Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tytuł serialu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szymon_1985

Szymon_1985

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 2009.08.16, 11:59

Stawiam przed wami trudne zadanie którego sam nie mogę rozwiązać. Kiedyś leciał taki serial o facecie co miał rodzinę i wszystko było ok.
I teraz zaczyna się u niego dramat bo pewnego dnia wraca do domu i nie poznaje go żona, ani żaden znajomy, wygląda to jak jakiś spisek (oczywiście to są moje odczucia). Do tego dochodzi jakiś film z aparatu fotograficznego ale nie pamiętam czy były tam jakieś dowody (haki) na władzę czy coś. Wydaje mi się także że jacyś agenci zawsze mu siedzieli na karku ale nie dam głowy odciąć sobie :)
Nie mogę sobie przypomnieć tytułu tego filmu, a bardzo mi na tym zależy. Jeśli się nie mylę to ten serial leciał dobre 10 lat temu na polzadzie ;) Jeśli ktoś może mi pomóc w odnalezieniu tytułu tego serialu będę wdzięczny.
Sorry jeśli napisałem trochę niezrozumiale, ale starałem się przypomnieć każdy szczegół jaki pamiętam ;)
Edyta:
W razie czego tutaj -> http://www.retrojunk.com/tv/list/ możecie się wspomóc ;)

Użytkownik Szymon_1985 edytował ten post 2009.08.16, 12:07


#2 Nurdurion

Nurdurion

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 2009.08.16, 12:31

Chyba o ten serial chodzi: Bez przeszłości

System ~ Przeglądarka ~ AQQ x86 ~ Wtyczki

 

"To, co nazywamy normalnością, to tylko krąg światła wokół ogniska." T. Pratchett


#3 Szymon_1985

Szymon_1985

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 2009.08.16, 12:43

Jakże mogę ci podziękować ? :D To ten serial :)

lsr: Temat niech pozostanie otwarty. Być może przyda się komuś innemu, kto również będzie chciał zapytać o tytuł jakiegoś serialu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych