Skocz do zawartości

Zdjęcie

d1

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 MysteR

MysteR

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 2009.12.07, 00:11

d1
Dołączona grafika

d1_blue (na życzenie @Emiya Shirou)
Dołączona grafika

Wędrując po forum Tlenu natknąłem się na zestaw całkiem ładnych ikonek sieciowych do tegoż komunikatora. Od razu chciałem widzieć te ikony w swoim AQQ. Tak więc podmieniłem nazwy plików i voila! Kolejną rzeczą, która przyszła mi na myśl, była chęć podzielenia się z innymi tym zestawem, bo dlaczego tylko ja miałbym korzystać z tych ikonek. Tak właśnie kończy się krótka geneza znalezienia się tego zestawu na forum AQQ.

Zestaw pochodzi z: http://ekipa.tlen.pl...showtopic=11237
Jest on udostępniany za zgodą i wiedzą @dziaddu.

Download
Załączony plik  d1.rar   15,11 KB   304 Ilość pobrań
Załączony plik  d1_blue.rar   15,08 KB   239 Ilość pobrań

@down: Mi jednak bardziej podobają się żółte. Mimo wszystko wedle życzenia drugi zestaw z niebieskimi ikonami.

Użytkownik MysteR edytował ten post 2009.12.07, 00:35

• Beherit, Emiya Shirou, UsagiAddict i 1 inna osoba lubią to

Windows 7 Home Premium x64 SP1 PL | IE 9 | AQQ 2.2.5.10 | Kompozycja: Windows Black Style | Wtyczki: Standardowe + AQQ Radio, AQQ Last Seen, Inwigilator, Past and Send, Pogoda

#2 Emiya Shirou

Emiya Shirou

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 2009.12.07, 00:19

Całkiem fajny zestawik, aż sobie poużywam ;) tylko moim skromnym zdaniem te niebieski ikonki na Jabbera (dostępne w głównym wątku na forum tlena - link w poście wyżej) są znacząco lepsze niż te żółte które uwzględniłeś, powinieneś zrobić 2 wersje :D

Użytkownik Emiya Shirou edytował ten post 2009.12.07, 00:21

#3 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.12.07, 00:26

Fajne, fajne, nie wiem czy niektórzy jeszcze pamiętają, ale ikonka jabbera, która jest w zastawie była kiedyś w AQQ jako ikona główna, ach te stare czasy. dziaddu prawie jak eskej, szkoda że nie przerzuci się na AQQ.

moim skromnym zdaniem te niebieski ikonki na Jabbera (dostępne w głównym wątku na forum tlena - link w poście wyżej) są znacząco lepsze niż te żółte które uwzględniłeś

A dla mnie bardziej się żółte podobają, ale oczywiście można zrobić dwie wersje.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#4 roffy11

roffy11

Początkujący

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 2009.12.07, 00:57

mui sie nie podobaja te ikonki :)
wole prostote:)

#5 Laston

Laston

Weteran

• Dekorator
  • 559 postów

Napisano 2009.12.07, 17:27

Szkoda, że nie ma wersji HD :/
  • lubi to

#6 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2009.12.07, 17:54

Bardzo ładny, obydwie wersje. :) Ikony kolorowy, wyglądają "żywo" i dobrze odzwierciedlają poszczególne stany, ciężko będzie się pomylić. :)

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ
Asus 1215N: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

#7 Gość_ffs_*

Gość_ffs_*
  • Gość

Napisano 2009.12.07, 19:37

Szkoda, że nie ma wersji HD :/

Wielka szkoda. Są może plany odnośnie?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych