Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blocker


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dibo

Dibo

    Bywalec

  • Wtyczkopisarz
  • 202 postów

Napisano 2008.09.16, 22:54

Blocker 1.5.0.0


Dołączona grafika


Data wysłania: 28.10.2012
Data aktualizacji: 28.10.2012

Wtyczka służy do blokowania kontaktów. Blokować możemy na stałe, kilka minut lub do określonej daty. Zablokowana osoba otrzymywać będzie wiadomości informacyjne o blokadzie od tzw. bota, którego możemy skonfigurować jako bota lokalnego (osobny komunikat dla każdego kontaktu) lub globalnego (ten sam komunikat dla wszystkich).


Zmiany w Blocker 1.5.0.0
  • Wtyczka aktywuje się tylko gdy wiadomość pochodzi od kontaktu. Inne typy wiadomości (jak np. czaty) są ignorowane.
  • Usunięto błąd "Key cannot be empty string" (sprawdzanie czy JID kontaktu który otrzymuje wtyczka na pewno nie jest pusty, bo zdarzały się takie przypadki)/

Pobierz plikLista zmian

Użytkownik Dibo edytował ten post 2012.10.28, 21:33


#2 pol102

pol102

    Adept

  • Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.16, 23:09

Po szybkim sprawdzeniu błędów brak, aczkolwiek komunikat występujący przy próbie exportu bazy jest 'taki dziki", a pisząc po polsku - niedopracowany.
Czy jest jakaś możliwość żeby wtyczka brała coś z designu skórki? Wszystko mam czarne tylko wtyczka (poki co ze wtyczki do zapamiętywania opisów nie korzystam) jest kolorystycznie państwem w państwie :D

Dj Pol - Klub Studencki SPIN Bydgoszcz
Radio UTP.fm


#3 Matrix

Matrix

    Adept

  • Pomocnik
  • 367 postów

Napisano 2008.09.17, 00:13

Dzięki Dibo za uaktualnienie wtyczki, tego Mi bardzo brakowało, jakby były jakieś bugi dam znać. Po za tym doskonała robota.

System: Win 10 Home Premium
Przeglądarka: IE zawsze najnowsza pod dany system, domyślna Firefox zawsze najnowsza,
AQQ: zawsze najnowsza beta lub wersja stabilna
Kompozycje: Standardowe zawsze najnowsze + Sense
Wtyczki: Standardowe + , Antyspam, AQQReboot,    korektor,   zawsze najnowsze.
http://i33.tinypic.com/335fgck.jpg


#4 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2008.09.17, 11:43

Tylko AQQ pokazuje, że jest to wersja 1.4.6 :P

#5 Dibo

Dibo

    Bywalec

  • Wtyczkopisarz
  • 202 postów

Napisano 2008.09.17, 12:07

Ahhh, zapomniałem zmienić, ale możecie mi wierzyć na słowo że to wersja 1.4.7 :P

#6 opi

opi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 137 postów

Napisano 2008.09.17, 13:36

A dałoby radę dodać gdzieś jakiś checkbox do wyłączenia tego przycisku w okienku rozmowy (na toolbarze)? Bo w tej chwili... Blocker jest wszędzie :D Pod PPM na liście, pod PPM na zakładce no i w okienku rozmowy na toolbarze. Wpycha się to na tym toolbarze na pierwsze miejsce (wiem, że nie da się tego dać na koniec) i na niektórych kompozycjach wygląda nieciekawie ;) A jakby jeszcze się dało tą ikonkę podmienić na własną... :rolleyes:

#7 Senega

Senega

    Początkujący

  • Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2008.09.17, 15:13

Ja optuję za możliwością podmiany na własną ikonkę, bo niestety w niektórych kompozycjach kolory oryginalnej ikony trochę się gryzą

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:


#8 bartek46op

bartek46op

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 247 postów

Napisano 2008.09.19, 16:45

Chcialem wypróbować bota. Dodałem swój nr gg na liste i siebie zablokowałem. Gdy chcialem do siebie napisać >> "Program przestał odpowiadać" i kaplica

#9 Dibo

Dibo

    Bywalec

  • Wtyczkopisarz
  • 202 postów

Napisano 2008.09.19, 20:21

No i znowu... Czemu blokujecie siebie? Wybieracie najgorszy z możliwych sposobów do testów :P . Przecież jak zablokujecie siebie, to wtyczka wyśle bot do was samych i ta sama wtyczka wyśle znowu bota do adresata czyli do was i tak w koło macieju. Już sam tekst "zablokowałem sam siebie" jest nonsensowny ;)


LSR: To jeszcze pół biedy. Ja sobie kiedyś bana na forum dla testów zaaplikowałem :D

#10 Gość_ooi_*

Gość_ooi_*
  • Gość

Napisano 2008.09.19, 20:55

LSR: To jeszcze pół biedy. Ja sobie kiedyś bana na forum dla testów zaaplikowałem :D

Ja też. Musiałem w bazie grzebać by wyłączyć.

Własna ikonka lub możliwość jej definiowania w kompozycji. Nie wiem jak to teraz jest.

#11 Tomek

Tomek

    Weteran

  • Pomocnik
  • 569 postów

Napisano 2008.10.28, 20:53

Dibo, mógłbyś dodać opcję usunięcia ikonki blockera z ikonek na dole okna rozmowy? Dostęp do blockera jest pod prawoklikiem w zakładkę więc to chyba wystarczy...

Użytkownik Tomek edytował ten post 2008.10.28, 20:53

Windows 7 SP1, IE 11, Wersja AQQ x64: najnowsza wersja, Kompozycja: Standard, Wtyczki: standardowe.


#12 Villentre

Villentre

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisano 2008.10.28, 21:08

@Tomek: A jak pisze do Ciebie dziecko chcące pokikać, to dodasz je sobie na listę kontaktów i dopiero zablokujesz? Imho dobrze jest jak jest...

#13 Tomek

Tomek

    Weteran

  • Pomocnik
  • 569 postów

Napisano 2008.10.28, 21:15

Przecież po kliknięciu w zakładkę PPM w menu jest opcja Blockera. Jeśli się nie mylę to działa tak samo jak ta ikonka na dole okna rozmowy
Edit:
Villentre, dlatego zaproponowałem aby moja propozycja była jako opcja ;-)

Użytkownik Tomek edytował ten post 2008.10.28, 21:22

Windows 7 SP1, IE 11, Wersja AQQ x64: najnowsza wersja, Kompozycja: Standard, Wtyczki: standardowe.


#14 Villentre

Villentre

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisano 2008.10.28, 21:20

Źle zrozumiałem :P Przez to, że nie używam zakładek i takiego menu (chyba) nie mam. Więc używam przycisku...

#15 Dibo

Dibo

    Bywalec

  • Wtyczkopisarz
  • 202 postów

Napisano 2008.12.30, 16:57

Blocker 1.4.8

[+] Dodano opcje wyłączenia dostępu do wtyczki z poziomu menu kontekstowego lub paska narzędzi okna rozmowy.

UWAGI!
1. Pozycja w menu kontekstowym okna rozmowy jest domyślnie wyłączona, ponieważ była przyczyną błędów AV podczas otwierania okna rozmowy. Przyczyną są jakieś zmiany w API AQQ, ponieważ inne wtyczki korzystające z tego menu również wywalają podobne błędy. Jeżeli usterka zostanie usunięta w AQQ można w opcjach wtyczki przywrócić ów menu.
2. Obecnie nie działa żadna wtyczka korzystająca z notyfikacji o nowej wiadomości (tj. Antyspam, Responder no i Blocker), po prostu przepuszczane są wszystkie wiadomości. Oconnel obiecał sprawdzić to po świętach więc pozostaje nam cierpliwie czekać.

Pobierz:
Blocker148.zip

Blocker 1.4.9

Lista zmian w stosunku do wersji poprzedniej
[+] Dodano możliwość zablokowania metakontaktu z poziomu listy kontaktów (wykrywa kliknięcie na ikonie metakontaku)
[|] Poprawiono wysyłanie bota w momencie blokowania (Opcje -> Wyślij bot natychmiast po dodaniu do listy zablokowanych)
[|] Usunięto błąd podczas dodawania pozycji w menu kontekstowym okna rozmowy
[|] Przycisk w menu kontekstowym okna rozmowy i okna głównego zawsze ustawia się za standardowym przyciskiem "Zablokuj"
[|] Drobne optymalizacje

Pobierz:
Blocker149.zip

#16 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2008.12.30, 17:02

Dibo nie myślałeś o dodaniu skrótu do Twojej wtyczki w popupMenu wtyczek? Za każdym razem gdy chcę sprawdzić ustawienia muszę wybierać jakiś dowolny kontakt i wybrać zablokowanie. Trochę głupie nie uważasz?

#17 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2008.12.31, 13:37

Dostałem taki błąd przed chwilą
---------------------------

Blocker

---------------------------

Błąd w procedurze RecvMessage. Kod: Key cannot be an empty string

---------------------------

OK   

---------------------------


#18 Dibo

Dibo

    Bywalec

  • Wtyczkopisarz
  • 202 postów

Napisano 2008.12.31, 19:48

Tak raz go też dostałem ale nie potrafiłem wywołać, masz na to sposób? Tzn wiem dokładnie w którym to jest miejscu, problem w tym że czasami przychodzi jakby pusta wiadomość bez JID. Spróbuje to naprawić

#19 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2009.01.02, 17:51

Dostałem go tylko raz, ale nie wiem co mogło być jego przyczyną. Wyszedłem do sklepu a po powrocie błąd już był. Konto główne (aqq.eu) miałem na Oddalonym (działanie Automatyki) a wszystkie inne na Niewidocznym. Do tego na konto główne dostałem wiadomość..

#20 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2009.02.08, 20:23

Wywala mi błąd przy próbie napisania czegoś do transportu msn na maszyna.pl
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych