Skocz do zawartości


Zdjęcie

Protest przeciwko cenzurze na forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Cenzura na forum (11 użytkowników oddało głos)

Czy przyłączasz się do protestu i nie chcesz cenzury na forum?

  1. Tak! (11 głosów [100.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 100.00%

  2. Nie (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Obojętne lub nie wiem o co chodzi (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.11.16, 21:55

Mam tego dość. Myślałem, że te czasy już minęły, ale znowu Kaworu (dla niewtajemniczonych - twórca konkurencyjnego komunikatora WTW) został zablokowany na forum. Chcę przy tym podkreślić, że nie złamał ostatnimi czasy żadnego punktu regulaminu, napisał jedynie niewygodną dla Autora prawdę w temacie najnowszej bety, za co został ukarany. Czyżby nikt nie śmiał zwracać uwagi lub sprawiać wrażenie mądrzejszego? Zamiast go blokować nie lepiej wyciągnąć z jego słów wnioski? Przecież nie jesteśmy dziećmi, żeby się obrażać za napisanie prawdy. Co innego obelgi lub nieprawdziwe zarzuty.
Jestem po prostu zbulwersowany.

PS. Usunięcie/zamknięcie tego tematu tylko potwierdzi moje słowa.

Tu byłem.


#2 UsagiAddict

UsagiAddict

    J̵ava͡Pr͝òg̢ram̵mer

  • Użytkownik
  • 1175 postów
  • MiejscowośćWrocław

Napisano 2009.11.16, 21:57

Jestem na tak, najwyżej zostanę zbanowany

Does the scent of soil and beast
Breathe the life into the animal you hide
Dołączona grafika


#3 madhunt3r

madhunt3r

    Prezes

  • Przyjaciel
  • 810 postów

Napisano 2009.11.16, 22:00

Nie chce cenzury na forum! A jeśli ktoś już takie kroki podejmuje, powinien napisać, za co dana osoba dostała bana, a nie ukrywać się w cieniu...
  • AK-47 i spider lubią to

#4 von_scheisse

von_scheisse

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów
  • MiejscowośćPolice

Napisano 2009.11.16, 22:01

VPN, a Ty będąc właścicielem forum (np takie jak to) nie starałbyś się ograniczyć działalności konkurencji? Bo jakoś mi się w to nie chce wierzyć ;)

Pozdrawiam ;) :)
  • Monczkin lubi to

#5 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.11.16, 22:02

To jest najgorsze. Po cichaczu się zbanuje, z nadzieją że "nikt nie zauważy". Oczywiście osobie blokującej brak honoru żeby otwarcie przyznać się za co. A już zupełnie dobija mnie myśl, że ten temat przewija się co jakiś czas i NIE ZMIENIA SIĘ KOMPLETNIE NIC IN PLUS.

von_scheisse a czy on reklamował ostatnio WTW? Ktoś z użytkowników ma w sygnaturze logo WTW i co? Zbanować go?
  • majaque, AK-47 i spider lubią to

Tu byłem.


#6 hex

hex

    Adept

  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 2009.11.16, 22:04

Kawik chyba konkretnie zalazł za skórę Oconnelowi, a z tego, co się orientuję, już kiedyś dostał małego kicka z forum. Ja tam w ich waśnie się nie wtrącam, ale podpiszę się pod tym: "... i nie chcesz cenzury na forum?".
  • majaque lubi to

#7 Oconnel

Oconnel

    AQQ Developer

  • Właściciel
  • 4622 postów

Napisano 2009.11.16, 22:17

Nie było sensu pisać o tym banie. Ale skoro powstał taki temat i zostałem wywołany do tablicy, to użytkownik Kaworu - o którym tutaj mowa - miał już bana założonego wcześniej. Tylko pad forum spowodował jego odblokowanie. Żadnej amnestii w między czasie nie było. Ban został po prostu odświeżony i przywrócony. A akurat teraz, bo Kawaru o sobie przypomniał.

A jeżeli chodzi o przyczyny nic od ostatniego bana się nie zmieniło. Kaworu działa na niekorzyść AQQ, i nie chodzi tutaj bynajmniej o wpisy na tym forum, tylko o jego działalność poza forumową. Ja jakoś nie łażę po obcych forach, blipach, etc. i nie naśmiewam się z konkurencji. Nie wytykam błędów czy potknięć płacząc przy tym ze śmiechu i nawołując głośno do przechodzenia na komunikator który sam piszę. Uważam to za dość dziecinne i bardzo niedojrzałe. Każdy oczywiście ma swoje życie i swoje zasady, ale ja nie muszę tego tolerować na własnym forum. Dlatego też ban został nałożony i tyle.

Wątek zamykam, bo zaraz wywoła się nie potrzebna burza. Mam prawo zbanować kogo chcę i z tego prawa w tej sytuacji skorzystałem. A nie korzystam z tego prawa zbyt często. Temat zamknięty.
MyPortalYouTubeTwitter54slty.png




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych