Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kompozycja Light Blue w archiwum dodatków?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2009.12.27, 21:15

Witam. Nie wiem czy to dobry dział na to czy nie, ale to mało ważne teraz dla mnie. Pytanie raczej dla moderatorów. Dlaczego temat kompozycji mojego autorstwa (Light Blue) został przeniesiony do działu archiwum? skoro kompozycja działa bardzo dobrze z najnowszym AQQ. Co innego jakbym powiedział, że już kompozycja nie będzie rozwijana i w ogóle, to wtedy rozumiem że temat znalazłby się w archiwum dodatków. Kompozycja jednak działa z najnowszym AQQ, więc coś tutaj chyba jest nie halo w morde jeża.

#2 wu112

wu112

    Wrzuć Monetę

  • Moderator
  • 2863 postów

Napisano 2009.12.27, 21:22

Prawdopodobnie dlatego, że link do pobrania nie działał (plik na OdSiebie). Z tego co wiem to takie tematy leciały do archiwum. Choć może się mylę.

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja


#3 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2009.12.27, 21:32

Aha... jeżeli za taką popierdółkę jak niedziałający link temat przenosi się do archiwum to powodzenia. Ktoś mógłby napisać/poinformować, że należałoby zaktualizować to i tamto, bo inaczej temat zostanie zamknięty albo coś, ale po co lepiej od razu przenieść do archiwum :/

#4 SzczuplyNH

SzczuplyNH

    Weteran

  • Dekorator
  • 459 postów

Napisano 2009.12.27, 21:33

Witus przyzwyczajaj się. Tutaj panują takie układy.

#5 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2009.12.27, 21:34

Jak co to muszi, ale mnie się spytał czy jakąś kompozycje przenieść do archiwum.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#6 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2009.12.28, 10:30

Otóż to. Niekompatybilne i z nieaktualnymi linkami miałem przenieść do archiwum i tak też zrobiłem. Pisałem do wielu dekoratorów, aby zweryfikowali swoje kompozycje. Do ciebie chyba też... Jeśli nie to sorry. Zaraz ją się przywróci w normalne miejsce, a ty popraw co trzeba ;)

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#7 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2009.12.28, 19:01

Do mnie nikt w tej sprawie nie pisał więc wiesz... Już zaktualizowałem co trzeba.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych