Skocz do zawartości

Zdjęcie

(VD) Tracker Activity

• Zamknięty Temat jest zamknięty
84 odpowiedzi w tym temacie

#21 Silverlight

Silverlight

Just brilliant. It's Sense.

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.08.17, 19:44

Świetnie to wszystko wygląda w tej chwili, ale pogrubić to też dobry pomysł, a miejsca jest dość, bo nikt zgłoszeń z liczbie z siedmioma zerami chyba jeszcze nie napisał. :P

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#22 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2009.08.19, 08:15

Bardzo dobry pomysł, ale czy nie można dać opcji aby to było ponad Top użytkowników?

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:

#23 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2009.08.19, 08:20

Hehe, dajcie żyć biednemu Wareczkowi. Jedni na pierwszej stronie tematu domagali się, aby przesunąć ten boks pod "Top użytkowników", a teraz gdy został przesunięty, inna część uzytkowników chce, aby był nad "Top użytkowników". I tak źle i tak niedobrze. :D

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

#24 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2009.08.19, 08:31

Dlatego ja chciałbym mieć możliwość konfiguracji. Bardziej mnie interesują moje zgłoszenia niż top użytkowników.

#25 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.19, 09:27

Bardzo dobry pomysł, ale czy nie można dać opcji aby to było ponad Top użytkowników?

No właśnie, Killer już napisał. Dla części osób nie jest to w ogóle potrzebne i w to nie patrzą więc po co im to ma zawalać miejsce?

Jedni na pierwszej stronie tematu domagali się, aby przesunąć ten boks pod "Top użytkowników"

Nie jedni, tylko zdecydowana większość, ale zawsze się ktoś znajdzie, któremu coś nie przeszkadza, tak jak czami mi. :P

Dlatego ja chciałbym mieć możliwość konfiguracji. Bardziej mnie interesują moje zgłoszenia niż top użytkowników.

Z tą propozycją to musisz iść do IPSu, bo Wareczek ma urlop od dziś i nic robić nie będzie, a on nie chce za bardzo modyfikować skryptu.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#26 majaque

majaque

Bywalec

• Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 2009.08.19, 09:27

Dokładnie - popieram zdanie Senegi. O wiele lepszy dla mnie jest wgląd w moje zgłoszenia niż obserwacja ostatnich spamerów ;)
Edit: Zresztą - rozwiążmy to demokratycznie ankietą ;)

Użytkownik majaque edytował ten post 2009.08.19, 09:28

Dołączona grafika WTW testuję na Windows 7 Ultimate x64.

#27 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.19, 09:31

Edit: Zresztą - rozwiążmy to demokratycznie ankietą

Znowu jakieś cuda niewidy się szykują jak w przypadku reputacji.
Będzie Wareczek, to powie czy da rade jakoś zrobić, aby użytkownik mógł to samemu skonfigurować i nie będzie żadnego problemu. A tak to, ja chce to, a ten tamto i nigdy do zgody nie dojdziemy.

#28 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2009.08.19, 10:07

Połowicznym rozwiązaniem (dla mnie) jest możliwość wyłączenie top listy, ale jak na razie nigdzie tego nie znalazłem.
@Pbo - to że wareczek jest na urlopie nie oznacza, że nie możemy nic zgłaszać, a poza tym wareczek ma w statusie "od jutra na urlopie" czyli codziennie będzie dopiero jutro na urlopie ;D

Użytkownik Senega edytował ten post 2009.08.19, 10:12

#29 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.19, 10:13

Raczej powinna być możliwość wyłączenia każdego panelu, a nie tylko top listy nabijaczy na forum. Bo jednemu nie odpowiada to, a drugiemu to.

#30 madhunt3r

madhunt3r

Prezes

• Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2009.08.19, 10:15

Zgadza się, każdy panel powinien być konfigurowalny. Na wzór iGoogle, przesuwane elementy, można pomarzyć :D ale chociaż możliwość wyłączenie danych paneli była by mile widziana.

#31 Silverlight

Silverlight

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.08.19, 16:20

Dlaczego przywrócono starszą wersję boksu Moje zgłoszenia? Przecież nowsza była z tym napisem weryfikuj! przy zgłoszeniach Do sprawdzenia i z mniejszą czcionką. :(

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW

#32 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.19, 16:27

Pewnie za bardzo obciążała serwer. Chociaż nigdy nic nie wiadomo. Wareczek wróci (chociaż może jeszcze jest?) to powie co i jak.

#33 Silverlight

Silverlight

• Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.08.19, 16:40

Napis weryfikuj! akurat najbardziej go obciążył... Mhm... Wareczek jeszcze jest, widziałem go przed chwilą na forum, ale na Jabber nie odpisuje.

#34 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2009.08.19, 17:28

Silver: nie masz nic ciekawego do napisania, to po cholerę znowu nabijasz te posty ?! Poczekaj po prostu, aż Wareczek odpowie, a nie trzepiesz te posty, gdy pojęcia bladego nie masz.
  • Pbo i jacoSZEF lubią to

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

#35 madhunt3r

madhunt3r

Prezes

• Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2009.08.19, 19:35

Póki nie będzie nowego serwera, który jest w planach, tak musi być, odchudzone jak się da, tylko po to aby forum działało i nie obciążało "maszyny" :D

#36 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.08.20, 00:35

Błąd nie ma nic wspólnego z optymalizacją. Poprawione.

#37 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2009.08.21, 09:44

@Wareczek, napisałeś świetny moduł "Moje zgłoszenia" czy możesz coś podobnego napisać "Moje buglisty"? Przydatne dla wytkopisarzy, którzy prowadzą buglisty dla swoich wtyczek. Widoczność tego modułu zależałaby od tego czy użytkownik posiada założoną jakąś buglistę.

#38 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.21, 10:03

O właśnie, często gdy zaglądam do buglisty to świeci się ikonka działu wtyczki, ale nie interesują mnie inny tylko te, których jestem autorem, bo nie będę specjalnie wchodził w dział gdzie i tak nic nie ma, a tak to było by wszystko pod ręką. Oczywiście takie coś powinno się wyświetlać dla wszystkich osób zajmujących się danym projektem. Jeżeli Wareczek napisał coś takiego jak Moje zgłoszenia to nie było by problemu z moimi buglistami, ale ja bym to raczej nazwał Moje projekty.

#39 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2009.08.21, 10:10

To może jeszcze jako Moje projekty, dodać do nich wszystkie tematy założone przez tego użytkownika w dziale wtyczki i kompozycje :D Najlepiej jakby dało się połączyć Buglistę z wątkiem na forum. Np:

ThemeEx ver 1.0.1.1
buglista: Zatwierdzono (link tak jak to jest w Moich zgłoszeniach)
forum: 12:15 Senega (link do ostatniej informacji na forum)

Użytkownik Senega edytował ten post 2009.08.21, 10:11

#40 lsr

lsr

Czarna legenda forum powraca...

• Przyjaciel
  • 1246 postów

Napisano 2009.08.21, 11:32

A dałoby się zrobić opcję zwinięcia/rozwinięcia poszczególnych boksów?

6198 zliczonych i pozostawionych postów na starym forum. Więc byle nabijacz nie zrobi na mnie wrażenia. :D

Zapraszam na odnowiony blog: lsr.waw.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych