Skocz do zawartości

Zdjęcie

[tracker] Wielkość tokena w Orange

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy popierasz zgłoszoną w pierwszym poście propozycję? (22 użytkowników oddało głos)

Czy popierasz zgłoszoną w pierwszym poście propozycję?

1. Głosowano Tak (13 głosów [59.09%])

Procent z głosów: 59.09%

2. Nie (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

3. Jest mi to obojętne (9 głosów [40.91%])

Procent z głosów: 40.91%

Głosuj

#1 Monczkin

Monczkin

Adept

• Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 2008.09.13, 14:55

Witam.

Czy jest możliwość, żeby obrazek z kodem tokena bramki SMS Orange wyświetlał się w większym formacie (rozumiem, że jest on pobierany z netu. Może możliwe jest dodanie skryptu, który by obrazek skalował na większy - 10-15%)? Czasem wczytywany jest obrazek, na którym, żeby coś przeczytać, to trzeba się natrudzić. Zresztą okno w którym obrazek się pojawia nijak ma się do niego. Można by dostosować wielkość okna do obrazka.

Sondy nie daję, bo to nie propozycja tylko sugestia i zapytanie do autora, czy jest to możliwe.
XMPP... e... a o co chodzi?
Windows Vista SP2 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna | RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard | w dni wolne oraz po 15 w dni robocze
Windows XP HE/PROF. SP3 | AQQ - zawsze najnowsza beta/stabilna| RSS | Fx 3.6.x | IE 8 | ProStandard |poniedziałek - piątek od 7 do 15

#2 lew

lew

"drapieżny" lew

• Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.09.13, 15:16

Zatwierdziłem i sondę dodałem. W końcu jeżeli będzie taka możliwość to zobaczymy co inni na tą propozycje.
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#3 Grom

Grom

Początkujący

• Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 2008.09.13, 19:22

Zrobienie czegoś takiego nie powinno być trudne. Ale jak to napisałeś powinien on być skalowany programowo a nie "czysto" powiększany. Nie jestem pewien czy DirectX obsluguje taka manipulacje na grafice a watpie by Oconnel chcial dodawac do programu kolejna biblioteke tylko po to by skalowac obrazek :)
Jabbim Client || Serwer Jabbim || Rejestrator numerów GG przez WWW
We're making your mental fly... // aktualne projekty: nowy transport dla sieci Tlen.pl

#4 pol102

pol102

Adept

• Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.13, 23:58

Może poczekamy na przyszłościową lupkę, która ma powiększać inne rzeczy w AQQ.

Dj Pol - Klub Studencki SPIN Bydgoszcz
Radio UTP.fm

#5 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2009.02.07, 00:34

Propozycja na trackerze. LINK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych