Skocz do zawartości

Zdjęcie

Antyspam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
222 odpowiedzi w tym temacie

#181 Rafalek

Rafalek

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 89 postów
  • MiejscowośćRydułtowy

Napisano 2009.06.27, 09:26

Na 100% błąd wtyczki (starszej wersji) miałem tak samo ;)

Zresztą wystarczy przeczytać 1 post

Antyspam 1.0.12
Lista zmian w stosunku do wersji poprzedniej:
[|] Poprawiono problem z pokazywaniem chmurki informacyjnej o odrzuconej wiadomości, mimo wyłączenia tej opcji.

Użytkownik Rafalek edytował ten post 2009.06.27, 09:27

#182 jelen-1991

jelen-1991

Adept

• Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 2009.06.30, 14:38

Posiadam antyspam wersję 1.0.12. Nie korzystam w ogóle z funkcji "niewidoczni". W funkcji "antyspam" mam treść wiadomości przy błędnej autoryzacji i wiadomość po autoryzacji. Mam także zaznaczoną opcję "Wysyłaj bot'a gdy mój status to niewidoczny" I tu mam problem. Antyspam powinnien działać na kontaktach spoza listy. Miałem status niewidoczny a gdy sprawdzilem logi to było takie coś:

[00:04:16 2009-06-28]: (NRGG@plugin.gg.aqq.eu): Kuba
[00:04:16 2009-06-28]: (Ja): [bot]: Nie mam Ciebie na mojej liście kontaktów, jeśli masz zamiar pisać o niczym to lepiej w ogóle nie pisz, jeśli jednak masz jakąś konkretną sprawę wpisz: zero spamu

czyli osobie z listy został wysłany bot jakbym jej nie miał na liście. Mój status był niewidoczny i miał zaznaczoną opcje o której napisałem wyżej.
Dołączona grafika
| AQQ: najnowsze | Kompozycja: Dark7 | Wtyczki: AQQ Network, AQQ SMS, Contact, GG Network, Antyspam, AQQ Radio, AQQ Contact State, HistoryLock, Korektor, Pogoda, Przypominajka, SecureInTray, SpellChecker, StayOnTop,AQQ TV|

#183 festina2

festina2

Bywalec

• Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 2009.07.14, 22:11

Odkąd wyszła beta 2.0.5.65 wtyczka (najnowsza wersja) zaczęła przepuszczać wiadomości spoza listy kontaktów.
Zgłaszam tutaj ponieważ nie ma odpowiedniego tematu w bugliście.
BETA TESTY AQQ:
AQQ 2.4: zawsze najnowsza wersja OS: Windows 7 Home Premium (x64) Przeglądarka: Internet Explorer 8 (8.0.7600.16385), (domyślnie Firefox 14.0.1) Kompozycja: PixelPerfect v3.0.1 Wtyczki: standardowe + Aktualizator + VNotify + FixUpdater + InvShow + Inwigilator + Past and Send + WrzutaPlayer + SkypeCore + LoginsTune Inne: Kaspersky Internet Security 12.0.0.374

#184 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2009.07.14, 22:28

U mnie działa jak należy. Najnowszy log mam z wczoraj.

#185 Boberros

Boberros

Bywalec

• Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 2009.07.15, 20:14

Nie potwierdzam, u mnie działa wszsystko ok.

#186 panopticon

panopticon

Bywalec

• Użytkownik
  • 111 postów

Napisano 2009.08.09, 20:27

Witam,

Mam maly problem z wtyczka Antyspam. Mam na stale podpiety drugi ekran do kompa i za kazdym razem gdy otwieram wtyczke polowa jej okna znajduje sie poza ekranem. Troche to irytujace, bo czesc zakladek oraz przyciski Zapisz i Anuluj sa wtedy schowane i okno trzeba recznie przeciagnac na srodek ekranu (lub gdziekolwiek gdzie calosc okienka bedzie widoczna).

Dołączona grafika

Kilka info:
AQQ 2.0.5.71
Antyspam 1.0.12 (na screenie starsza, ale po aktualizacji do najnowszej jest to samo)
Win XP Pro SP3

W celu weryfikacji wylaczylem inne wtyczki, a pozniej zrobilem osobny profil w AQQ i wrzucilem tam tylko Antyspam - nadal bylo to samo. Nie ma tez znaczenia czy wtyczka jest uruchamiana z menu szybkiego dostepu do wtyczek w glownym oknie AQQ czy z menu Program > Ustawienia > Wtyczki - nie wiem czy to istotne, sprawdzalem dla pewnosci ;) Gdy tylko wylacze drugi ekran wtyczka zachowuje sie poprawnie - to znaczy okno otwiera sie na srodku pulpitu. Co ciekawe, pomimo iz moj drugi ekran jest ustawiony aby rozszerzal pulpit z lewej strony, to okno wtyczki znika z prawej strony ;)

Dołączona grafika

Mam nadzieje ze da sie to jakos bezbolesnie poprawic :) W razie potrzeby sluze pomoca przy testowaniu.

Pozdrawiam,
panopticon

PS Przy okazji chcialbym sie przywitac, to moj pierwszy post na forum :rolleyes:

Użytkownik panopticon edytował ten post 2009.08.11, 13:27

#187 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2009.08.09, 21:03

Prawdopodobnie błąd nie tkwi we wtyczce, tylko w samym AQQ, które nie obsługuje poprawnie dwóch monitorów ze względu na ograniczenia środowiska programistycznego, w którym jest napisane.
  • DawidB lubi to

Tu byłem.

#188 panopticon

panopticon

Bywalec

• Użytkownik
  • 111 postów

Napisano 2009.08.23, 17:21

Ale okna innych wtyczek otwieraja sie normalnie, na srodku domyslnego ekranu.

Znalazlem kolejny blad, tym razem kosmetyczny - przyciski "Zapisz" i "Anuluj" znajduja sie na roznej wysokosci:

Dołączona grafika

1px to nie duzo, ale zawsze ;)
  • majaque lubi to

#189 majaque

majaque

Bywalec

• Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 2009.08.23, 20:42

Ludzie, rozumiem - lubicie jak powiększa się licznik postów, ale zgłaszajcie błędy na Trackerze... Od tego chyba jest.
A żeby nie było offtopu - proponowałbym wprowadzenie opcji dodania filtrowanej wiadomości do archiwum :P

Użytkownik majaque edytował ten post 2009.08.23, 20:43

• Beherit lubi to
Dołączona grafika WTW testuję na Windows 7 Ultimate x64.

#190 panopticon

panopticon

Bywalec

• Użytkownik
  • 111 postów

Napisano 2009.08.23, 20:57

Ta wtyczka nie ma swojego watku na trackerze, wiec nie rozumiem w czym problem.

Skoro liczba postow jest dla niektorych taka wazna, to napisze do ktoregos z moderatorow zeby mi co tydzien zerowal liczbe postow, bo mam gleboko w d**ie czy tam bedzie 10, 100 czy 666...
  • StabiL, UsagiAddict i AK-47 lubią to

#191 majaque

majaque

Bywalec

• Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 2009.08.23, 23:15

Faktycznie, przepraszam w takim razie :x
Dołączona grafika WTW testuję na Windows 7 Ultimate x64.

#192 mateuszx20

mateuszx20

Początkujący

• Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 2009.08.29, 22:14

U mnie wtyczka nie przepuszcza wiadomosci od nieznajomych, ale za nie wysyla zadnej informacji o tym zeby wpisac haslo.

#193 pakeroso

pakeroso

Bywalec

• Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 2009.09.01, 15:31

A mnie znikają wciąż wszystkie checkboxy (Windows Vista/7 x64, IE8).

Dołączona grafika
Dołączona grafika

#194 Gość_sappi_*

Gość_sappi_*
  • Gość

Napisano 2009.09.04, 14:30

Antyspam 10.0.12.0 - przepuszcza wiadomosci w nowym AQQ 2.0.6.12, poniżej zamieszczam LOG ZDARZEN [do pobrania]. Uzytkownik z poza listy dostaje BOTa, ale "przecieka" przez niego. Natomiast z siecia GG wtyczka dziala prawidlowo.

https://www.yousendi...0WkJwM2swTVE9PQ

Użytkownik sappi edytował ten post 2009.09.05, 10:18

#195 Soho

Soho

Początkujący

• Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 2009.09.06, 23:07

Ja bym mile widział jakiś plik/opcję w której można by ustawić formatowanie logu. Obecnie są one mało czytelne, przynajmniej w oknie podglądu. Może by tak wywalić z logu wiadomości wysłane przez bota? Od razu byłoby to czytelniejsze (bo niektórzy mają problem z wpisaniem hasła, a jakoś boty z gg trzeba blokować :])

#196 Gość_OGRYZ_*

Gość_OGRYZ_*
  • Gość

Napisano 2009.09.30, 22:07

Witam,
używam Antyspam i jestem zadowolony. Wyrazy szacunku dla autora wtyczki!

Chciałbym dołączyć małą sugestię. Jak większość z nas korzystam z portalu Allegro. Otrzymuję wiadomości od numeru 600 na GG. Nie chcę go mieć na liście kontaktów, ale chce przyjmować wiadomości od tego numeru. Czy jest możliwość dodania go do wyjątków? To pytanie oczywiście do autora wtyczki, chyba, że inni wiedzą jak to zrobić.

Pozdrawiam ;)

#197 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 968 postów

Napisano 2009.10.03, 18:28

Ja bez tej wtyczki bym chyba zwariowala albo musiala zyc bez komunikatora. Chyle czolo dla autora! Jak dla mnie jest doskonala! Jesli chodzi o funkcjonalnosc to ( na moje potrzeby) 10/10

Użytkownik Lynn edytował ten post 2009.10.03, 18:29

w1n8.jpg

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of frendship never say die, let the wine of frendship never run dry.

#198 MikeHunt

MikeHunt

Początkujący

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 2009.12.02, 23:20

Prawie.
Brakuje mi tylko opcji ręcznej edycji listy autoryzowanych. Tzn dodawania i modyfikowania kontaktów.
  • pakeroso lubi to
Dołączona grafika
Nobody's perfect. My name is nobody.

#199 kiziu

kiziu

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 2010.01.02, 21:03

Ostatnio, podczas testów, zauważyłem, że po wyłączeniu AQQ czyści się lista autoryzacji. Czy to tylko u mnie tak dziwnie się robi, czy jest to zamierzone działania autora?

AQQ 2.1.0.50
Antyspam 1.0.12.0
Windows 7 x64

#200 Dibo

Dibo

Bywalec

• Wtyczkopisarz
  • 202 postów

Napisano 2010.01.02, 23:27

Niepotrzebnie tworzysz osobny temat, Antyspam ma już swój wątek. Połączyłem.

A więc, lista autoryzacji jest tylko tymczasowa. Przykładowo, jakaś obca osoba wpisuje hasło i Antyspam ją autoryzuje, kończycie rozmowe ale nie dodajesz tej osoby do listy kontaktów i chcesz żeby przy ponownej wiadomości ta osoba musiała znów wpisać hasło. W przypadku wtyczki Responder trzeba było ponownie uruchomić AQQ, w Antyspam nie trzeba tego robić, wystarczy usunąć ów osobę z listy autoryzowanych (przyczyną powstania Antyspam'u były właśnie te "małe" braki we wtyczce Responder). Jeżeli chcesz częściej rozmawiać z danym kontaktem to klasyfikuje się on już raczej w kategorie "znajomi" i wypadałoby go po prostu dodać do listy :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych