Skocz do zawartości


Zdjęcie

TreeBe [3B]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 jacoSZEF

jacoSZEF

    Adept

  • Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2009.11.19, 17:00

TreeBe [3B] 1.0


Dołączona grafika


Data wysłania: 29.10.2012
Data aktualizacji: 29.10.2012

3B czyli B&B + Blue Dołączona grafika Z B&B zapożyczony design. Z Blue, której pewnie nikt już nie pamięta, zapożyczony układ okna głównego. Po takim zderzeniu dwóch projektów powstał właśnie ten. Mam nadzieję, że zdobędzie sympatyków.

Zachęcam do pobierania i oceniania.

Pobierz plikLista zmian

Użytkownik jacoSZEF edytował ten post 2012.10.29, 22:33

AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#2 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.11.19, 20:13

Dziwię się, że jeszcze nie skomentował kompozycji. U Ciebie jak zawsze super, bo masz oryginalne pomysły i nawet nie wiedziałem, że da radę tak zrobić z belką. Tylko odstępy pomiędzy menu, a listą kontaktów mogłeś zrobić mniejsze, bo wszędzie wszystko jest poupychane, a tutaj tak pusto. Poza tym nie mam zastrzeżeń.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#3 Viral

Viral

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 2009.11.19, 20:59

Trochę się "pierniczy", kiedy wyłączy się wyświetlanie avatarów na liście kontaktów. Zwyczajnie Status nachodzi na kilka liter nicku.
Dołączona grafika

#4 jacoSZEF

jacoSZEF

    Adept

  • Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2009.11.19, 23:00

Viral, ta kompozycja jest przeznaczona tylko dla włączonych avatarów ;) Bez avatarów straciła by wdzięk więc nawet nie kombinowałem z tą opcją.
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#5 hex

hex

    Adept

  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 2009.11.19, 23:22

Z Blue, której pewnie nikt już nie pamięta

A guzik prawda. :P

Podoba mi się połączenie avatarów z ikonkami statusu. Ogólny wygląd kompozycji, jak i jej funkcjonalność: 10/10.
I jak zwykle, wyrażę jedynie ubolewanie, że 99% emotek źle wygląda na ciemnym tle. A może masz w planach jakąś jaśniejszą wersję samego stylu rozmowy? Bo wiesz... reflektuję. ;)

#6 jacoSZEF

jacoSZEF

    Adept

  • Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2009.11.19, 23:29

Z Blue, której pewnie nikt już nie pamięta

A guzik prawda. :P

To tacy ludzie jeszcze żyją? No przyznam, że jestem zaskoczony ;)

A może masz w planach jakąś jaśniejszą wersję samego stylu rozmowy? Bo wiesz... reflektuję. ;)

Jaśniejszą... Jak bardzo jaśniejszą? W sumie przyznam, że do okna się zbyt nie przykładałem, lekka edycja tego co można zobaczyć w B&B ale sądzę, że wygląda w porządku więc chętnie poznam rozwinięcie myśli :)
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#7 hex

hex

    Adept

  • Użytkownik
  • 316 postów

Napisano 2009.11.20, 00:11

Jaśniejszą... Jak bardzo jaśniejszą?

Najlepiej taką, coby dobrze współgrała z emotkami. ;)

Okno rozmowy potraktowałem negatywem, oto efekt:
Dołączona grafika

I choć wyszedłem na strasznego lenia, mniej więcej o taką jasność mi chodziło. ;)

Żeby nie było, że nagabuje - to było tylko pytanie, nawet nie liczyłem na Twój odzew. :rolleyes:

#8 MikeHunt

MikeHunt

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 2009.12.13, 19:13

Skin do Pogody:
DOWNLOAD
Jest ustawione na TrafficShare.
Wersja alpha, ma kilka niedociągnięć ale działa. Jak znajdę chwilę to poprawię.

BTW, 3B zagościło u mnie na dobre.
Dołączona grafika
Nobody's perfect. My name is nobody.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych