Skocz do zawartości

Zdjęcie

Twoja bryka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#41 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2014.03.12, 22:23

Wkurzony, fajnie wygląda Audi A6, ale jakoś bardziej podoba mi się model A3 :) Moje auto też ma 6 góra 7 miesięcy.

>> Lepiej być wrogiem, ale uczciwym niż przyjacielem fałszywym.

#42 wkurzony

wkurzony

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 2014.03.13, 12:41

kwestia gustu o gustach się podobno nie dyskutuje :) jak ja bym wybierał flotowe samochody to zdecydowanie wybrał bym coś mniejszego właśnie pokroju a3 :) ale że nie ja decydowałem to jeżdzę tym co mi dali :) swoją drogą bardzo fajnie się nim jeździ :) wygodnie :)

#43 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2014.03.13, 23:23

A ja tam kocham Pandzie. Śliczna, wygodna, cudownie się prowadzi. Szkoda tylko, że nie ma fioletowej w standardowych kolorach lakieru a na specjalne zamówienie  :( Nie ma wygodniejszego samochodziku niż panda.

Użytkownik Lynn edytował ten post 2014.03.13, 23:25

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#44 wkurzony

wkurzony

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 2014.03.17, 23:20

III.6. Nie cytujemy całości ostatniego posta w danym temacie.

samochód typowo kobiecy .... pomijam to iż się nie zmieściłbym do niego za kierownicę .... "urok" 197 cm wzrostu :)

Użytkownik Malusiolka edytował ten post 2014.03.17, 23:50

#45 eliza104

eliza104

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2014.03.20, 09:54

Mi się marzy BMW X6, aczkolwiek póki co długo będzie poza granicami moich możliwości.

#46 wkurzony

wkurzony

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 2014.03.21, 23:04

eh beemwuszki :) moja sąsiadka ma bmw 5 w wersji limuzyna full opcja :) parkuje codziennie obok mojego skromnego Lanosa :) za*sta fura :) 300 k na kołach :)

#47 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2014.03.25, 16:52

Ja by

III.6. Nie cytujemy całości ostatniego posta w danym temacie.

samochód typowo kobiecy  (...) "urok" 197 cm wzrostu  :)

Ja bym mogła mieć Pande już na zawsze <3 Może nawet bardzo kobiecy, ale taka wygodna dziewczyneczka  :P I łatwiej się parkuje niż np. combi (bo długi) czy nawet jakimś większym autkiem. 197 cm...jacie :D  Na szczęscie nie mam takiego problemu :P Ale tak z ciekawości... czy zrobili dla Ciebie wyjątek w czasie egzaminu, czy macie tak duże i wygodne samochodu? Bo pamiętam, że przed swoim egzaminem, rozmawiąłam z chłopakiem, 215 cm wzrostu i był zły, że nie może zdawać na swoim samochodzie, a musi na "egzaminacyjnym", do którego się zwyczajnie nie mieścił.

Użytkownik Lynn edytował ten post 2014.03.25, 16:53

w1n8.jpg

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#48 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2014.03.25, 18:28

Lynn, teraz ponoć można na swoim zdawać, ale wcześniej trzeba to zgłosić. Ale nie jestem tego pewna, kiedyś ktoś mi to mówił. Ja tam za combi nie przepadam, a nawet mamy jedno. Wolę mniejsze auta ;) Jak dostałaś prawko i wsiadłaś do samochodu sama/albo z kimś znajomym/chłopakiem bałaś się parkować? Pytam się, bo ja mam od niedawna prawko i jak mam parkować to mam strach w oczach :P

#49 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2014.03.25, 21:09

bałaś się parkować? Pytam się, bo ja mam od niedawna prawko i jak mam parkować to mam strach w oczach  :P

Bardzo się bałam. Ten strach będzie jeszcze towarzyszył jakiś czas. Koleżanka, już miała prawko pare miesięcy i pytała siostrę (jechałyśmy we trzy) która prawko ma od dekady, jak ma tu zaparkować. Bądź co bądź wizja zahaczenia o inne auto jest mega stresująca. 

w1n8.jpg

#50 Malusiolka

Malusiolka

Zodiakalny byk!

• Moderator
  • 549 postów

Napisano 2014.03.25, 21:22

Lynn, ja nie raz jadę z mężem, to jak mam zaparkować, np. koło supermarketu, a tam dużo aut to od razu zamieniamy się za miejsce. Na kursie mało miałam parkowania.

#51 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2014.03.25, 21:33

np. koło supermarketu, a tam dużo aut to od razu zamieniamy się za miejsce. Na kursie mało miałam parkowania.

Tak jest zawsze. Na parkowanie poświęca się ok. 3 godzin z czego po pół godziny na parkowanie równoległe/prostopadłe/skośne i najwięcej czasu poświęca się na parkowanie tyłem. Nie wiem czy tak jest wszędzie, ale od paru osób z mojego województwa jak i od rodziny z drugiego końca Polski słyszałam bardzo zbliżone wartości.

Najlepiej to się parkuje jak z każdej strony pusto :lol:

Użytkownik Lynn edytował ten post 2014.03.25, 21:34

• Malusiolka lubi to

w1n8.jpg

#52 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2014.03.25, 21:46

Parkować trzeba powoli i ostrożnie, no i trzeba wiedzieć, że koła skrętne są z przodu i jaki to ma wpływ na parkowanie. ;) Ogólnie prostopadle i skośnie łatwiej wjechać tyłem, a wyjechać przodem. Promień skrętu będzie mniejszy. A równolegle tylko tyłem można zrobić, właśnie przez ten promień skrętu.

#53 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2014.03.25, 22:44

A propos parkowania coś wam opowiem. Więc wybaczcie ten mały offtop

Zaparkowaliśmy kiedyś (z przyjaciółką i jej małym synkiem) pod marketem , gdzie oznaczenia częsci parkingu są w formie zwierząt. Wiecie kaczka, nosorożec, żyrafa...żeby było latwiej znaleźć auto, ale tak się zagadałyśmy, że zadna nie spojrzała gdzie zaparkowałyśmy i nie pamiętałyśmy nawet skąd szłyśmy, więc było szukanie po całym parkingu, az mały się odzywa, że zaparkowaliśmy tam gdzie jest mięsko.

My obie wielkie oczy z minami "osochozi? Jakie mięsko?" Pytamy małego, jak "gdzie jest mięsko" i czy pamięta przy jakim zwierzaku zaparkowałyśmy, a on "tam gdzie jest mięsko, gdzie jest mięsko". Po 10 minutach chyba, dopiero udało nam się z niego wyciągnąc coś nowego: " tam gdzie można kupić mięsko dla zwierzątek"

W końcu auto znalazłyśmy, na częsci z żyrafą i przyjaciółka pyta synka, dlaczego mówił, że mięsko. A mały rozbrajająco szczerze: "No bo tu można kupić jedzonko dla żyrafy. A tatuś mówił, że je się mięsko, bo jest zdrowe."

:lol:

Jednak co jak co, ale najprzyjemniejsze w jeździe autem, jest jazda po autostradach, albo drogach ekspresowych <3

Użytkownik Lynn edytował ten post 2014.03.25, 23:16

• Malusiolka lubi to

w1n8.jpg

#54 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5026 postów

Napisano 2014.03.25, 23:09

woman-logic.jpg

:D

• Lynn, Vadim i MacGregor lubią to

#55 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2014.03.25, 23:17

A równolegle tylko tyłem można zrobić, właśnie przez ten promień skrętu.

Wiele razy widziałem ludzi, próbujących udowodnić, że twoja teoria jest błędna ;) Czasem żal patrzeć jak ludzie kilka minut próbują zaparować równolegle przodem :/

Ta bardziej w temacie, sam posiadam czerwoniutkie Audi A3 8P  ^^

• Malusiolka lubi to

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#56 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2014.03.25, 23:21

Ja może i jestem kobietą i na wyobraźnię takich rzeczy nie widze, ale jest ktoś kto próbował parkować równolegle...przodem? o.O

Użytkownik Lynn edytował ten post 2014.03.25, 23:22

w1n8.jpg

#57 kr2ysiek

kr2ysiek

• Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2014.03.25, 23:27

A równolegle tylko tyłem można zrobić, właśnie przez ten promień skrętu.

Wiele razy widziałem ludzi, próbujących udowodnić, że twoja teoria jest błędna ;) Czasem żal patrzeć jak ludzie kilka minut próbują zaparować równolegle przodem :/

Da się. Tylko trzeba mieć odpowiedni pojazd, np. rower. ;)  Albo wolne miejsce o długości trzy razy dłuższej niż samochód...

#58 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2014.03.25, 23:34

A podobno na parkowanie kobiety można patrzec godzinami i to się nigdy nie znudzi. Czyli zwyczajnie parkować równolegle przodem można, ale w pustym polu ;P

w1n8.jpg

#59 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2014.03.26, 23:02

Napisałem, że próbują, a nie że im się udaje ;) Zazwyczaj kończy się wystającym tyłem i przednim kołem na chodniku. Bardziej ogarnięci rezygnują i szukają innego miejsca. W sumie to częściej widziałem facetów w takich sytuacjach i wcale nie mieli kilkunastu metrów. ("Ja się nie zmieszczę?").

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#60 wkurzony

wkurzony

Początkujący

• Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 2014.04.22, 10:28

Nie wiem ja jakoś nie narzekam jak mam zaparkować czy to bokiem (równolegle do jezdni) czy przodem/tyłem (prostopadle). Mała ilość miejsca w luce pomiędzy samochodami przy parkowaniu prostopadłym też mi nie straszna..... składam wtedy lusterka i na styk.......jakoś jeszcze nigdy nikogo nie przytarłem (a mnie jedna początkująca blondi próbująca swych sił w parkowaniu na styk i owszem)......

Co do zdawania na własnym samochodzie to w ośrodku mi mówili że zdawać będę na samochodzie ośrodka - na włąsnym nie można ...... swoją drogą do Aveo zmieściłem się bez problemu.....

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych