Skocz do zawartości


Zdjęcie

Satin Theme


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#41 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.08.19, 21:07

Poprawiono :)

EDIT: Linki w pierwszym poście oczywiście.

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#42 Gość_Mac_*

Gość_Mac_*
  • Gość

Napisano 2009.08.20, 21:37

muszi, chciałbym Ci podziękować za tę kompozycję. Mogę teraz normalnie i intuicyjnie korzystać z AQQ :) (Satin miałem i w Konnekcie i Mirandzie, a teraz w końcu w AQQ)
Ze spokojem odstawiam Mirandę :lol:

#43 Don

Don

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 2009.08.21, 16:02

REWELACYJNE THEME ! :)

#44 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.08.22, 16:01

Ostatnia drobna poprawka z załącznikami o dużych rozmiarach. Dałem też łatwą możliwość dodania wyświetlania opisu w panelu użytkownika oraz w oknie rozmowy przy zmianie stanu naszego rozmówcy. No i pliki znajdują sie już na innym serwerze przez co można je bezpośrednio instalować :)
No i jednak dodałem linię oddzielające listę kontaktów od reszty paneli. Ktoś o to prosił i po sprawdzeniu rzeczywiście jest czytelniej przy przewijaniu listy.

Dodanie opisu w oknie rozmowy:
Folder: Message
Plik: status.htm
Usunąć: na początku ostatniej linijki <!-- a na jej końcu -->


Dodanie opisu w panelu użytkownika:
Folder: Contacts
Plik: user.htm
Usunąć: na początku ostatniej linijki <!-- a na jej końcu -->

  • Tomasz.G lubi to

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#45 crosis

crosis

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 2009.08.22, 16:19

Popraw linki, muszi, bo nie działają dalej poprawnie ;)

xpsp3 | ff3.5/ie8
Progress: simple by crosis - zapraszam


#46 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.08.22, 16:25

Już. To przez ten rozbudowany edytor się kaszani tag aqqaddon przy edycji posta :/

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#47 madhunt3r

madhunt3r

    Prezes

  • Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2009.08.22, 16:39

Skusiłem się i muszę powiedzieć, że wykonanie najwyższej jakości, podoba mi się tylko dla mnie zbyt jasna, czekam na ciemniejszą ;)

#48 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.09.20, 12:38

Update 1.1.6


Jeśli ktoś zauważy takie dublujące się słowo w obecnej wersji to proszę o kontakt.

Link jak zawsze w pierwszym poście.

 
Update 1.2.0




 
1.2.1

Użytkownik muszi edytował ten post 2010.07.27, 16:10

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#49 Gość_ffs_*

Gość_ffs_*
  • Gość

Napisano 2009.09.24, 19:59

@muszi

Dołączona grafika

da radę to naprawić? obrazek się skaluje, ale pasek się również poziomy pojawia.

#50 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.09.24, 20:33

To już nie moja wina niestety :( Tak samo jak za pierwszym razem obrazek potrafi wyświetlić się bardzo mały, a dopiero po drugim rozwinięciu poprawnie. Wystarczy lekko zmienić rozmiar okna i poziomy scroll zniknie.

EDIT: Może ktoś ma jakiś inny pomysł jak zrobić takie skalowanie, np w JS?

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#51 Gość_ffs_*

Gość_ffs_*
  • Gość

Napisano 2009.09.29, 16:04

wielka szkoda, że nie da się tego naprawić.

a tutaj następny problem.. ta strzałka nie lepiej jakby była przed samym http a nie tak na środku? jeżeli w ogóle się da tak zrobić.
Dołączona grafika


ta kompozycja miażdży anyway

#52 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.09.29, 17:56

1.2.2









Uwagi:
- Tooltip będzie znikał za oknem przy dolnej i prawej krawędzi, wiec proszę tego nie zgłaszać. Na jakąś pozycję musiałem się zdecydować.
- Opis znika po przesunięciu kursora. Nie udało się zrobić, aby znikał przy drugim kliknięciu. Tzn udało się, ale pokazywał się lub chował tylko dla pierwszego elementu (konta lub informacji zmiany stanu), a to nie jest zadowalające.
- Zapewne obie powyższe rzeczy da radę zrobić przy pomocy JS, ale się na tym nie znam. Poza tym chciałem mieć czysty HTML/CSS.

Link w pierwszym poście.

Użytkownik muszi edytował ten post 2010.07.27, 16:11

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#53 Tomasz.G

Tomasz.G

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 2009.09.29, 18:02

Gdy nie mam opisu i klikam na swoją nazwę (u góry, w ciemnoszarym polu, Konto: ) to pokazują się puste pole ;)
Pozdrawiam, Bo$s.

#54 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.09.29, 18:34

Wiem. W sumie to nawet przy zerowych marginesach się tak pokazuje :/ Teoretycznie mógłbym to usunąć, ale wtedy źle byłoby przy jakimkolwiek opisie.
Przy okazji, przy pokazywaniu pustego opisu w oknie rozmowy, wiadomości potrafią skakać o 1-2 piksele. Niestety ze względu na konstrukcję i różne marginesy różnych elementów nie da się tego poprawić.

Silent Update

PS. Przy pustych i tak się coś pokazuje :/

Użytkownik muszi edytował ten post 2010.07.27, 16:10

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#55 Gość_ffs_*

Gość_ffs_*
  • Gość

Napisano 2009.09.29, 19:09

dzięki wielkie za aktualizacje!

jeszcze tylko ten poziomy scroll po wysłaniu obrazka.. ale to mniej ważne lecz mam nadzieje, że zostanie niedługo naprawione jakimś cudem

#56 Dj. Kadet

Dj. Kadet

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 2009.10.03, 18:05

Ostatnio szukałem kompozycji, aby odświeżyć nieco moje AQQ, bo od zawsze korzystałem z ProStandard i mi się znudził ten widok. Porozglądałem się i trafiłem tu. Dla mnie to póki co najlepsza kompozycja do AQQ - idealnie to, czego potrzebowałem :D Gratuluję autorowi!

Small bug: przy pobieraniu awatarów na początku ma od duży rozmiar, później się zmniejsza (przykładowo przechodząc z zaznaczeniem do innego kontaktu i wracając)

Apropos awatarów: czy da się tak zrobić, aby kompozycja pokazywała wszystkie awatary, a nie tylko dla kontaktów zaznaczonych (taki "small mod" na własny użytek)? Co trzebaby zmienić?

#57 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.10.03, 19:37

Do plików Item.htm i Light.htm dodaj:
<span onclick="window.status='CC_EXECAVATAR'" class="avatar" style="float: right;">CC_AVATAR</span>
Dokładnie gdzie możesz podejrzeć w pliku Selected.htm (jako nowa linia po <td valign="top">)

Co do błędu, to chyba wina AQQ, bo przy innej kompozycji też miałem coś podobnego, ale pewności nie mam.

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#58 GumaSzpieg

GumaSzpieg

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 2009.10.03, 21:08

Świetna kompozycja, powiem więcej - najładniejsza :)
Pokonała nawet niezastąpioną jak do tej pory kompozycje Standard.
(moim skromnym zdaniem oczywiście)

dobra robota :thumbup:

#59 Archangel

Archangel

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 2009.10.04, 17:46

super kompozycja, jednak mam pewne zastrzeżenia, bo przy takim skalowaniu to po co komu avatary na liście kontaktów? jak już to całkiem je wyłączyć, przecież są całkowicie nieczytelne. Więc proponuję całkiem je usunąć z listy kontaktów lub powiększyć tak żeby cokolwiek przedstawiały.
System Windows 7 Pro Eng 64bit SP1
IE 9.0.8112.16421
Kompozycja AQQ7
Wtyczki: Standard + AntySpam+TuneStatus+StayOnTop+MultiSend+PajacykEX

#60 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.10.04, 20:57

Wyłączyć można w ustawieniach kompozycji (Ustawienia > Wygląd > Kompozycje > Więcej opcji...). Jak powiększyć jest opisane w pliku tekstowym theme.info. Czemu takie małe? Większych nie potrzebuję ;)

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych