czy te kwadraciki można zmienić na jakąś inną reprezentacje graficzną np. łapkę z aqq lub żarówkę?

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:

#57 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2008.10.13, 13:28

Słuchajcie, to jest testowo, sam lsr napisał:

/.../ ale skoro chcecie, możemy spróbować. /.../

A stroszycie pióra jak koguty do walki. Na poprzednim forum były kropki i nikt nie narzekał, teraz jest narzekanie.

/.../ Jedyne do czego służy to jako katalizator wyścigu szczurów :|/.../

Do tego służy i będzie służyć taka mała informacja pod Twoim, moim i innych awatarem - zwana: Postów: xxx, a nie kwadraciki.

Właśnie po to by nabić sobie posty. Mam wrażenie, że cała ta dyskusja tylko temu służy.

A co wnosi Twoja wypowiedź, poza jedynym +1 post na Twoim koncie?

/.../ I tu się zgodzę... Według mnie to naprawdę niepotrzebne. Skoro to rzeczywiście znaczy to samo, a różnica to tylko zmiana wyglądu wyświetlanej informacji, no ale... Chcecie to macie, ale według mnie to naprawdę zbędne... I nie bardzo zdobi...

Na poprzednim forum nie narzekałaś.

/.../ Czy te kwadraciki można zmienić na jakąś inną reprezentacje graficzną np. łapkę z aqq lub żarówkę?

Na łapkę nie ma co liczyć, powód? - Wapster. A żarówki? - nie róbmy z forum PokEMoN SitHE.

To była tylko propozycja przywrócenia poprzedniej funkcji ze starego forum. Nie przyjmie się u większości, wróci po nowemu.

#58 Bartek93

Bartek93

Adept

• Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2008.10.13, 15:29

Malusiolka ma rację łapki czy kwadraciki zrobią nam tutaj cyrk. Nie wiem skąd teraz takie nagłe oburzenie tym faktem. Według mnie to tylko taka malutka modyfikacja kosmetyczna, która nic nie wnosi. A tak pozatym według mnie ładnie to wygląda. Ale jak ktoś chce zmian to róbcie, dla mnie jest to obojętne, obie formy są dobre.

#59 Gość_ooi_*

Gość_ooi_*
  • Gość

Napisano 2008.10.13, 15:29

Malu poprzedni post właśnie temu miał służyć.
Ten również. Proszę o usunięcie obu.

PS. Co twój post wniósł do syskusji po za podniesieniem temperatury?

#60 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2008.10.13, 15:35

Czy te kwadraciki można zmienić na jakąś inną reprezentacje graficzną np. łapkę z aqq lub żarówkę?

Można, ale wtedy kwadraciki przy liczniku warnów też zmienią się. Tylko nie wiem po co takie pierdoły zmieniać jak wszystko jest dobrze.
I tak jak malu napisała nie róbmy z forum pokemon site.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych