Skocz do zawartości


Zdjęcie

Snow Skin 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 MichaelP

MichaelP

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 2009.12.23, 14:12

Snow Skin 2 1.0


Dołączona grafika


Data wysłania: 29.10.2012
Data aktualizacji: 29.10.2012

Nowa wersja zimowej kompozycji. Autorem pierwszej edycji Snow Skin był Pbo. Dołączyłem do projektu i tak powstała nowa kompozycja - Snow Skin 2. Mamy nadzieję, że ta kompozycja umili Wam długie i zimowe wieczory spędzane przy komputerze. Zapraszamy do komentowania i pobierania.

Pobierz plikLista zmian

Użytkownik MichaelP edytował ten post 2012.10.29, 22:33

  • MiikeS lubi to

#2 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.12.23, 14:27

Ładna, zimowa kompozycja. Szkoda tylko, że śnieg za oknem znika :( Fajne ikony, ładne kolory i układ różnych elementów tak jak lubię :) W sumie to mogę przyczepić się tylko do słabego odróżnienia wiadomości in/out.

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#3 Colo

Colo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 243 postów

Napisano 2009.12.23, 14:51

Kompozycja wygląda przyzwoicie, choć nie jest w moich klimatach (bo to zima w końcu :D ). Okno główne jako tako czytelne jest, ale okno rozmowy już nie... Wiadomość wychodząca i przychodząca prawie się nie różni, a zmiana statusu też jest nie czytelne.

Gdyby nie to okno rozmowy to byłaby to fajna kompozycja. 7/10. :P
Betatesty AQQ;
OS: Windows 7 Home Premium x64, IE8 (default: Opera 11);
Wtyczki: AntiSwap, C******czki V2, InvShow, Korektor, MsgNotifier, TabKit, GGNetwork;
Kompozycja: AQQ 7 New;

#4 Matrix

Matrix

    Adept

  • Pomocnik
  • 367 postów

Napisano 2009.12.23, 15:52

Wyszła ładna nawet kompozycja, ale prawie wszystko się zlewa, wiem, że to kompozycja zimowa, świąteczna, ale można by ją dopracować jeszcze. Okno rozmowy ledwo co odróżniam wiadomości. Po za tym nie mam zastrzeżeń.

System: Win 10 Home Premium
Przeglądarka: IE zawsze najnowsza pod dany system, domyślna Firefox zawsze najnowsza,
AQQ: zawsze najnowsza beta lub wersja stabilna
Kompozycje: Standardowe zawsze najnowsze + Sense
Wtyczki: Standardowe + , Antyspam, AQQReboot,    korektor,   zawsze najnowsze.
http://i33.tinypic.com/335fgck.jpg


#5 slavoy

slavoy

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 2009.12.23, 16:37

Bardzo ładnie to wyglada i cieszy oko :) faktycznie - sposob wyswietlania wiadomosci w oknie rozmowy jest nieczytelny... In plus to ze nie ma w nim avatarow, no ale wyrazniej mogles odroznic wyswietlanie wiadomosci przychodzacych od wychodzacych :)

Ode mnie mocne 7/10 :)

Wesolych swiat!

#6 Kendziooor

Kendziooor

    Pan Majster

  • Wtyczkopisarz
  • 1076 postów

Napisano 2009.12.23, 18:14

Kompozycja lekko bije po oczach, ale dobrze że wyszło coś w zimowo-świątecznym klimacie. W oknie rozmowy ciężko rozróżnić nadawcę/odbiorcę od treści wiadomości. Ogólnie dosyć przyzwoicie :P
Dołączona grafika
Całkiem nowa wersja notatnika do AQQ! Zostań beta-testerem!

System: Windows7 Home Premium; IE8 + Opera 10 (domyślna); Ad-Aware Pro Internet Security 8
Komunikator: Wtyczki podstawowe + dodatkowe; Kompozycja Satin

#7 Killer

Killer

    Expert

  • Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2009.12.23, 21:40

No pięknie, ma klimat i klasyczny układ elementów. Bardzo dobrze wpasowuje się w okres świąteczny, który już trwa w najlepsze.

Bez listy szczegółów, tylko ocena: 9/10, gdyż przypadła mi do gustu (może to też zasługa nastroju). :)

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ


#8 roffy

roffy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 2009.12.24, 00:12

dla mnie skorka nie w tych kolorach być powinna :)
i jeszcze cos jak da sie na sms to brzydko to wygl;ada jak nachodzi okienko sms na pasek przewijania
i nie podobaja mi sie te słoneczka niby na gg




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych