Skocz do zawartości


[tracker] GaduGadu i socks proxy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [tracker] GaduGadu i socks proxy (20 użytkowników oddało głos)

Czy wtyczka GG powinna mieć możliwość łączenia sie przez proxy?

  1. Głosowano Tak (19 głosów [95.00%])

    Procent z głosów: 95.00%

  2. Głosowano Nie (1 głosów [5.00%])

    Procent z głosów: 5.00%

Głosuj

#1 Gość_format_*

Gość_format_*
  • Gość

Napisano 2009.08.27, 15:44

Witam,

Zostało zgłoszone jako bug, najwyraźniej niesłusznie. Bardzo ważna jest dla mnie aktualizacja wtyczki gg o następującą funkcjonalność:

Korzystam z AQQ na maszynce, w której dostęp do sieci mam jedynie via serwer socks, po wpisaniu takowego w klienta nie ma najmniejszego problemu z połączeniem się z serwerem jabbera (używam jid.pl), jednak wtyczka GG jakby nie widziała tych ustawień. Nie loguje się do serwera via proxy. Sprawdziłem w logach serwera, połączenia do jid.pl oczywiście się zestawiają, do serwerów GG niestety nie.

Wygląda więc, że wtyczka nie pobiera sobie ustawień dotyczących proxy z programu.

#2 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.08.27, 16:57

W sumie to chyba lepiej dać w propozycjach komunikatora, bo GG mimo, że jest wtyczką jest jego nierozłączną częścią.

PS. Na przyszłość proszę zakładać propozycje jako sondy> Wg mnie jest tutaj zbędna, ale trzymajmy się regulaminu.

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#3 Lord ByRad

Lord ByRad

    Expert

  • Użytkownik
  • 985 postów

Napisano 2009.08.28, 15:16

zdecydowanie popieram i przydałoby się dodać jeszcze możliwość łączenia się przez HTTP proxy, bo ja jak dotąd w dwóch miejscach spotkałem się właśnie z proxy HTTP, a z socks jeszcze nie...

279.gif


#4 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2009.12.17, 04:19

Propozycja przeniesiona na Tracker:
http://forum.aqq.eu/...&showissue=2756




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych