Skocz do zawartości

Zdjęcie

Satin Theme

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#21 crosis

crosis

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 2009.08.13, 22:12

Niestety nie działają linki :P

xpsp3 | ff3.5/ie8
Progress: simple by crosis - zapraszam

#22 Viral

Viral

Początkujący

• Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 2009.08.13, 22:15

Pozwole sobie zaraportować błąd :) Mam rozdzielczość ekranu 1680*1050 i gdy odpale w oknie rozmów "FullScreen" pojawia mi się coś takiego:
Dołączona grafika

PS. W normlanym, mniejszym oknie niemam takiego błędu. No i oczywiscie, świetna kompozycja :)

Edit: W Hist. przeglądania też mam identyczny problem.

Użytkownik Viral edytował ten post 2009.08.13, 22:21

Dołączona grafika

#23 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.08.13, 22:38

Dodano mirror do ręcznego ściągnięcia.

@Viral: Wiem o tym. To wina tego, że przenosiłem styl okna rozmowy prosto z konnekta. Jak znajdę czas o przebuduję okno rozmowy aby pasowało do każdej rozdzielczości. Jak bardzo chcesz to zgłoś się do mnie na AQQ to na szybko zrobię ci fixa ;)

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#24 Laston

Laston

Weteran

• Dekorator
  • 559 postów

Napisano 2009.08.13, 23:16

@Viral
Hehe, masz za dużą rozdzielczość ekranu :D Grafika belki w kompozycji ma szerokość "tylko" 1280px więc jest za krótka i wyświetla się puste pole. Ja też miałem z tym problem w swojej kompozycji, ale rozdzieliłem belkę z informacjami na pola które mają być stałe i środek który u każdego ma inną szerokość, a w nim powielone tło. Można też zawsze jeszcze rozciągnąć ten obrazek :D

/edit muszi jednak czuwa i był szybszy ;)

Użytkownik Laston edytował ten post 2009.08.13, 23:41

#25 DeJk_SEBA

DeJk_SEBA

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 2009.08.13, 23:22

A nie lepiej żeby obrazek się powtarzał, wtedy wystarczyłoby mu 1px szerokości, a nie aż 1280px. A co do kompozycji to dla niej porzuciłem Simple, jak na razie.

Edycja:
Ale niestety trzeba lekko przebudować rozmowę, żeby można było dać "repeat".

Użytkownik DeJk_SEBA edytował ten post 2009.08.13, 23:32

Pozdrawiam DeJk_SEBA

#26 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.08.13, 23:27

@DeJk_SEBA: o tym samym napisał Laston. Tak też będzie, ale jak wspomniałem wcześniej wymaga to stosunkowo dość sporych przeróbek na które nie wiem kiedy znajdę czas. Może jutro a może za tydzień.

>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#27 Prysiu

Prysiu

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 2009.08.14, 08:51

plik z mirrora też nie działa ("this archive is not a valid Zip archive", potem "Dodatek jest uszkodzony lub nie jest przeznaczony dla komunikatora AQQ")

#28 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.14, 09:11

Zmień rozszerzenie z *.aqq_ na *.aqq, a jeżeli to nie pomoże to ręcznie zainstaluj kompozycje.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#29 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.08.14, 10:38

Nom, czasem niektóre przeglądarki ściągają te pliki dodając do rozszerzenia _ <_< Wcześniej tak nie było i nie wiem czemu tak się stało. Ale spokojnie, wkrótce pewnie się to zmieni ;) Tymczasem dodałem drugi mirror.

#30 Colo

Colo

Bywalec

• Użytkownik
  • 243 postów

Napisano 2009.08.14, 11:17

Tak lew właśnie o to mi chodziło. :P Ten "projekt" był zrobiony dosłownie w 5 min. w Gimpie więc nie jest idealny. Ale to już chyba pisałem? :D
Betatesty AQQ;
OS: Windows 7 Home Premium x64, IE8 (default: Opera 11);
Wtyczki: AntiSwap, C******czki V2, InvShow, Korektor, MsgNotifier, TabKit, GGNetwork;
Kompozycja: AQQ 7 New;

#31 slavoy

slavoy

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 2009.08.14, 13:24

A i jeszcze jedna propozycja, aby w oknie rozmowy wraz z notyfikacja ze uzytkownik zmienil status pojawialy sie opisy na jakie wspolrozmowca zmienia... poki co jak kogos mamy niewidocznego i z nim rozmawiamy, i w trakcie naszej rozmowy dopisze sobie opis to otrzymujemy informacje ze "Uzytkownik XXX zmienil status na rozłączony", w zasadzie jest to mylna informacja, w innych kompozycjach do tego typu informacji dolaczany jest opis ... i wowczas wiadomo "co i jak"...

@muszi prosze odnies sie do tego co napisalem i jesli mozesz to poinformuj co trzeba pozmieniac aby w oknie rozmowy rejestrowane byly zmiany opisow rozmowcow...

Pozdrawiam

#32 Prysiu

Prysiu

Początkujący

• Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 2009.08.14, 14:57

Zmień rozszerzenie z *.aqq_ na *.aqq, a jeżeli to nie pomoże to ręcznie zainstaluj kompozycje.

rozszerzenie mam w porządku, problem raczej w tym co trafiło na dysk. 41 kB ;)

drugi mirror bez problemu...

#33 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.08.16, 09:47

:dodano: obsługa wtyczki UserMood
:dodano: skórka wtyczki Pogoda
:dodano: informacje dla wtyczki Rozszerzenie kompozycji!
:poprawiono: obsługa zmaksymalizowanego okna przy szerokości okna większej niż 1280px

Przebudowałem całe okno rozmowy i teraz nie powinno być problemów. Jak dla kogoś belki wiadomości in/out powinny się bardziej wyróżniać, to w folderach są przyciemnione. Zmiana nazwy pliku w body.htm chyba nie stanowi dużego wyzwania ;)

@slavoy: Jak chcesz to mogę dla ciebie zrobić mały fix tylko powiedz jak to ma wyglądać, bo nie mam za bardzo pomysłu.

#34 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2009.08.16, 10:30

Wygląda bardzo elegancko, zarówno okno główne jak i okno rozmowy, jednak ja wolę raczej format jednolinijkowy, a tutaj wypowiedź rozbijana jest na dwie linie - belkę z godziną i drugą z treścią wypowiedzi. Okno czatu bardzo kompaktowe, wielki plus.

+ PLUSY:

+ jasna kompozycja
+ ikony sieciowe
+ tradycyjny, kompaktowy styl okna głównego
+ lekkość
+ prostota

- MINUSY:

- brak linii oddzielających poszczególne elementy okna

Ocena: 9/10.

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

#35 Tomek

Tomek

Weteran

• Pomocnik
  • 569 postów

Napisano 2009.08.16, 10:44

U mnie w wychodzących wiadomościach pojawia się nick osoby z którą rozmawiam.

Dołączona grafika

Windows 7 SP1, IE 11, Wersja AQQ x64: najnowsza wersja, Kompozycja: Standard, Wtyczki: standardowe.

#36 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.08.16, 10:59

Poprawiono :P

#37 Viral

Viral

Początkujący

• Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 2009.08.16, 11:07

Dołączona grafika

Przycina mi dolną część pogody (data i imieniny). Da się coś z tym zrobić?

@Down
Powinno i działa. Dzięki :P

Użytkownik Viral edytował ten post 2009.08.16, 11:25

Dołączona grafika

#38 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.08.16, 11:16

Nie masz czcionki Calibri. Zainstaluj ją i powinno być po problemie.

#39 slavoy

slavoy

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 2009.08.16, 12:04

@slavoy: Jak chcesz to mogę dla ciebie zrobić mały fix tylko powiedz jak to ma wyglądać, bo nie mam za bardzo pomysłu.

Dołączona grafika
(działałem na szybkosci w Paintcie - ale mam nadzieje ze zrzut wyjasnia o co mi chodzi :) )

Byłoby super jakbys podołał mojemu pomysłowi :) osobiscie lubie miec na wierzchu widoczne co mam na opisie :)

A jesli chodzi o moja poprzednia mysl, to chodzi mi jedynie o to, by w oknie rozmowy w momencie gdy wspolrozmowca zmienia status/opis, na pomaranczowej belce pojawial sie rowniez opis jaki ustawil, a nie tylko informacja ze zmianil status na "polaczony". Informacje ta notabene wywoluje dodanie przez niego opisu do stanu "polaczony", a notyfikacja na pomaranczowym polu opsiow nie podaje (a wg mnie powinna) :)

Pozdrawiam

Użytkownik slavoy edytował ten post 2009.08.16, 12:10

#40 Tomasz.G

Tomasz.G

Bywalec

• Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 2009.08.19, 14:01

Kompozycja świetna, ale zauważyłem mały błąd. Mianowicie w oknie rozmowy nie działa poprawnie otwieranie załączników Youtube.

Użytkownik Tomasz.G edytował ten post 2009.08.19, 14:21

Pozdrawiam, Bo$s.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych