Skocz do zawartości


Zdjęcie

tagi opisujące zmiany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.08.28, 13:03

Z dotychczasowym opisywaniem zmian było na tyle źle, że jako emotikony generowały duplikaty spacji, które mnożyły się przy każdej edycji...

Od dziś opisywanie zmian przeniesione jest do tagów BBCode dostępnych od razu w edytorze. Działa to mniej więcej tak:

[added='Coś dodane']
[changed='Coś poprawione']
[removed='Coś usunięte']
[added='Coś dodane']
[changed='Coś poprawione']
[removed='Coś usunięte']

Bliżej zobaczyć można na zmienionym przeze mnie temacie AQQ Radio.

Jeśli nie podoba Wam się kolor w tle, możemy to wywalić. Liczy się sam fakt lepszej dostępności w edytorze i brak błędów ze spacjami.

Edit:
Z tagów opisujących zmiany oraz tagu AQQ Dodatek mogą korzystać tylko grupy specjalne: Dekoratorzy, Wtyczkopisarze, oraz Administracja.

Jeszcze dodam: Aktualnie istniejące emotikony za jakiś czas zostaną usunięte, więc proszę autorów dodatków o edycję swoich tematów.

#2 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.28, 13:30

Bliżej zobaczyć można na zmienionym przeze mnie temacie AQQ Radio.

Gdzie Ty to tam widzisz? :P

Kolory są trochę jasne, ale przynajmniej nie rzucają się tak w oczy i według mnie mogło by zostać tak jak jest.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#3 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.08.28, 13:31

Bliżej zobaczyć można na zmienionym przeze mnie temacie AQQ Radio.

Gdzie Ty to tam widzisz? :P

W Historii zmian, a gdzieżby indziej?

#4 eSKej

eSKej

    Master Flamaster

  • Dekorator
  • 953 postów

Napisano 2009.08.28, 15:49

Jak dla mnie zbyt pstrokate to. Przy trzech pozycjach wygląda ok, ale im lista dłuższa, im więcej naprzemiennych kolorów tła, tym większy dyskomfort przeglądania takiej listy (oczopląsu można dostać :P). Ja tam wolałem po prostu ikonki, nawet gdyby miały zostać wymienione na jakieś inne (lepsze w domyśle ;))

#5 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.28, 16:06

Dopiero teraz zauważyłem, że jest w spojlerze, ale muszę się zgodzić z eSKejem, strasznie to wygląda przy dłuższej liście zmian. Wszystko się zlewa ze sobą i chyba jednak lepiej, aby tego kolorowania nie było, albo można spróbować z jaśniejszymi odcieniami, chociaż nie wiem czy to coś da.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#6 Senega

Senega

    Początkujący

  • Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2009.08.28, 16:44

Już wysłałem na PW do Wareczka, ale jeszcze tutaj napiszę.
1. Trzeba używać pełnego edytora, przy zwykłej edycji tekstu to nie działa (ale to kwestia przyzwyczajenia)
2. Okienko, które się pokazuje pamięta ostatni wpis ale to jest problematyczne bo aby wpisać nowy trzeba zaznaczyć poprzedni. Może da się zrobić aby było zaznaczone?

Ogólnie kolorowanie mi nie przeszkadza, no może faktycznie trochę bardziej stonowane

@Edit
Wareczek dodaj jeszcze tak na bugliste :D

Chodzi mi o coś takiego

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:


#7 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2010.02.28, 15:36

Nastąpiła zmiana w działaniu tagów na jej prawidłową wersję. Wcześniej wpisywanie treści do tagu występowało przez wprowadzenie opcji. Aktualnie odbywa się to standardową drogą, czyli w zwykłej zawartości tagu.

Przykładowo wcześniejsze
[added='Coś dodano fajnego']
Od teraz zapisywać będziemy jako
[added]Coś dodano fajnego[/added]
Sorry za zamieszanie, ale poprzednia wersja powodowała kilka błędów w funkcjonalności jakie użytkownicy zgłaszali do mnie. Autorów dodatków wykorzystujących te tagi proszę o podmianę list w pierwszych postach na nową wersję i zapewniam, że ostatni raz już mieszam w tym temacie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych