Skocz do zawartości

Zdjęcie

Automatyczne łaczenie postów

• Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.08.11, 22:06

Pisząc post pod postem są one automatycznie łączone. Jednak nie widać gdzie kończy się pierwszy, a gdzie zaczyna drugi post. Jest możliwość aby dodać jakieś oddzielenie? Wystarczyłaby sama linia oddzielajaca:

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#2 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2009.08.11, 22:10

I przydałoby się, żeby do każdego dopisanego posta była dodana data i godzina jego dopisania. Bo teraz jest jedna, nad całym postem, pokazująca datę dopisania ostatniego posta.

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

#3 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.11, 22:12

hmm , dobry pomysł. Linia zostanie poprawiona, aby bardziej pasowała do skina i pomysł jest jak najbardziej trafny, bo nie ma sensu dodawać czegoś typu #Post2, bo to niepraktyczne w przypadku wysyłania posta Edita lub dodania czegoś, który miał by na celu odświeżenie tematu i brzydko wygląda.

@wu112
No sam nie wiem. Może ktoś inny się na ten temat wypowie?

Użytkownik Pbo edytował ten post 2009.08.11, 22:13

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#4 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.08.11, 22:15

A coś w stylu:
Dodano/Napisano [data i godzina nowego posta]
Data starego byłaby na górze (nie zmienia się po złączeniu postów) lub dopisana przed treścią pierwszego posta.

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#5 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.08.11, 22:20

Macie rację panowie. Zauważyłem jeszcze, że czasem (może zawsze?) gdy poprzedni post był edytowany, a my napiszemy nowego, to doda się jako osobny post, a nie połączy.

Tu byłem.

#6 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.11, 22:23

Mi się to nigdy nie zdarzyło. Tylko data posta była nowa a data edycji stara i dziwnie to wyglądało. Być może po iluś dniach posty się nie łączą tylko tworzy się nowy, bo coś kiedyś mi o tym Wareczek wspominał.

#7 lew

lew

"drapieżny" lew

• Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2009.08.11, 22:24

Data starego byłaby na górze (nie zmienia się po złączeniu postów) lub dopisana przed treścią pierwszego posta.

Według mnie na górze powinna być mimo wszystko data nowego - tak jak jest teraz, dzięki temu w taki sposób można łatwo odświeżyć temat ;)
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#8 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2009.08.11, 22:28

@lew:
Ale posty po dodaniu i tak odświeżają temat ;) Tylko brak rozróżnienia (i daty dodania) nowych postów..

#9 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.08.11, 22:32

Być może po iluś dniach posty się nie łączą tylko tworzy się nowy, bo coś kiedyś mi o tym Wareczek wspominał.

Bardzo możliwe, choć trochę niezrozumiałe.

Tu byłem.

#10 lew

lew

"drapieżny" lew

• Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2009.08.11, 22:39

@lew:
Ale posty po dodaniu i tak odświeżają temat ;)

Chyba, że tak ;) Zrównałem dodanie nowego postu z edycją postu ;)
Beta testy AQQ:
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#11 Loosa

Loosa

Weteran

• Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2009.08.11, 22:43

Tutaj widać związek z tą przypadłością:
http://forum.aqq.eu/...t=0
Pbo wyedytował swój pierwszy post, po czym drugi nie został z nim połączony.

OS, IE, AQQ, Wtyczki, Kompozycja.

#12 lew

lew

"drapieżny" lew

• Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2009.08.11, 22:47

@up: Najpierw trzeba by stwierdzić, czy między tymi postami nie było żadnego innego posta napisanego przez innego użytkownika, który został usunięty. Gdyż w takim przypadku wypowiedzi nie są łączone automatycznie.
Beta testy AQQ:
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#13 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2009.08.11, 23:25

Pbo już się na ten temat wypowiadał i tam był post, który został usunięty.. Przez kogo? :unsure:

#14 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.08.11, 23:53

Być może po iluś dniach posty się nie łączą tylko tworzy się nowy, bo coś kiedyś mi o tym Wareczek wspominał.

Pisałem już o tym, że skrypt wymaga zdefiniowania okresu czasu, po którym posty się już nie łączą. Do pewnego momentu ustawiony był na 24 h, ale jakiś czas temu ustawiłem taki interwał, że spokojnie można się po latach dopisywać i powinno się wszystko połączyć :D Oczywiście nie obejmie to postów, które wcześniej nie zostały połączone. Połączenie nie działa też, jeśli zostanie usunięty post przedzielający posty użytkownika. Takich przypadków proszę nie zgłaszać.
Zgłaszać proszę miejsca, w któych ewidentnie nie nastąpiło usunięcie posta i co więcej - które zostały napisane bardzo niedawno, bo raptem kilka dni temu zmieniłem interwał (a nie wiem, kiedy Wareczek ustawił go na dobę). Jeśli takie coś znajdziecie, wtedy dopiero będzie można stwierdzić, że problem rzeczywiście istnieje.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#15 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.08.13, 12:19

Nie, każdy może sobie zrobić linię jaką mu się żywnie podoba, a ta linia jest taka brzydka, że bym musiał podwójną edycję robić, żeby potem ją wywalić. Każdy rozdziala posty we własnym zakresie, niekiedy jest to potrzebne, a czasami nawet wcale.

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#16 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.13, 12:34

@Wyrocznia
Ta linia jest po to, żeby oddzielić, a brzydka nie będzie. A jak jest w cale nie potrzebne, to przecież mógł byś prze edytować post i usunąć to, więc co to za problem?

#17 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.08.13, 12:41

Separator to użyteczne rozwiązanie, szczególnie w przypadku dłuższych postów - od razu widać, co było w starym poście, a co zostało napisane później. Nie wszyscy będą we własnym zakresie stosować separator, ponieważ nie każdy wie, że posty automatycznie się łączą. Dlatego to powinno działać z automatu.

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

#18 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.08.13, 22:32

Phi, ja tam nadal stoję przy swoim. Poparłbym, jeśli zamiast tego obrzydliwego separatora dalibyście "--------------------".

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#19 lew

lew

"drapieżny" lew

• Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2009.08.14, 07:44

@Wyrocznia: A co Ci tak przeszkadza w tym wyraźnym separatorze? Brzydki? To samo inni mogą powiedzieć o zaproponowanym przez Ciebie. Według mnie wyraźniej widać koniec starego i początek nowego posta. A "--------------------" można zastosować w innym celu. Niestety wszystkim się nie dogodzi.
Beta testy AQQ:
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#20 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2009.08.14, 10:55

@Silver jeszcze nie wiesz czy to w ogóle będzie wprowadzone, a już się bijesz o takie głupoty. Jak dla mnie to ten separator może wyglądać tak, jak ten oddzielający posta od sygnatury. Ewentualnie w trochę ciemniejszym kolorze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych