Skocz do zawartości

Zdjęcie

Twoja bryka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#1 pol102

pol102

Adept

• Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.20, 14:52

Jako że wymyśliłem kolejny durny i mam nadzieję chwytliwy temat zacznę.

Posiadam Mazdę 323 limited edition, sedan. 97r, 1500cm^3 pojemności i 88 koni mechanicznych. Fotka:
mazda.jpg

Użytkownik pol102 edytował ten post 2008.09.24, 17:15

Dj Pol - Klub Studencki SPIN Bydgoszcz
Radio UTP.fm

#2 Bart3k

Bart3k

Początkujący

• Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 2008.09.20, 15:02

Mam Reanult Megane kombii
Rok: 2004
Silnik: 1.6 16V 115KM benzyna
Skrzynia: automatyczna

Auto jest fajne, posiada mnóstwo schowków, automatyczna klimatyzacje, ESP, czujnik deszczu, czujnik światła i duzo innych fajnych bajerków :D Pomimo małego silnika i automatycznej skrzyni nie ma problemy z poruszaniem sie ;)

#3 Marooned

Marooned

Bywalec

• Przyjaciel
  • 169 postów

Napisano 2008.09.21, 02:58

Ja zazwyczaj wożę się Konstal/HCP 105N2 (115N), Beijnes 3G lub jak się uda to Tatra/HCP RT6N1. Całkiem sprawny, nie zanieczyszcza środowiska tak jak Wasze, brak problemów ze znalezieniem miejsca parkingowego, omija korki. Same plusy.
Po kilku latach przestałem używać AQQ. Mimo wielu świetnych cech jedna rzecz nie pozwala mi na dalsze z niego korzystanie: prędkość działania. Jest mozolny jak ślimak peruwiański. Szkoda..

Znikam definitywnie z tego forum. Dziękuję za parę wspólnych lat. Żegnam.

#4 Gość_ooi_*

Gość_ooi_*
  • Gość

Napisano 2008.09.21, 03:16

Marudzisz Marooned.

Resoraki się nie liczą? W sumie i tak nie mam.
Kiedyś miałem BB - BiałąBeczkę (MB W123 1981 2.0 gaz), ale padł silnik i podwozie. Od tego czasu nie mam fury.
Chciałbym Subaru Libero SDX 1.2 4WD z 1998 roku (ostatni rok produkcji)

#5 pol102

pol102

Adept

• Użytkownik
  • 272 postów

Napisano 2008.09.21, 14:30

Marooned ;) nie ma jak trzymać się szyn :D

Najlepsze w mojej Maździe jest to, że nie ma jej w żadnym katalogu. Szukając części musze szukać dla modelu z 1998r. No i ceny owych części... :)
Swoją drogą, czy każdy samochód z komputerem pokładowym może przejść Chip Tunning? Wnętrze mam obecnie podświetlone 6 neonami ledowymi i 4 ledami.

Dj Pol - Klub Studencki SPIN Bydgoszcz
Radio UTP.fm

#6 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2021 postów

Napisano 2008.09.22, 21:04

A może jakaś fotka tej Maździoszki ? albo filmik jak to się zachowuje na drodze hehe <żart>. Mnie osobiście te auto jakoś nie zachwyca, ale od czegoś trzeba zacząć. Jakiś zewnętrzy lifting robiłeś w niej ?

#7 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2008.09.22, 21:08

Mam Reanult Megane kombii
Rok: 2004
Silnik: 1.6 16V 115KM benzyna
Skrzynia: automatyczna

Auto jest fajne, posiada mnóstwo schowków, automatyczna klimatyzacje, ESP, czujnik deszczu, czujnik światła i duzo innych fajnych bajerków :D Pomimo małego silnika i automatycznej skrzyni nie ma problemy z poruszaniem sie ;)

Twoja ? I jeszcze napiszesz, że nią jeździsz... ? W wieku 17 lat ?

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ
Asus 1215N: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

#8 Bart3k

Bart3k

Początkujący

• Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 2008.09.23, 15:44

Jezdzić jeżdze mimo braku prawka, wiek nie gra roli tylko umiętności a kiedys trzeba zacząć sie szkolić i je nabyc:P
  • MysteR lubi to

#9 KaeR

KaeR

Bywalec

• Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 2008.09.23, 16:24

Killer napisał to co mi po głowie chodziło, jak sprawdziłem Twój wiek. Nie gadaj o umiejętnościach, bo w wieku 17 lat masz żadne. Po ulicach nie jeździsz, a jeśli jeździsz to ktoś tu popełnia wyjątkowy błąd.
  • pietreXtreme lubi to

#10 Bart3k

Bart3k

Początkujący

• Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 2008.09.23, 16:54

A jezdzę i nie mówie, że mam umiętności tylko że nabywam a to róznica :P A zreszta nie czaje o co wam chodzi, Wy nie lubicie jeździć??
  • MysteR lubi to

#11 lew

lew

"drapieżny" lew

• Przyjaciel
  • 577 postów

Napisano 2008.09.23, 16:57

Chodzi po prostu o prawo. Nie masz prawka jeździć nie powinieneś - pozwalają Ci to już inna sprawa, nie nasza.

I teraz koniec OT. Temat jest taki:
Twoja bryka, Chwalimy się naszymi samochodami
Beta testy AQQ:
System - Windows XP + SP3
IE - 8.0
Wtyczki - standardowe
Kompozycja - Black Aero

#12 Bart3k

Bart3k

Początkujący

• Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 2008.09.23, 16:59

No dokładnie. A teraz piszczcie o swoich brykach a nie o tym kto co powinien czy czego nie powinien.

Użytkownik Malusiolka edytował ten post 2008.09.23, 17:22
A Ty teraz skończ nabijać licznik, bo dostaniesz jako prezent %. Kolejne wypowiedzi Off Topic będę nagradzać %.

• MysteR lubi to

#13 Atl+Ctrl+Del

Atl+Ctrl+Del

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2008.10.04, 19:55

Nie gadaj o umiejętnościach, bo w wieku 17 lat masz żadne.

Nie do końca zgodzę się z Twoim zdaniem, ponieważ ja swoje prawo jazdy odebrałem kilka tygodni po 17-tych urodzinach i wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującymi przepisami, a co za tym idzie musiałem posiadać jakieś umiejętności, skoro zdałem egzamin zarówno teoretyczny jaki i praktyczny i od tamtego czasu (a minęło go już sporo) nie miałem żadnej kolizji i tylko jeden mandat za prędkość :)

Ale ad rem ja ostatnio przekonuje się, iż najszybszym obecnie środkiem poruszania się po mieście są moje nogi. Ponieważ natężenie ruchu i wynikające z tego powodu korki stają się coraz większe i niestety nic nie zapowiada zmiany na lepsze. Jednak o "brykach" miało być :) tak, więc w szczególnych okolicznościach losowych i atmosferycznych zasiadam za sterami Klasyka Polskiej Motoryzacji (inf. dla młodszych Użytkowników - Fiat 125p), który to wystarcza w zupełności, a i nie jeden domorosły tjuningowiec zostaje na światłach nie mogąc wyjść z podziwu nad mocą prawdziwych koni mechanicznych (w odróżnieniu od tych kucyków uzyskanych z chipów) :D
  • MysteR lubi to

#14 KaeR

KaeR

Bywalec

• Użytkownik
  • 132 postów

Napisano 2008.10.04, 20:15

@góra
Podtrzymam swoją opinię. Co innego mieć prawo jazdy, a co innego umieć jeździć, radzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach. Tego nabywa się z czasem. Statystyki pokazują, że najwięcej wypadków powodują niedoświadczeni "młodzi" kierowcy. Nabywa się też niebezpiecznej rutyny, ale to już inna para kaloszy.

Żeby nie było OT muszę się teraz "pochwalić bryką". Toyota Corolla'96, 1.6, automat. Posiadam ją z musu, bo do sklepu mam kawałek. Do pracy chodzę na piechotę.
  • matiss lubi to

#15 Atl+Ctrl+Del

Atl+Ctrl+Del

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 2008.10.04, 21:01

^ Zgadza, się mieć prawo jazdy a umieć jeździć to dwie różne rzeczy, jednak moją intencją było pokazanie, iż kiedyś te 17 lat było wystarczającym wiekiem by uzyskać prawko, a żeby je dostać to jakieś umiejętności posiadać trzeba. I chyba mi nie powiesz, że zdając na prawko w wieku np. 25 lat masz większe umiejętności niż ów siedemnastolatek (przy założeniu, że obydwaj dopiero co skończyli kurs i nie mieli wcześniej styczności z prowadzeniem auta) co najwyżej ma się większą zdolność przewidywania, ale na pewno nie umiejętności, bo jak sam napisałeś :"Tego nabywa się z czasem"

by wiązało się z tematem :) mój K.P.M. - '91r, 1,6, manual i oczywiście kolor czerwony... prawie jak Rosso Corsa :D

#16 3dom4all

3dom4all

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 2009.03.11, 03:24

Ja mam Renault 19 z 1991 roku, hatchback z silnikiem diesla.Mam je od kiedy mam prawko:)
Rewelacji z przyspieszeniem, maksymalnej prędkości, wyglądzie w nim nie ma, ale za to jakie żywotne jest. Mało pali i jeździ prawie na wszystkim co się wleje; ojciec zapomniał, że mam diesla i prawie pół baku benzyny nalał, to dopiero po rachunku się z czaiłem, że coś nie tak. Na trzaskałem tym wozem 30 tysięcy km; Polskę prawie cała zjeździłem, połowę Szwecji i kawałek Niemiec. Dachowanie tym autem zaliczyłem, nawet silnik nie zgasł :lol: Postawiło się je na koła, trochę poklepało i jeździ dalej :blush:
Dołączona grafika

#17 KAmerOK

KAmerOK

Plugs dev

• Wtyczkopisarz
  • 865 postów

Napisano 2009.03.11, 15:02

Ja ja mam Daewoo Espero, wiem wiem niektórzy narzekają na tą markę ale jak dla mnie początkującego kierowcy (Prawko niecały rok) jest to samochód wystarczający na sprawne przemieszczanie się z miejsca na miejsce, rocznik '98 Silniczek 1,5 16V ~100 koni. mech. Benzyna+LPG
Elektryka szyb i lusterek, wspomaganie kierownicy, podgrzewane lusterka w standardzie, gdy go kupiłem gość dorzucił mi alufelgi i z oponami, i co mnie zadziwiło centralny zamek, mam przyciemkę szyb pasażera oraz tylnej. W Samochodzie mam Radyjko Pionnera z CD 50watt i głosniczki około ~70-80watt, auto sprawuję się do tej pory bez awaryjnie jedynie akumulatorek kupiłem nowy i wymieniłem linkę hamulca ręcznego oraz oleje,a tak pozatym gdy jeżdże na LPG autko jest dla mnie wystarczająco elestyczne, mandatu ani kolizji jeszcze niemiałem, czasem też zasiąde za kierownicą samochodu taty (VW transporter T4 1.9 TD) samochód udało mi się kupić za marne grosze a tutaj fotki:
Dołączona grafika
http://www.wrzuta.pl...3K/zdjecia-0007
http://www.wrzuta.pl...Nv/zdjecia-0098
http://www.wrzuta.pl...Qj/zdjecia-0101

AQQ: 2.x beta testy, Kompozycja: Standard, Wtyczki: TuneStatus,AQQ Streamer, Pogoda
PC: Athlon 64 X2 4400 2.3 GHz@2.77 GHz, GPU: Radeon HD6570, Ram: 5GB , HDD 1TB,
Notebook: CPU: Intel Core 2 Duo T5900 2.2 GHz, GPU: nVidia G102, Ram: 4GB, HDD: 1TB, OS: Win8 x64

#18 SOAD

SOAD

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 2009.08.26, 16:59

No to ja pochwale się że mam BMW 5... silnik 2,5l... i na tym kończe jak chwale się dziewczynom czym jeżdze ;) To autko pochodzi z 94r, czyli jest tylko 4 latka młodsze ode mnie, ma silnik diesla który praktycznie nie kopci gdy jest wyłączony, nie zostało ono w żaden sposób "stjuningowane" ogólnie bryczka stara i nie mam się czym chwalić gdyby nie to że kupiłem go za pieniądze które sam zarobiłem :P Niestety okazało się że brak doświadczenia, spowodowany tym że mam/miałem wtedy mało latek, bardzo mocno mniej doświadczył gdy samochodzik zaczął się psuć :(

Użytkownik SOAD edytował ten post 2009.08.26, 16:59

#19 WiTuŚ

WiTuŚ

AQQ Maniak

• Przyjaciel
  • 2021 postów

Napisano 2010.04.03, 20:01

Ja póki co swojego auta nie mam. Jeździć jednak trzeba więc autko biorę zawsze od ojca, a jest nim Fiat Cinquecento. Poniżej zamieszczam 2 fotki :)

Dołączona grafika
Pod tą maską znajduje się potężna jednostka napędowa o pojemności 700cm3, która odpycha tego potwora :D

Dołączona grafika

Generalnie autko daje rade. Da się nim ujechać w mieście jak i poza miastem :)

#20 COLS

COLS

Weteran

• Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 2010.04.03, 20:07

WiTuS byle by jeździło i dowiozło z punktu A do B ;)

System | Przeglądarka | AQQ (x64) | Wtyczki Kompozycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych