Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ 2.0.2 GP Beta Build: 71


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#41 lew

lew

    "drapieżny" lew

  • Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.09.14, 11:49

Kilka osób już dostało warny za spamowanie typu " serwer padł", "o już działa". Kolejne tego typu posty również będą nagradzane procentami.
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#42 ifconfig

ifconfig

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 2008.09.14, 11:51

No, no, co nagle to po diable. Zawsze po wprowadzeniu nowych funkcji jest ryzyko, że coś nie będzie grać, więc lepiej nie ryzykować.


To jest normalne podczas produkcji softu.

Chodzi mi o wtyczkę AQQ Radio, która działa dopiero od wersji 2.0.2.53, a ta wersja to beta. Teoretycznie zwykły śmiertelny użytkownik, który nie ma zamiaru bawić się w testowanie kolejnych wersji niestabilnych, nie ma możliwości korzystania z wtyczki AQQ Radio. Niestety padło forum i straciliśmy mnóstwo czasu...
Windows 7 Professional SP1 64-bit (german) / Ubuntu 10.04 LTS
Internet Explorer 9 / Mozilla Firefox 4
AQQ - zawsze aktualna [unstable] + AQQ Radio + Antyspam + VNotify / Pidgin - zawsze aktualna [stable]
Dołączona grafikaDołączona grafika

#43 pol102

pol102

    Adept

  • Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.14, 11:55

Wzrasta stabilność i bezpieczeństwo ale nadal się zdarzają dziwne konflikty z VirtualDJ'em i WMP.

Dj Pol - Klub Studencki SPIN Bydgoszcz
Radio UTP.fm


#44 Paweł1991

Paweł1991

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 2008.09.14, 11:57

- Kompozycja ProStandard nie koloruje menu (używa stylu domyślnego Windows).


A u mnie nadal jest taka sama jak była... Czemu?
OS. Windows XP SP2
Przeglądarka Internet Explorer 6 (Domyślna Firefox 3)
Kompozycja Standard Lite
AQQ Zawsze najnowsze :)

#45 lew

lew

    "drapieżny" lew

  • Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.09.14, 11:59

@Paweł1991: Być może ustawioną masz kompozycję "Standard" - sprawdź. Bo ProStandard tylko nie koloruje. Standard koloruje.
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#46 Paweł1991

Paweł1991

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 2008.09.14, 12:01

Mam ustawioną kompozycją Pros Standard. Wyślij screena z tym ja to powinno wyglądać. :)
OS. Windows XP SP2
Przeglądarka Internet Explorer 6 (Domyślna Firefox 3)
Kompozycja Standard Lite
AQQ Zawsze najnowsze :)

#47 Marooned

Marooned

    Bywalec

  • Przyjaciel
  • 169 postów

Napisano 2008.09.14, 12:11

Ctrl+U, strzałka w górę i.. crash - za każdym razem, raport poszedł.
Także nie mogę przetestować tego ponoć fajnego rozwiązania.

Jednak NADAL najbardziej będzie mi brakowało strzałki w górę, która przewija pojedyncze wiadomości - w domu, gdzie używam AQQ1 używam tego kilkadziesiąt razy dziennie.
Po kilku latach przestałem używać AQQ. Mimo wielu świetnych cech jedna rzecz nie pozwala mi na dalsze z niego korzystanie: prędkość działania. Jest mozolny jak ślimak peruwiański. Szkoda..

Znikam definitywnie z tego forum. Dziękuję za parę wspólnych lat. Żegnam.

#48 zamer

zamer

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 2008.09.14, 12:29

nie wiem czy dobrze rozumuje, ale chyba te nowe menu powinno zapamietywac zwiniete wczesniej elementy przy nastepnym wejsciu do ustawien?


edit; popieram to co pisze Marooned na temat przewijania wiadomosci strzalka. Teraz gdy jest juz tryb kopiowania, po co nam ten obecny pod strzalka? Bardziej przydaloby sie to o czym on pisze
win xp pro sp2; ie7; kompozycja pownce; wtyczki contact, gg, sms, secureintray

#49 bartek46op

bartek46op

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 247 postów

Napisano 2008.09.14, 12:30

Nie wiem jak u Was, ale u mnie nie łączy automatycznie z siecią @aqq.eu. Zgłosiłem w trackerze.

#50 Marooned

Marooned

    Bywalec

  • Przyjaciel
  • 169 postów

Napisano 2008.09.14, 12:31

Hm, może mi to ktoś w końcu wytłumaczyć co to za opcja "płynnego zamykania okien"? Tak jak w poprzedniej wersji, gdzie ponoć to było brzydkie [a tak chciałem zobaczyć :(], tak i w obecnej ten checbox nie robi u mnie kompletnie nic. Okno jak znikało normalnie tak znika. *pooof* i nie ma.


Oconnel, a może jednak da się jakiś shift strzałki do przewijania wiadomości tak jak same strzałki w AQQ 1.x?

No i.. jest szansa na opcję, by nie łączył się z żadnym kontem po włączeniu AQQ? Chcę mieć władzę kiedy z czym się połączyć bez względu z czym byłem połączony wychodząc z programu...
Po kilku latach przestałem używać AQQ. Mimo wielu świetnych cech jedna rzecz nie pozwala mi na dalsze z niego korzystanie: prędkość działania. Jest mozolny jak ślimak peruwiański. Szkoda..

Znikam definitywnie z tego forum. Dziękuję za parę wspólnych lat. Żegnam.

#51 jacoSZEF

jacoSZEF

    Adept

  • Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2008.09.14, 12:37

Macrooned, program->ustawienia->zaawansowane->płynne zamykanie okien(efekt zanikania) ;)

Jeszcze propozycja co do nowej opcji kopiowania, może by w oknie archiwum coś takiego dać bo czasem trzeba na szybko przekopiować coś z archiwum, a konwersja do txt i kopiowanie z txt zajmuje chwile;) ale to tak na przyszłość...
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#52 SzczuplyNH

SzczuplyNH

    Weteran

  • Dekorator
  • 459 postów

Napisano 2008.09.14, 12:38

Marooned wyłącz opcję autologowanie dla kont.
Podstawowe--> Konta

#53 Marooned

Marooned

    Bywalec

  • Przyjaciel
  • 169 postów

Napisano 2008.09.14, 12:42

Macrooned, program->ustawienia->zaawansowane->płynne zamykanie okien(efekt zanikania) ;)

No toć piszę, że ten checbox NIC u mnie nie zmienia - czytaj ciut uważniej ;-)
Tzn. ja nie znoszę żadnych takich animacji, ale bardzo chciałem zobaczyć ten "brzydki" efekt i przez to zauważyłem, że nie działa.

Marooned wyłącz opcję autologowanie dla kont.

To mnie będzie pytał o włączenie profilu, co się mija z celem bo mam jeden. Mi chodzi o same konta, nie cały profil.
Po kilku latach przestałem używać AQQ. Mimo wielu świetnych cech jedna rzecz nie pozwala mi na dalsze z niego korzystanie: prędkość działania. Jest mozolny jak ślimak peruwiański. Szkoda..

Znikam definitywnie z tego forum. Dziękuję za parę wspólnych lat. Żegnam.

#54 Jaco

Jaco

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 2008.09.14, 12:45

Mimo że podobało mi się kolorowane menu to jakoś to ładniej wygląda :)
Co do wyglądu ustawień SUPER -tylko trochę mniej miejsca sie zrobiło.

Niestety tak różowo nie jest bo każde zamknięcie okna kończy sie u mnie zawieszeniem Aqq :( błąd zgłosiłem w bugliście.
Brak czasu... :(
Dołączona grafikapera

#55 kuhar

kuhar

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 2008.09.14, 12:53

o...nowa beta cud...prawie...zwijane ustaiwenia fajna sprawa....tylko szata graficzna teog jakoś mnie nie zachwyca...i nie zapamiętuje czy było coś zwinięte...z duża ilością ikonek też fajna sprawa....kopiowanie rozmowy też...tylko brakuje scrolla i ctrl+a...naprawde...z bety na bete coraz lepsze to aqq...
AQQ - zawsze najnowsze ;) ; kompozycja - Light sky; wtyczki - standardowe + Blocker + AQQ Last Seen + Responder + AQQrestarter + Makra; IE8 ; Win 7 x86 Dołączona grafika

#56 jacoSZEF

jacoSZEF

    Adept

  • Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2008.09.14, 13:07

Macrooned, okno zamykało się tak samo jak zamyka się obecnie tooltip ;)
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#57 Marooned

Marooned

    Bywalec

  • Przyjaciel
  • 169 postów

Napisano 2008.09.14, 15:19

No to widać u wybrańców - u mnie zamyka się tak jak każde okno w Windows - po prostu znika - i wtedy i teraz :)
To chyba można to uznać za bug? :)
Po kilku latach przestałem używać AQQ. Mimo wielu świetnych cech jedna rzecz nie pozwala mi na dalsze z niego korzystanie: prędkość działania. Jest mozolny jak ślimak peruwiański. Szkoda..

Znikam definitywnie z tego forum. Dziękuję za parę wspólnych lat. Żegnam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych