Skocz do zawartości


Zdjęcie

Past and Send


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 Matrix

Matrix

    Adept

  • Pomocnik
  • 367 postów

Napisano 2010.04.29, 23:43

Wspaniała aktualizacja wtyczki, gratulacje, na razie nie zauważyłem jakichkolwiek błędów.

System: Win 10 Home Premium
Przeglądarka: IE zawsze najnowsza pod dany system, domyślna Firefox zawsze najnowsza,
AQQ: zawsze najnowsza beta lub wersja stabilna
Kompozycje: Standardowe zawsze najnowsze + Sense
Wtyczki: Standardowe + , Antyspam, AQQReboot,    korektor,   zawsze najnowsze.
http://i33.tinypic.com/335fgck.jpg


#22 Mangel

Mangel

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 2010.04.30, 07:16

Po zaznaczeniu dodatkowych opcji w oknie ustawień wtyczki i kliknięciu "OK" wykasuje:
Dołączona grafika
Na bug listę czy ja coś schrzaniłem?
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ Kompozycja: ProStandard ~ Wtyczki: TAKIE ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Opera 10.x (zawsze najnowsza)
Dołączona grafika

#23 svistu

svistu

    Adept

  • Użytkownik
  • 280 postów

Napisano 2010.04.30, 08:22

Błąd kompilacji - usuń wtyczkę i ściągnij ją ponownie - Kendziooor już to porawił
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

#24 Nurdurion

Nurdurion

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 2010.04.30, 08:35

Mam takie małe pytanie. Teraz, kiedy napiszę jakąś wiadomość i chciałbym dodać do niej np. link przy pomocy funkcji "Wklej i wyślij" zostanie wysłany sam link, a poprzednio zapisany tekst zostanie wyczyszczony. Dałoby się coś z tym zrobić?

Ewentualnie czy można by dodać w ustawieniach czwartą opcję: Ustawienie w panelu okna rozmowy przycisku "wyślij"?

System ~ Przeglądarka ~ AQQ x86 ~ Wtyczki

 

"To, co nazywamy normalnością, to tylko krąg światła wokół ogniska." T. Pratchett


#25 Beherit

Beherit

    In Sorte Diaboli

  • Wtyczkopisarz
  • 5031 postów

Napisano 2010.04.30, 11:44

Parę moich uwag:
1. Zmień nazwę wtyczki na poprawną gramatycznie, w końcu to nie problem. Wystarczy, że w nowej wersji dasz wyłączanie i usuwanie poprzedniej wersji ze złą nazwą (SDK na to pozwala). A aktualizacja przejdzie jak najbardziej w FixUpdater. Dasz sprawdzanie pliku PastAndSend.dll zaś w docelowej paczce będzie plik PasteAndSend.dll gdzie zastosujesz to co napisałem wyżej.
2. Czemu do paczki *.aqq dodajesz folder? Potem są tylko problemy, możesz w końcu utworzyć takowy sam przez funkcję CreateDir :P
3. Nie można wyjść z formy ustawień przez klawisz Esc.

#26 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2010.04.30, 12:18

Ewentualnie czy można by dodać w ustawieniach czwartą opcję: Ustawienie w panelu okna rozmowy przycisku "wyślij"?

Przycisk "Wyślij" można sobie dodać wtyczką ToolbSend autorstwa Kendziooora ;)
  • Nurdurion i imeehow lubią to

#27 imeehow

imeehow

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 2010.04.30, 13:17

@up Pytanie, czemu tej wtyczki nie ma na forum. Od dawna czegoś takiego potrzebuje! Dla innych zainteresowanych: http://www.kendziooo...-ficzer-do-aqq/
  • Nurdurion lubi to

#28 wu112

wu112

    Wrzuć Monetę

  • Moderator
  • 2863 postów

Napisano 2010.04.30, 13:25

Chyba nie była udostępniona, bo nie ma opcji wyłączenia AutoEnter.

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja


#29 Nurdurion

Nurdurion

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 2010.04.30, 13:35

Przycisk "Wyślij" można sobie dodać wtyczką ToolbSend autorstwa Kendziooora ;)

A no chyba, że tak. W takim razie nie było pytania ;)

System ~ Przeglądarka ~ AQQ x86 ~ Wtyczki

 

"To, co nazywamy normalnością, to tylko krąg światła wokół ogniska." T. Pratchett


#30 Jaszczur

Jaszczur

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 246 postów

Napisano 2010.05.10, 15:10

Wtyczka nie działa z najnowszą betą *.61 ;)
  • imeehow lubi to

OS: Windows 7 6.1.7601 x86_64

IE: Internet Explorer 11.0.9600.17501
AQQ x86: Zawsze najnowsze + AQQ Contact State, AQQ Streamer, InvShow, Korektor, QuickSend, TabKit, GG Network x3, AQQ SMS

AQQ x64: Zawsze najnowsze + AQQ SMS, GG Network x3, Contacts


#31 imeehow

imeehow

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 2010.05.10, 15:43

Tak samo jak w QuickQuote wtyczka działa z *.61 ale tylko za pomocą skrótu klawiaturowego. Nie pokazuje się za to w menu pod PPM.

#32 AK-47

AK-47

    Adept

  • Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2010.06.18, 23:34

To chyba bug... :P Jeżeli chcemy wkleic i wyslac uzywając skrótu klawiaturowego jakis wyraz, ktory ma na końcu spacje, jest on podwajany. :)

Użytkownik AK-47 edytował ten post 2010.06.18, 23:39


#33 jojo87

jojo87

    Niedoszły wtyczkopisarz

  • Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2010.08.31, 13:39

Cho... jasna... jak to się stało, że przegapiłem tak przydatną wtyczkę... :(
Wielkie podziękowania dla jej autora.

Może mi ktoś napisać na czym polega druga opcja w ustawieniach wtyczki? Bo jakoś nie widzę różnicy po jej włączeniu...

Może ktoś powie, że się czepiam ale czy mnie się tylko wydaje czy okna ustawień zwykle przycisk "OK" mają z lewej strony a "Anuluj" z prawej (czyli odwrotnie niż w ustawieniach tej wtyczki)?

#34 stivo

stivo

    mgr inż.

  • Moderator
  • 2185 postów

Napisano 2010.08.31, 17:04

Może mi ktoś napisać na czym polega druga opcja w ustawieniach wtyczki? Bo jakoś nie widzę różnicy po jej włączeniu...

Przed włączeniem drugiej opcji w menu kontekstowym pola wpisywania wiadomości masz: Wklej i wyślij.
A po włączeniu: Wklej i wyślij (początek treści ze schowka).
  • jojo87 lubi to

#35 jojo87

jojo87

    Niedoszły wtyczkopisarz

  • Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2010.09.28, 21:19

Istniała by taka możliwość aby wtyczka pobierała treść z pola wiadomości? Chodzi mi aby uniknąć taki sytuacji gdy chcemy wysłać komuś np. adres do strony wraz z krótkim opisem. Dla przykładu wpisujemy ten opis, kopiujemy adres i wklejamy go wraz z wysłaniem (przy pomocy wtyczki). Efekt jest taki, że wiadomość zawiera tylko adres. Można byłoby coś z tym zrobić?

down, faktycznie. Teraz jest dobrze. Jakiś czas temu tak nie miałem.

Użytkownik jojo87 edytował ten post 2010.09.28, 22:44


#36 glabi99

glabi99

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 225 postów

Napisano 2010.09.28, 22:42

Jeżeli dobrze zrozumiałem to u Ciebie jest jakiś błąd bo jak ja napisze tekst i przycisnę ctrl+shift+v to wysyła się to co napisałem razem z linkiem
AQQ zawsze najnowsze (również beta) :) Wtyczki: AQQ Contact State, AQQ Streamer, Past and Send, Pogoda, SendState, TabKit, SpellChecker, SkypeCore Kompozycja: Silverlight Sense 4 System: Windows 8 x32 IE:10 Dołączona grafika

#37 adi1166

adi1166

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 2011.11.28, 16:51

Przy próbie instalacji Comodo IS wyrzuca komunikat:
Dołączona grafika

#38 Hitokiri

Hitokiri

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 117 postów
  • MiejscowośćZielona Góra

Napisano 2011.11.28, 17:59

Avast nic nie znajduje. Przewrażliwiona heurystyka Comodo albo u ciebie coś się lokalnie podczepiło.

#39 jojo87

jojo87

    Niedoszły wtyczkopisarz

  • Użytkownik
  • 1352 postów

Napisano 2011.11.28, 21:23

Dosłownie kilka tygodni (a może ciut dłużej ;)) COMODO mi także coś wykryło ale w innej wtyczce (chyba Beherita). Moja rada, wyślij to do COMODO jako fałszywy alarm.

#40 karololszak

karololszak

    podróżnik w czasie

  • Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2011.11.29, 19:12

Na logikę to heurystyka COMODO ma trochę racji, bo w końcu podejmujemy coś na kształt instalacji ('wykonujemy' plik .aqq, przy pomocy AQQ ;P), co sprowadza się do tego że dll'ka wrzuca się w odpowiednie miejsce i zostaje zmuszona do władowania w AQQ - wirus mógłby działać tak samo (z tym że 'na siłę', a nie świadomie przez użytkownika, jak w tym przypadku).

To tylko taka mała dygresja. ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych