Skocz do zawartości

Zdjęcie

Satin Theme

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#61 Archangel

Archangel

Bywalec

• Użytkownik
  • 102 postów

Napisano 2009.10.04, 21:21

wiem jak wyłączyć, po prostu wydaje mi się że takie małe są na tyle nieczytelne że może ich nie być równie dobrze...
System Windows 7 Pro Eng 64bit SP1
IE 9.0.8112.16421
Kompozycja AQQ7
Wtyczki: Standard + AntySpam+TuneStatus+StayOnTop+MultiSend+PajacykEX

#62 zefu

zefu

Początkujący

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 2009.11.12, 10:12

Ta kompozycja jest jedną z niewielu, które odróżniają profile GG (poprzez dodanie apostrofu do drugiego profilu), jeśli używa się dwóch. Że też pozostałym twórcom skórek tak ciężko na to wpaść...

Gratuluję tego pomysłu.

#63 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.11.12, 12:20

To nie mój pomysł. Wziąłem go z innej kompozycji, chyba eSKeja. Ale i tak dzięki ;)

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#64 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2009.12.30, 01:08

Tooltip z JID jest zrobiony za pomocą CSS z atrybutem hover, w IE i Aqq obsługiwany tylko przez <a>. Stwarza to problem po kliknięciu w nick. Otwiera się przeglądarka z adresem do pliku kompozycji.
Przykładowe rozwiązanie:
Spoiler

#65 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.12.30, 14:50

Thx. Nawet nie próbowałem klikać stąd przeoczenie ;) Przy najbliższej okazji poprawię.
  • AK-47 lubi to

>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#66 Gilu

Gilu

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2010.03.15, 22:07

Genialna kompozycja, dobra robota muszi.
Kompozycja delikatna acz wyrazista, nie zmienię jej na żadną inną ;P
  • AK-47 lubi to

#67 Gość_Mati M._*

Gość_Mati M._*
  • Gość

Napisano 2010.03.27, 08:09

Zgadzam się, kompozycja świetna. Mam ją już od dłuższego czasu, i nie mam zamiaru na razie zmieniać ją na żadną inną.

Już w wakacje z niej korzystałem :D
Nawet zastrzeżeń nie mam ;)

#68 kojot

kojot

Bywalec

• Użytkownik
  • 201 postów

Napisano 2010.04.07, 21:51

Tego szukałem genialna kompozycja, tylko tak osobiście gdyby były mniejsze odstępy pomiędzy linijkami w opisach to zajmowały by jeszcze mniej miejsca ale już i tak jestem skłonny twierdzić że jest to najlepsza kompozycja minimalistyczna ;) Ewentualnie okno dialogu trochę też mniejsze by objęło więcej treści a także ciemniejsze wersje kompozycji byłyby na pewno atrakcyjnym kąskiem ;]
Może jeszcze linki w opisach na jakiś inny kolor (zielony? ;P) Tyle ode mnie.

Użytkownik kojot edytował ten post 2010.04.07, 22:41

#69 mateusz2813

mateusz2813

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 2010.04.09, 19:25

W jaki sposób mogę ją zmodyfikować, by dodać sobie avatary przy każdym kontakcie, powiększane najechaniem myszki?
Windows XP SP3 PL▲ IE 8 ▲ AQQ: najnowsza (włącznie z betami) ▲ Kompozycja: Satin Theme ▲ Style obramowania: włączone ▲ Wtyczki: podstawowe + dodatkowe

#70 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2010.04.09, 19:51

Awatary dla każdego kontaktu:
W pliku Contacts/Selected.htm jest
<span onclick="window.status='CC_EXECAVATAR'" class="avatar" style="float: right;">CC_AVATAR</span>
Dodaj powyższe w tym samym miejscu w plikach Item.htm i Light.htm.

Powiększania na szybko w pamięci ci nie napiszę. Później się tym zajmę jak znajdę czas. W razie czego odezwij się na JID.

#71 zynio73

zynio73

Weteran

• Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 2010.04.23, 23:59

muszi czemu mam w skórce pogoda czarny pasek :mad: może mi ktoś to wyjaśnić :mad:

Dołączona grafika
Dołączona grafika

muszi powiem Ci że to pojawiło się dopiero w stabilnej wersji 50 i 52 :mad:

Użytkownik zynio73 edytował ten post 2010.04.24, 00:01

Spoiler

#72 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2010.04.24, 07:48

Powiem ci, że nie wiem. U mnie na .52 nie ma problemu z tłem. Jak wrócę do domu to przyjrzę się temu.
PS. Rozumiem, że ten "czarny pasek" to jest właśnie to nieprawidłowe tło ;)

#73 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2010.06.30, 14:08

Na przyszłość jeśli ktoś zamierza dodawać jakiekolwiek modyfikacje mojej kompozycji, to niech najpierw da znać. Nie życzę sobie takiej samowolki.

Użytkownik muszi edytował ten post 2010.06.30, 14:08

#74 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2010.11.06, 22:27

Satin 2.0!
Po długim czasie w końcu się zebrałem i zaktualizowałem porządnie swoją flagową kompozycję ;) Nowości dotyczą głównie nowych funkcji AQQ, czyli menu kompaktowe oraz informacje o SMS-ach i transferach w oknie rozmowy. Kompozycja lepiej współpracuje z wtyczką Blip i umożliwia wyświetlanie skalowanych awatarów w oknie rozmowy. Do tego dorzuciłem nowe obramowanie okien (chmurki pozostały stare) i ikony. Ikony zbierałem z różnych źródeł (głównie inne kompozycje) i mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażony jeśli znalazła się u mnie jego ikona bez pytania. Po prostu ikony zmieniłem na własny użytek kilka miesięcy temu, postanowiłem je dodać do wersji publicznej i nie pamiętam wszystkich źródeł ;) Z dalszych zmian to różne poprawki: nick w tooltipie, niektóre kolory, skalowanie obrazków itp. Ogólny zarys kompozycji nie zostanie zmieniony, więc nie proście o dodanie jakiś opisów czy większe awatary do wersji publicznej. Mogę komuś pomóc to zmienić, ale do ściągnięcia będzie tylko wersja obecna w niezmienionej formie. Zmiany będą wynikały tylko z zauważonych błędów (oby jak najmniej) i nowości AQQ.

Pełna lista zmian, nowe screeny i link w pierwszym poście. Zapraszam do pobierania i komentowania :)
  • AK-47 lubi to

#75 wilk

wilk

Bywalec

• Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 2010.11.06, 22:41

Elegancko, ale... ;)
W opisach emotikony są trochę od góry przycięte (jakby za mały odstęp między opisem, a kontaktem).
W górnej belce usunąłbym te 3 ikony (lista kontaktów, czaty, smsy), a zostawiłbym tylko menu kompaktowe i nazwę komunikatora (ładnie wyśrodkowane).
W dolnej belce usunąłbym wszystkie ikony (od "połączony" do loginu sieci), które znajdują się pod ikonami sieci (plus za ładne wyśrodkowanie ich).

AQQ: 2.6.0.10
Kompozycja: GG 12
Wtyczki: Reboot, SpellChecker

#76 Jhom

Jhom

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 2010.11.06, 23:48

Menu kompaktowe chyba nie do końca działa bo pokazuje liste kontaktów, czaty i smsy do wyboru ;d

#77 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2010.11.07, 00:56

Czyżby brakowało Ci tej magicznej ikonki: |> ? :>

Użytkownik Silverlight edytował ten post 2010.11.07, 00:57

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#78 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2010.11.07, 01:30

Elegancko, ale... ;)
W opisach emotikony są trochę od góry przycięte (jakby za mały odstęp między opisem, a kontaktem).
W górnej belce usunąłbym te 3 ikony (lista kontaktów, czaty, smsy), a zostawiłbym tylko menu kompaktowe i nazwę komunikatora (ładnie wyśrodkowane).
W dolnej belce usunąłbym wszystkie ikony (od "połączony" do loginu sieci), które znajdują się pod ikonami sieci (plus za ładne wyśrodkowanie ich).

Z emotkami się zgodzę, moje przeoczenie. Nigdy ich nie używam i zapomniałem sprawdzić.
Usunąć je to nie problem, nawet w readme jest link to opisu w poradniku wu ;) Osobiście często ich używam dlatego są pod ręką.
Ikony nie moje, więc uznaję to za pochwałę doboru ;) Może znikną dolne ikonki, zobaczymy. Dla mnie nie robi to żadnej różnicy.

Menu kompaktowe chyba nie do końca działa bo pokazuje liste kontaktów, czaty i smsy do wyboru ;d

Co złego, że pokazuje te trzy okna?

Czyżby brakowało Ci tej magicznej ikonki: |> ? :>

Nie wiem o oc ci chodzi z tą ikoną :P

#79 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2010.11.07, 01:46

To była w pewnym sensie odpowiedź na pytanie Jhoma o to dlaczego wywaliłeś ikonkę wapstera ;P
Ale to chyba normalne, większość Dekoratorów się jej pozbywa :)

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#80 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2010.11.07, 02:12

Kompozycja lepiej współpracuje z wtyczką Blip i umożliwia wyświetlanie skalowanych awatarów w oknie rozmowy.

Dzięki Muszi! To pierwsza kompozycja która wykorzystuje możliwości wtyczki Blip :) Pora wydać stabilkę wtyki aby wszyscy mogli się cieszyć awatarami.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych