Skocz do zawartości


Zdjęcie

Facebook otwarty na Jabber


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 SzczuplyNH

SzczuplyNH

    Weteran

  • Dekorator
  • 459 postów

Napisano 2010.02.13, 23:23

Warto poczytać

Trochę działa niestabilnie na PSI. Udało mi się uruchomić na WTW. Niestety na AQQ nie dałem rady. Trzeba ustawić w opcjach swój login.

Ogółem przydatna rzecz. Może coś się ruszy w kwestii Gadu-Gadu i ludzie dadzą sobie spokój.

#2 karololszak

karololszak

    podróżnik w czasie

  • Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2010.02.13, 23:26

Yhym, Facebook chat już ma XMPP, NKTalk prawdopodobnie też będzie miał -> dwie wielkie sieci społecznościowe przeszły na Jabbera - teraz tylko czekać aż GG przejdzie na jabbera, i będzie coś w stylu nr@gg.pl ^^ // Blip, ich usługa, Jabbera obsługuje [nadal] - zawsze o krok bliżej :D

#3 SzczuplyNH

SzczuplyNH

    Weteran

  • Dekorator
  • 459 postów

Napisano 2010.02.13, 23:33

Nie sądze, by GG wygrało walkę z naszą-klasą. Nie używam NK, ale jak zobaczyłem, że ludzie tam się umawiają i traktują to jako komunikator... Jeez!

#4 Wojtek

Wojtek

    Adept

  • Użytkownik
  • 381 postów

Napisano 2010.02.13, 23:49

Być może nie będzie musiało... "Gadu-Gadu połączy się z Naszą-klasą?"

#5 jacoSZEF

jacoSZEF

    Adept

  • Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2010.02.14, 09:53

Udało mi się pobrać listę... połączyło mnie na sekundkę, ale nic nie rusza w sprawie dalej... pytanie z czego to wynika?
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#6 Loosa

Loosa

    Weteran

  • Użytkownik
  • 483 postów

Napisano 2010.02.14, 10:24

@up: szczegóły na bugliście: http://forum.aqq.eu/...acebook-do-aqq/

OS, IE, AQQ, Wtyczki, Kompozycja.


#7 mARTi

mARTi

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 2010.02.15, 14:55

Yhym, Facebook chat już ma XMPP, NKTalk prawdopodobnie też będzie miał -> dwie wielkie sieci społecznościowe przeszły na Jabbera - teraz tylko czekać aż GG przejdzie na jabbera, i będzie coś w stylu nr@gg.pl ^^ // Blip, ich usługa, Jabbera obsługuje [nadal] - zawsze o krok bliżej :D

Nie chcę Cię martwić ale poczta @gg.pl już jest i założę się o dobry browar że komunikator zaraz z tym sprzęgą i będą dążyć do czegoś w podobie do gmaila tylko na własnej zamkniętej modyfikacji jabbera. Ale szok to dopiero będzie gdy z numerków przejdą na nazwy użytkowników B-)

Odnośnie problemów AQQ z FB to wcale nie dziwi bo AQQ mało z czym obcym dobrze bangla, patrz chociażby najprostsze>> avatary w gg działały tylko krótki okres czy certyfikat serwera aqq.eu jest robiony pod aqq które takimi głupotami jak wiarygodność się nie interesuje. Taka prawda

#8 karololszak

karololszak

    podróżnik w czasie

  • Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2010.02.15, 15:06

No, AQQ udało się połączyć z FB, przy pomocy błędu AQQ...
Szczegóły:

U mnie wszystko działa a ustawiłem konto tak:
Dołączona grafika
Należy usunąć "AQQ" z "Nazwy Zasobu" i port ustawić na 5222 i będzie wszystko ok.


--

A o poczcie na @gg.pl wiem, sam też mam :) Przekierowanie i tyle :]

#9 mARTi

mARTi

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 2010.02.15, 15:12

Naprawa błędu przy pomocy innego błędu to brzmi tak profesjonalnie?:huh: Widać, że autor tworzy silny komercyjny produkt a nie dłubie w wolnych chwilach jak Kaworu nad WTW :lol:

#10 karololszak

karololszak

    podróżnik w czasie

  • Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2010.02.15, 15:15

Em, to nie naprawa błędu przy pomocy innego błędu, a droga obejścia pierwszego błędu innym błędem ;) Zresztą, wejdź na Blip'a, na mój profil, czy na tag WTW/AQQ/Jabber/XMPP gdzie to dyskutowaliśmy, i zajrzyj też na błąd na bugliście -> http://forum.aqq.eu/...acebook-do-aqq/ po więcej info dotyczącego tego błędu :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych