Skocz do zawartości


Zdjęcie

Denerwujący kod bezpieczeństwa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.10.12, 17:47

Nie da się tego ustrojstwa wyłączyć? Niedawno straciłem w ten sposób długi tekst, bo zapomniałem skopiować post, a wciął się ten głupi kod bezpieczeństwa, który wygasł. Strasznie mnie to denerwuje i znacznie utrudnia pisanie na forum. Kiedyś nie było takich cyrków i jakoś działało.

Tu byłem.


#2 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.10.12, 18:07

Przyłączam się. Nie raz potrafiło to człowieka wkurzyć. Co więcej po powrocie z Nowej zawartości na stronę główną (np przypadkowe klikniecie) nie można oznaczyć forum jako przeczytane, bo wyskakuje ten błąd.

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#3 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.10.12, 19:18

No tak, ja też raz się z tym spotkałem, ale jeżeli jest to jakiś długi post to na pewno należny go gdzieś skopiować, bo nigdy nie wiadomo co silnik nowego nam pokaże.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#4 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.10.25, 13:35

Czy mógłby ktoś się w końcu tym zająć? Aż mi się odechciewa pisać na forum, gdy ciągle wyskakuje bez powodu ten beznadziejny kod bezpieczeństwa.

EDIT: Nawet pisząc to się pojawił. Ech :(

Tu byłem.


#5 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2009.10.26, 21:34

Jak teraz wygląda sytuacja? Możliwe, że coś poprawiłem. Dajcie znać, jeśli komuś po tej chwili pojawi się jeszcze ten błąd.

#6 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.11.05, 21:56

Jesteś wielki :) I pomyśleć jak niewiele mi potrzeba do szczęścia :P Dzięki, można temat zamknąć.

Tu byłem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych