Skocz do zawartości


Zdjęcie

[rozwiązany] [AQQ] problem wtyczka GG - Access violation..


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
162 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yaku

Yaku

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2009.12.21, 19:06

Dziś dotknął mnie problem z działaniem GG w AQQ. Chwile po połączeniu z serwerem GG słoneczko komunikatora zaczyna mrugać. Przy każdym mrugnięciu pojawia się kaskadowo okienko z błędem:

" Access violation at address 04F3942C in module 'GGNet.dll'. Read of address EC6980FC "

Połączenie z serverem GG pozostaje akrywne tj. odbieram wiadomości choć z winy wyskakującego okienka nie mogę nic odpisać.

Gdy nie uruchamiam wtyczki GG - problemu nie ma.

Przeskanowałem system w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania - nic nie znalazlem. Server linuksowy skutecznie chroni mnie przez większością z nich. Co powinienem zrobić aby przywrocić GG do prawidłowego działania?

#2 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.12.21, 19:11

Zgłoszone jako błąd krytyczny: http://forum.aqq.eu/...ozmowie-na-aqq/
Niestety rozwiązania brak, trzeba czekać na interwencję Autora.

Tu byłem.


#3 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.12.21, 19:13

http://forum.aqq.eu/...ozmowie-na-aqq/ - Błąd zgłoszony i czeka aż ktoś się nim zajmie, GG zaczęło coś dzisiaj mieszać u siebie, telewizja, jakieś emotki itd. wiec nic dziwnego, że AQQ nie może sobie dać z tym rady.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#4 najcher

najcher

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2009.12.21, 19:59

Właśnie miałem zakładać temat z tym samym problemem. Tutaj screen Dołączona grafika

#5 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.12.21, 20:32

Problem będzie naprawiony najwcześniej za kilka dni. Nic więcej nie wiem, proszę o zamknięcie tematu.

Tu byłem.


#6 Yaku

Yaku

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2009.12.21, 20:58

Ze swej strony dodam jeszcze jedną ciekawostkę która może być pomocna osobom odpowiedzialnym za naprawienie problemu.

Wyżej opisany przeze mnie problem pojawia się dopiero wtedy, gdy ktoś coś do mnie napisze. Mogę włączyć gg, i pisać do tych samych ludzi - nic złego się nie dzieje.

Użytkownik Yaku edytował ten post 2009.12.21, 21:42


#7 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2009.12.21, 21:09

Najpierw rozwalilo sie u mojej przyjaciolki teraz rowniez u mnie :( No coz...poki co zastepczo musi dzialac GG. Bleee
Ufam ze problem uda sie naprawic. Nawet jak bedzie trzeba czekac to grunt by sie udalo :(

Użytkownik Lynn edytował ten post 2009.12.21, 21:12

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#8 Magoo

Magoo

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 2009.12.21, 21:39

Ja mam ten error tylko gdy ktoś wyśle wiadomość do mnie z tymi nowymi emotkami z GG...Natomiast jak ja wyśle to jest ok...Czekamy na rozwiązanie problemu...

#9 karololszak

karololszak

    podróżnik w czasie

  • Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2009.12.21, 21:43

OK, ja dostarczę może kilka faktów:

Dane (log) z Wireshark'a, podczas rozmowy ja -> infobot ("cześć" -> "hejka, karololszak <tu-nowa-emotka-GG-M&Ms>"):
wklej.org <- mam nadzieję, że jest to wystarczająca ilość danych..

Błąd występuje tylko, gdy ktoś wyśle do nas wiadomość GG z nową emotką GG (M&Ms)

Użytkownik karololszak edytował ten post 2009.12.21, 21:44


#10 lukaszgd

lukaszgd

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2009.12.21, 22:29

Błąd występuje tylko, gdy ktoś wyśle do nas wiadomość GG z nową emotką GG (M&Ms)


Hmmm mam ten sam blad , jak kumpel do mnie wysyła emotke " ;) " z starego GG wersji 7 to wyskakuje mi seria bledow , dziwne bo wczesniej tego nie bylo.

Pozdrawiam
  • Gimp199 lubi to

#11 Alterego

Alterego

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 2009.12.21, 22:30

A to przypadkiem nie sypie się przez tą reklamę MnMS?

edit: oh, widzę, że KarolOlszak mnie ubiegł.

Użytkownik Alterego edytował ten post 2009.12.21, 22:31

http://legalne.info - darmowe licencje na komercyjne programy!

#12 Lynn

Lynn

    Kapryśna Królowa Muzyki

  • Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2009.12.21, 22:40

Owszem to wina tych durnych lentynek! Nie dosc ze AQQ nie dziala to jeszcze ten syf mam na fora.pl :(
Ugh...taki jest swiat :( GG sie sprzedalo i pociagnelo innych za soba.
Niedlugo to nawet sloneczko GG bedzie jedna wielka reklama.

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.


#13 Pisarz

Pisarz

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 76 postów
  • MiejscowośćKarczew

Napisano 2009.12.21, 22:45

Ja wyłączyłem emotki w AQQ i zdaje się działać bez problemów. Chociaż i tak rzadko używam sieci GG.

#14 Alterego

Alterego

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 189 postów

Napisano 2009.12.21, 22:47

No to AQQ ma skopaną obsługę obrazków przez proto GG, bo tak to zapewne jest przesyłane :-)

BTW. Fora.pl są ich, więc nic dziwnego, że tam jest to samo.
http://legalne.info - darmowe licencje na komercyjne programy!

#15 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.12.22, 01:00

Niektórzy przeżywają jak by bez tej nie powiem jakiej sieci żyć nie mogli, ja wyłączyłem wtyczkę z tym szajsem i jakoś żyje, z resztą ile razy powtórzy się to samo pytanie? Bo wszystko pisze wyżej, wystarczy poczytać.
  • vBz lubi to

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#16 mizu

mizu

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 2009.12.22, 01:15

Mam ten sam problem nawet mimo całkowitego wyłączenia emotikonek i też tylko jak ktoś do mnie pisze.
W komunikatorze "tlen" jest podobnie - z tą różnicą, że się zawiesza.
Moim zdaniem wybitnie wina samego gg...

#17 Dito.

Dito.

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 119 postów

Napisano 2009.12.22, 01:33

Śmiech na sali, jest krytyczny błąd praktycznie uniemożliwiający korzystanie z komunikatora (dla niektórych (podejrzewam, że większości) sieć AQQ jest główną albo i jedyną siecią z której korzystają) a odpowiedź to 'autor nie naprawi na razie tego błędu'. Bądźmy poważni, tak się nie robi.
 
 

 

 

 


#18 wocieh

wocieh

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2009.12.22, 01:45

mi niestety wywala ten blad nawet jak ktos nie wysyla emotionek, wystarczy ze cokolowiek napisze ;/ a do poludnia tak ladnie dzialalo

#19 kkw

kkw

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 2009.12.22, 01:50

Niektórzy przeżywają jak by bez tej nie powiem jakiej sieci żyć nie mogli, ja wyłączyłem wtyczkę z tym szajsem i jakoś żyje, z resztą ile razy powtórzy się to samo pytanie? Bo wszystko pisze wyżej, wystarczy poczytać.


Wszyscy Twoi znajomi mają Jabbera? Świetna sprawa i cieszę się razem z Tobą. Ja natomiast zmieniam komunikator i mam głęboko w poważaniu takie porady grupy AQQ Pomoc.
Dołączona grafika

#20 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.12.22, 01:56

Są też komórki, można zadzwonić. Nikt nikogo na siłę przy AQQ nie trzyma, ale temat zaczyna schodzić na pobocze.
Z resztą to jest chore, że jakiś błąd mi wywala, to od razu komunikator zmieniam. Ja już miałem gorsze przypadki i żyje. ;)

OC raczej z tym nic nie zrobi, bo przez cały grudzień sobie wolne zrobił, z resztą nic dziwnego skoro żadna beta nie wyszła, jedynie jakaś mała z niczym nowym.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych