Skocz do zawartości


Zdjęcie

(VD) Tracker Activity


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
84 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kendziooor

Kendziooor

    Pan Majster

  • Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2009.08.21, 16:32

A będzie kiedyś możliwość zobaczenia w owym boksie tylko własnych postów na bugliście? Często dolaczam się do zgłoszeń i chce je obserwować, a jakiegoś narzędzia do tego nie widzę ;)
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#42 madhunt3r

madhunt3r

    Prezes

  • Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2009.08.22, 11:30

A dałoby się zrobić opcję zwinięcia/rozwinięcia poszczególnych boksów?


Bardzo dobre pytanie, także przydała by się możliwość konfiguracji tych boksów, co chcemy to wyświetlamy.

#43 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.22, 11:35

Myślę, że można było by to rozwiązać w JS, Lord ByRad zna się bardzo dobrze, ale nie wiadomo czy na tyle Wareczek by zmodyfikował skrypt. Jak będzie to zobaczymy co powie.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#44 madhunt3r

madhunt3r

    Prezes

  • Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2009.08.22, 13:56

JS zgodzę się, ale to raczej na nowym serwerze, bo obecnie na tym nie warto dodawać czegoś nowego, co by przyczyniło się tylko do mulenia.

#45 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.08.24, 22:42

Fajny pomysł z tymi "Moimi projektami" :) Jak znajdę czas, to coś w tym kierunku napiszę. Co do połączenia projektów z tematami na forum - niestety nie podejmę się tego. Chciałbym, żeby ten mod był bardziej uniwersalny. Gdyby w ustawieniach projektów w samym IP.Tracker było wpisywanie adresu tematu na forum, wtedy wprowadziłbym takie coś, a tak, to nie.

#46 Senega

Senega

    Początkujący

  • Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2009.08.25, 08:35

Mam nadzieję, że odpoczynek był udany i z nowymi siłami i pomysłami coś tam fajnego nam sprezentujesz.

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:


#47 panopticon

panopticon

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów

Napisano 2009.08.28, 19:25

Da sie jakos przystosowac kolorystyke tego boksa do tej z "IP.Board"? Bo o ile z "IP.Board AQQ" komponuje sie idealnie, to z niebieskim/granatowym "IP.Board" strasznie sie gryzie.

#48 Senega

Senega

    Początkujący

  • Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2009.08.29, 11:27

Ile ludzi tyle zdań. Mi kolorystyka tego modułu na IP.Board bardzo odpowiada. Podaj dokładnie o które elementy Ci chodzi i jak byś je widział po nowemu.

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:


#49 panopticon

panopticon

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów

Napisano 2009.08.29, 14:59

Chodzi mi o tla poszczegolnych zgloszen wyswietlanych w boksie - sa w odcieniach brazowego, co jest OK jesli mamy ustawione IP.BOard AQQ bo tam wszystko ma odcienie zawartosci zoladka po rozwolnieniu ;) (taki zarcik oczywiscie) Ale przy zwyklym IP.Board, gdzie kolorystyka jest niebieska/granatowa/cokolwiek_tylko_nie_brazowa to te tla sie nie komponuja. A myslalem o czyms takim:

Dołączona grafika

Tylko oczywiscie lepiej wykonane, niz moje 30 sekund w paint.net ;) Kolorow tez nie narzucam, byle bardziej sie komponowaly z reszta skorki.

#50 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.10.30, 23:46

Mam drobną propozycję rozwinięcia boksu Moje zgłoszenia. Otóż proponuję, aby wyświetlał on nie tylko notyfikację o nowych wypowiedziach w moich zgłoszeniach, lecz dodatkowo aby wyświetlał notyfikację o nowych wypowiedziach w zgłoszeniach, w których ja się wypowiadałem. Czasami wypowiadamy się w jakimś innym zgłoszeniu i później trzeba go odszukiwać ręcznie w gąszczu reszty zgłoszeń z Buglisty. Jak nie na widoku, to mogło by to zostać dodane tak jak na przykład po kliknięciu na kategorię Do sprawdzenia.

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#51 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.10.30, 23:55

Ale jak sama nazwa wskazuje "Moje zgłoszenia" znajdują się tam moje zgłoszenia, a nie czyjeś. I ja nie chce patrzeć na inne zgłoszenia, bo po co mi to? Jeżeli Tobie zależy na nim, to dodaj go sobie do zakładek i odwiedzaj co jakiś czas, albo włącz notyfikację o nowych odpowiedziach i nie będzie żadnego problemu, a więc ja jestem na nie, bo propozycja jest wymyślona na siłę i grzyb wie po co.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#52 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.10.31, 00:22

Z tego co mi wiadomo to Ty akurat z boksu Moje zgłoszenia nie korzystasz w ogóle. Nie masz patrzeć na czyjeś zgłoszenia. Powiedziałem, że widzę to jako osobną kategorię, tak jak Zatwierdzono czy Do sprawdzenia, lecz odróżnione innym kolorem czy coś.

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#53 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.10.31, 20:21

Nie przejdzie, autor rozszerzenia się nie zgodzi. Masz panel obserwowanych zgłoszeń i projektów dzięki czemu notyfikacje powiadamiającą przez e-mail.

#54 jojo87

jojo87

    Niedoszły wtyczkopisarz

  • Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2009.11.29, 23:55

Uważam, że sama idea pomysłu Wyrocznii jest słuszna. Dlaczego? Przecież jeśli ktoś napisze w Bugliście info o błędzie, OC go poprawi to zgłoszenie dostaje status "zrealizowane" ale jeśli błąd u nas wystąpi to piszemy w tym samym zgłoszeniu, więc zgłoszenie nadal jest pierwotnego autora a co za tym idzie nie widnieje u nas w części "Moje zgłoszenia". W takim razie istnieje możliwość, że po prostu zapomnimy o takim zgłoszeniu więc taki VPN może zostać zmuszony do wysyłania przypomnienia. Więc sądzę, że dlatego powodu można byłoby pomyśleć o przebudowie tego modu.

Nawet mam inny pomysł niż poprzednik. Mianowicie, część "moje zgłoszenia" byłaby w dwóch zakładkach - tak samo jak już nie istniejąca "ostatnia aktywność", czy jak to się zwało, chodzi o tą informującą o nowych postach w subskrybowanych tematach/forach. Wracając do temu, na pierwszej zakładce miałaby być informacja o naszych zgłoszeniach (w sensie o tych które my rozpoczęliśmy - czyli po prostu to co już jest. Natomiast w części drugiej w innych zgłoszeniach w których pisaliśmy. Lecz istnieje możliwość, że napisaliśmy w takim aby poinformować, że (np.) jest to dubel, więc podczas pisania posta(?) u dołu w opcjach byłaby możliwość subskrybowania takich wątków. Oczywiście i na tej zakładce byłaby informacja, że są nowe post w takich subskrybowanych zgłoszeniach.

Warto także byłoby pomyśleć jeszcze o podsumowaniu. Może jedno dla wszystkich z taką różnicą, że przy w każdym wersie byłyby dwie wartości - przed "/" informacja o zgłoszeniach, które my sami napisaliśmy natomiast po tym znaku w zgłoszeniach, które subskrybujemy.

Użytkownik jojo87 edytował ten post 2009.11.29, 23:59


#55 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.11.30, 14:33

Pracuje nad nową wersją rozszerzenia. Aktualna makieta przedstawia się następująco:

ta.JPG

Opisując:
  • Moje - zakładka z moimi zgłoszeniami. Dokładnie to, co mamy aktualnie na forum.
  • Innych - zakładka ze zgłoszeniami innych użytkowników, w których odpowiadałem.
  • Projekty - zakładka dla właścicieli projektów z listą posiadanych projektów. Dodatkowo jakieś info o nieprzeczytanych zgłoszeniach, może o ważnych zgłoszeniach (czyli do naprawienia).
Zakładka 1 i 2 będą miały możliwość znikania jeśli: (1) użytkownik nie posiada własnych zgłoszeń, (2) użytkownik nie odpowiadał w innych zgłoszeniach niż swoje.

Trzecia zakładka będzie pojawiała się tylko dla właścicieli projektów. Co do moderatorów to raczej nie, albo może tylko tych projektowych. Na pewno nie globalnych.

Macie może jakieś pomysły co jeszcze by w tym zakodować, jak zmienić, ulepszyć ?? Aktualnie jestem jeszcze w fazie projektowej, więc jak najbardziej otwarty na wszelkie pomysły :) Nie ukrywam, że liczę na pomoc wtyczkopisarzy, żeby wyrazili jakieś słowo co by chcieli w 3 zakładce ;)

#56 Senega

Senega

    Początkujący

  • Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2009.11.30, 15:05

Zakładka Projekty - zgłoszenia błędów do dodatków naszego autorstwa. W tej chwili tylko pluginy.
W tej zakładce może być tak samo jak w "Moje zgłoszenia" - kolorowanie, ostatnia wiadomość, ograniczenie do 5 ostatnich zgłoszeń.

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:


#57 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2009.11.30, 16:41

Co bym chciał w tej trzeciej zakładce? Przede wszystkim możliwość dodania nowych wersji wtyczek do moich projektów, bo tak to ciągle zawracam Ci tym głowę na priv ;) Poza tym lista błędów z wyłączeniem tych zrealizowanych (albo możliwość wyboru co się chce zobaczyć :P). W każdym bądź razie coś co ułatwi nam przeglądnąć błędy do naprawienia w szybki sposób :)

#58 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.12.04, 18:50

Zakładki Projekty kolejna odsłona ;) Jak widać przycisk zmiany wersji będzie pojawiał się tylko przy projektach, które posiadają włączony system wersji. Na forum AQQ projektami, które tego nie mają są np Propozycje, czy SDK. Jakieś pomysły na informacje pod nazwą projektu? Jak się podoba popup do zmiany wersji? Jak za mały, to mogę powiększyć :D

Załączone miniatury

  • vd30ta1.jpg
  • vd30ta2.jpg


#59 jojo87

jojo87

    Niedoszły wtyczkopisarz

  • Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2009.12.14, 23:46

Może w przypadku gdy wpisy w "moich zgłoszeniach" mają statusy "odrzucony" albo "zrealizowany", jeśli po X czasie od napisania w nich ostatniej odpowiedzi żadna nowa wiadomość nie pojawi się to byłby ukrywane w panelu bocznym? Chodzi o to aby zgłoszenia zrealizowane/odrzucone i bez żadnej wiadomości przez dłuższy czas nie widniały w "moich zgłoszeniach" nawet i przez "ruski rok" bo i po co zaśmiecać miejsce.

#60 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.12.15, 00:07

Pomysł ciekawy i chyba ktoś już kiedyś mi o tym wspominał, ale... Forum AQQ nie jest jedynym forum, które korzysta z tego rozszerzenia, przez co wymagane byłoby wybieranie w panelu administracyjnym statusów, z których chcemy ukrywać zgłoszenia po wybranym czasie od ostatniej odpowiedzi. Teoretycznie możliwe. Wcale nie takie trudne do wykonania, ale jeszcze nie wiem czy chce mieć w tym rozszerzeniu takie opcje.


Nadal czekam na propozycje co do informacji wyświetlanych na liście projektów.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych