Skocz do zawartości


Zdjęcie

[dodatek archiwalny] Jogger


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.08.28, 23:10

Jogger 3.0


Dołączona grafika


Data wysłania: 02.11.2012
Data aktualizacji: 03.11.2012

Jasna kompozycja, nawiązująca kolorystycznie do strony jogger.pl.

Pobierz plikLista zmian

Użytkownik Silverlight edytował ten post 2012.11.03, 16:02


#2 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.29, 00:07

Nie widziałem nigdzie, żeby Komar zakazywał publikowania Joggera, więc mam nadzieję, że jeśli w ogóle żyje, to się nie obrazi.

To tak samo jak by wziął kompozycje np eSKeja McGrey i opublikował, ale chociaż dobrze postąpiłeś, że nie podpisałeś niej pod siebie.

Mi kompozycja od początku się podobała i mam nadzieję, że nic w niej nie zmienisz, poza poprawkami błędów. Komar wykonał świetną robotę.

Edit:
Popraw addony w pierwszym poście.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#3 panopticon

panopticon

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów

Napisano 2009.08.29, 02:26

Podoba mi sie, chyba nareszcie moge porzucic kompozycje Vista :) Tylko ikony tlena pokazuje domyslne, pomimo iz w folderze jest caly tlenowy komplet :huh: Znalazlem - tlenowe ikony maja zle nazwy.

Co do brakujacych ikon GG, to zrobilem sobie na szybko takie: Dołączona grafika Dołączona grafika

Jesli chodzi o awatary, to fajnie by bylo je miec widocznie - przynajmniej przy kontakcie aktualnie zaznaczonym/wybranym na liscie. (<<< zrobilem sam) A w oknie rozmowy wlasnie staram sie je sam dorzucic, w ramach dalszego rozkminiania kompozycji AQQ ;)



PS Troche irytujace jest to serduszko, dlatego na wlasny uzytek przerobilem jedna z ikon na mniejsza i wstawilem zamiast niego - moze komus tez bedzie pasowala: Dołączona grafika

Użytkownik panopticon edytował ten post 2009.08.29, 19:31


#4 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.08.29, 08:22

[added='Obsługa nowych stanów w sieci Gadu-Gadu.']
[changed='Poprawione nazwy ikonek sieci Tlen. Naprawdę stary musiał być ten Jogger, skoro ikonki sieci Tlen miał nazwane tak, jak nazywały się za czasów wtyczki do obsługi sieci Tlen.']

Chciałbym podziękować użytkownikowi MysteR za podesłanie mi na PW nowych ikonek sieci Gadu-Gadu i poprawionych ikonek sieci Tlen.


Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#5 Killer

Killer

    Expert

  • Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2009.08.29, 09:00

Najlepsza kompozycja w historii! Siedziałem na niej długi czas, próbowałem nawet ją dostosowywać do nowości w AQQ, ale marnie mi to wyszło i zostałem zmuszony do jej porzucenia. Nie mniej, dla mnie jest to najlepszy wytwór w historii. :) Wielkie dzięki za tę reaktywację!

+ PLUSY:

+ wszystko... nigdy nie widziałem minusów J2/Joggera

- MINUSY:

- brak

Ocena: 10+/10. :)

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ


#6 COLS

COLS

    Weteran

  • Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 2009.08.29, 10:18

świetna kompozycja prosta i klarowna.
Dodał bym jeszcze pokazywanie avatara po najechaniu na kontakt

#7 jelen-1991

jelen-1991

    Adept

  • Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 2009.08.29, 10:41

mam blad pobieranie danych gdy daje instaluj
Dołączona grafika
| AQQ: najnowsze | Kompozycja: Dark7 | Wtyczki: AQQ Network, AQQ SMS, Contact, GG Network, Antyspam, AQQ Radio, AQQ Contact State, HistoryLock, Korektor, Pogoda, Przypominajka, SecureInTray, SpellChecker, StayOnTop,AQQ TV|

#8 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.08.29, 10:49

Eh, i nadal addony się sypią na forum. Spróbuj pobrać z bezpośredniego linku.
http://lucynamarecka...omar/Jogger.aqq

PS Troche irytujace jest to serduszko

Z tym muszę się zgodzić. Serce nie do każdego pasuje i nie każdemu się podoba. ;)

Na dodatek ikonka czatów trochę dziwnie wygląda zmniejszona, ale myślę, że może zostać.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#9 crosis

crosis

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 2009.08.29, 11:40

Nie wiem, kto jest autorem ikonek sieci, ale jak ktoś się natknie gdzieś na te ikonki wraz z PoGGadaj ze mną i Nie przeszkadzać to będę wdzięczny i od razu dorzucę do paczki z Joggerem. W tej chwili nie mam w czym nawet sam zrobić takich ikonek, więc zrozumcie.[/font]

Autorem jest a0x. To jego strona, gdzie dostępne są wszystkie ikony: http://www.a0x.info/

Jeśli mogę coś dorzucić, to zmiany proponowane przeze mnie:
1. Zamiast tego serduszka proponuję: Dołączona grafika

2. Zmieniłbym jeszcze kolor tła z powiadomieniem o zmianie statusu na jakiś delikatniejszy, jaśniejszy, bardziej pastelowy, bądź szary. Ten strasznie "wali po oczach" ;)

3. Linijka oddzielająca wiadomości wychodzące, IMO też powinna być jaśniejsza, żeby się tak nie rzucała w oczy. Ta niebieska z przychodzących jest OK, nie za jasna, nie za ciemna, ale wychodząca... ;) np: #E3D79B

4. Jeśli zrealizowany byłby punkt 3. to również przydałoby się zmienić tę samą linię na liście kontaktów ;)

Użytkownik crosis edytował ten post 2009.08.29, 17:31

xpsp3 | ff3.5/ie8
Progress: simple by crosis - zapraszam


#10 svistu

svistu

    Adept

  • Użytkownik
  • 280 postów

Napisano 2009.08.29, 11:45

http://a0x.info/?p=159 - tu masz te ikony
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

#11 PsychoPain

PsychoPain

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 2009.08.29, 12:11

Świetna robota. Kompozycja pierwsza klasa. Jedyne co mi przeszkadza to brak możliwości odznaczenia raz zaznaczonego kontaktu przez kliknięcie w belkę grupy.

#12 Kendziooor

Kendziooor

    Pan Majster

  • Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2009.08.29, 16:45

Bardzo ciekawa pozycja wśród kompozycji ;) Ma kilka mankamentów, ale całkiem miło i czytelnie wygląda.
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#13 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.08.29, 20:29

[added=Nowa ikonka szybkiego dostępu do wtyczek. Dziękuję, crosis.]
[changed=Brązowa linia została zastąpiona jaśniejszą. Wszędzie.]

Kolor tła z powiadomieniem o zmianie statusu kontaktu w oknie rozmowy nie zostanie zmieniony. Niestety, ale to już by była chyba lekka przesada. Komar tak zrobił i niech tak już pozostanie. Dostosować mogę, poprawić błędy mogę, poprawić niepasujące linie jak ta brązowa była mogę, ale nie mogę już zmieniać kolorystyki.


  • lubi to

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#14 Narv

Narv

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 2009.08.31, 07:12

Kolor tła z powiadomieniem o zmianie statusu kontaktu w oknie rozmowy nie zostanie zmieniony. Niestety, ale to już by była chyba lekka przesada.

To może jest chociaż możliwość zastąpienia tej czarnej linii pod powiadomieniem o zmianie statusu jakimś ciemniejszym odcieniem czerwonego koloru? Ta czarna linia do niczego moim zdaniem nie pasuje. Lepiej by to wyglądało gdyby linia miała ciemniejszy odcień tła, tak jak jest to w przypadku wiadomości wychodzących/przychodzących.
Sama kompozycja wygląda ciekawie i na pewno zagości u mnie na dłuższy czas - dziękuję za poprawienie denerwujących błędów, które pojawiały się w oryginalnej wersji.

Użytkownik Narv edytował ten post 2009.08.31, 07:12


#15 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2009.08.31, 08:25

Jogger

[added=Przywrócono domyślny awatar użytkownika.]
[changed=Przywrócono błękitną chmurkę z informacją o przychodzącej wiadomości bądź zmianie statusu.]
[changed=Poprawiono wyróżnianie pseudonimu użytkownika na czatach i w konferencjach GG.]



Jogger Avatar

Wyświetlanie awatara kontaktu po kliknięciu na niego.



Sądzę, że prace nad Joggerem mogą zostać na chwilę obecną zakończone.

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#16 Narv

Narv

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 2009.09.20, 12:53

Podczas wstawiania długiego opisu pisanego jednym ciągiem pojawia się błąd. Gdy opis jest zbyt długi i program przenosi go do nowej linii, to ucina ostatnią literę w pierwszej linii. Wygląda to na błąd kompozycji, gdyż na innych kompozycjach tego nie zauważyłem. Sytuacja taka występuje jedynie w polu informacyjnym gdy najedziemy na ikonę stanu w głównym oknie AQQ.

W załączeniu screen przedstawiający opisany błąd:
[attachment=1032:bladwjooger.png]

Edit:
Używam wersji Jogger, nie sprawdzałem czy problem występuje też na Jogger Avatar.

Użytkownik Narv edytował ten post 2009.09.21, 07:44


#17 Wojtek

Wojtek

    Adept

  • Użytkownik
  • 381 postów

Napisano 2010.01.12, 12:21

Linki są nieaktualne.

To co mi się najbardziej w J2 podobało to ikonki sieci autorstwa a0x
http://a0x.deviantar...-0-0-2-93274109

#18 Narv

Narv

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 2010.01.12, 12:37

Linki są nieaktualne.

Linki z ostatniego postu Wyroczni działają u mnie bez problemu.

Jogger



Jogger Avatar

Wyświetlanie awatara kontaktu po kliknięciu na niego.




#19 Wojtek

Wojtek

    Adept

  • Użytkownik
  • 381 postów

Napisano 2010.01.12, 12:53

U mnie wszystkie linki wywalają "Błąd pobierania danych." Przeglądarka też nie znajduje tych plików na serwerze.

#20 GoRo

GoRo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 161 postów

Napisano 2010.01.12, 13:42

Tutaj obydwie wersje spakowane razem na innym serwerze:
http://www.mediafire.com/?nwo2nxljmfm




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych