Skocz do zawartości


Zdjęcie

[zrealizowano] Informacja o nieprzeczytanych wiadomościach


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wtyczka informujaca o nieprzeczytanych wiadomosciach (25 użytkowników oddało głos)

?

  1. Tak (21 głosów [84.00%])

    Procent z głosów: 84.00%

  2. Nie (3 głosów [12.00%])

    Procent z głosów: 12.00%

  3. Nie mam zdania (1 głosów [4.00%])

    Procent z głosów: 4.00%

Głosuj

#1 jelen-1991

jelen-1991

    Adept

  • Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 2010.01.26, 20:05

Witam, mam pytanie czy nie dałoby się stworzyć pewnej wtyczki mianowicie: gdy zostawie wlaczone AQQ (zabezpieczone) powiedzmy okolo 20 godziny i potem ktos z innych uzytkownikow komputera wylaczy komputer to jak wlacze na nastepny dzien rano to wiadomosci ktore zostaly napisane pod moja nieobecnosc nie zostana przeczytane. Nie dałoby się zrobic jakiejs wtyczki ktora poinformuje mnie ze mam np iles nieprzeczytanych wiadomosci...
  • pakeroso lubi to
Dołączona grafika
| AQQ: najnowsze | Kompozycja: Dark7 | Wtyczki: AQQ Network, AQQ SMS, Contact, GG Network, Antyspam, AQQ Radio, AQQ Contact State, HistoryLock, Korektor, Pogoda, Przypominajka, SecureInTray, SpellChecker, StayOnTop,AQQ TV|

#2 Senega

Senega

    Początkujący

  • Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2010.01.27, 11:02

To raczej powinna być funkcja komunikatora a nie wtyczki, ale i tak jestem na TAK.

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:


#3 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2010.01.27, 11:14

Głosuję na nie - w formie wtyczki odpada. Bo nie da się tego zrobić? To powinno być wbudowane w komunikator. Cóż Oconnel sobie to olał, w AQQ 1.x chyba była taka funkcjonalność?
  • AdamiXuS lubi to

#4 GuardianCoyote

GuardianCoyote

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 193 postów

Napisano 2010.01.27, 11:28

To raczej powinna być funkcja komunikatora


Dokładnie. Też jestem na TAK. Zwłaszcza, że faktycznie zdarzy się, że ktoś mi PC wyłączy.

" Tylko ktoś kogo wdeptano w błoto i w śnieg, pozbawiono chleba, i kto własnymi pięściami wywalczył sobie prawo do życia, zdolny jest pokazać pewnego dnia, że jest NAJLEPSZY"

-W.Suworow


#5 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2010.01.27, 17:14

Na 95% była już taka propozycja w dziale Komunikator.

Tu byłem.


#6 jelen-1991

jelen-1991

    Adept

  • Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 2010.01.30, 16:51

jeśli nie we wtyczce to ja bym sie chociaz zadowolil gdyby było tak, ze jak mi miga w tray-u to dopiero jak otworze to wiadomosc to wtedy zostaje zatwierdzona jako przeczytana, a gdy nie nacisne to miga np. o 23 wylaczy sie komputer i po wlaczeniu rano AQQ dalej miga sie w tray-u
Dołączona grafika
| AQQ: najnowsze | Kompozycja: Dark7 | Wtyczki: AQQ Network, AQQ SMS, Contact, GG Network, Antyspam, AQQ Radio, AQQ Contact State, HistoryLock, Korektor, Pogoda, Przypominajka, SecureInTray, SpellChecker, StayOnTop,AQQ TV|

#7 Tomasz.G

Tomasz.G

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 2010.01.30, 17:28

Było?
http://forum.aqq.eu/...ko-przeczytane/
Pozdrawiam, Bo$s.

#8 viper505

viper505

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 2010.02.23, 20:48

Tez jestem na tak. I jeszcz byloby milo gdyby z kazda nieprzeczytana wiadomoscia tak sie dzialo. Nie tylko podczas gdy komunikator jest zabezpieczony.
AQQ: zawsze najnowsza beta (Wtyczki: Standardowe + AQQPajacykEx, AutoSender, Blocker, FixUpdater, SpellChecker, TabKit, Tune Controller)
Kompozycja: InvaderDark
System: 7 Pro SP1
Przeglądarka: IE8 (Domyślnie Opera )

#9 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.03.06, 10:21

Informacja o nieprzeczytanych wiadomościach znajduje się we wtyczce TabKit (rozszerzona możliwość) oraz w samym AQQ.

#10 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2012.07.02, 11:15

Propozycja zrealizowana




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych