Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gadu-Gadu 7.7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 mino

mino

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 2010.03.13, 16:26

Gadu-Gadu 7.7 2.0


Dołączona grafika


Data wysłania: 07.05.2012
Data aktualizacji: 07.08.2012

Oryginalny zestaw emotikon Gadu-Gadu 7.7


Zmiany w Gadu-Gadu 7.7 2.0
  • Dodane wszystkie kombinacje pisowni emotikon, np. <myśli> lub <mysli> wyświetli teraz tą samą emotkę! :)

Pobierz plikLista zmian

Użytkownik mino edytował ten post 2012.08.07, 09:46

  • Silverlight i Los_Emilos lubią to

:aqq:
 
System: Windows 7 Ultimate SP1 64-bit | Przeglądarki: Mozilla Firefox, Internet Explorer 11
AQQ: 3.0.2.80 x86 | Kompozycja: Gadu-Gadu 7.0.3.0 | Wtyczki: Contact, GG Network, AQQ SMS


#2 Mrozilla

Mrozilla

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 2010.07.02, 23:47

Ikonki spoko, ale po zainstalowaniu w ustawieniach Wygląd->Emotikony w Aktywne zestawy emotikon pojawia się 2 razy pozycja GG7.7
Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us
  • Silverlight i mino lubią to

#3 mino

mino

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 2010.07.03, 11:13

Nom rzeczywiście :) ale ważne, że przy panelu rozmowy GG7.7 widnieje raz :D
myślę, że to nie jest problem ;)


EDIT:
Poprawione :)

Użytkownik mino edytował ten post 2010.07.10, 15:12

:aqq:
 
System: Windows 7 Ultimate SP1 64-bit | Przeglądarki: Mozilla Firefox, Internet Explorer 11
AQQ: 3.0.2.80 x86 | Kompozycja: Gadu-Gadu 7.0.3.0 | Wtyczki: Contact, GG Network, AQQ SMS


#4 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2010.07.03, 12:18

Paczka emotek jest źle zbudowana. Wewnątrz powinien być jeden plik wiążący emotki. Tekstowy LUB CCS. Nigdy razem. A tutaj tak jest. Możesz poprawić?
  • Silverlight i mino lubią to

Tu byłem.


#5 mino

mino

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 2010.07.03, 14:26

VPN poprawiłem instalkę :) Dziękuję za radę, teraz działa wszystko jak należy :-)

:aqq:
 
System: Windows 7 Ultimate SP1 64-bit | Przeglądarki: Mozilla Firefox, Internet Explorer 11
AQQ: 3.0.2.80 x86 | Kompozycja: Gadu-Gadu 7.0.3.0 | Wtyczki: Contact, GG Network, AQQ SMS


#6 Mrozilla

Mrozilla

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 2010.07.03, 23:19

Hehe prawie 3 miesiące paczka dostępna a dopiero teraz ja (od wczoraj korzystam z AQQ) zobaczyłem błąd :D
Teraz jest wszystko tak jak być powinno.

#7 mino

mino

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 2010.07.04, 13:15

Najlepiej gdy wszystko jest dopracowane w 100% :D
W razie jakichkolwiek zastrzeżeń bardzo proszę pisać :)

Życzę miłego użytkowania :P

:aqq:
 
System: Windows 7 Ultimate SP1 64-bit | Przeglądarki: Mozilla Firefox, Internet Explorer 11
AQQ: 3.0.2.80 x86 | Kompozycja: Gadu-Gadu 7.0.3.0 | Wtyczki: Contact, GG Network, AQQ SMS


#8 kamil184

kamil184

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2011.01.06, 22:15

Fajna paczka, tego właśnie szukałem.

Widzę tylko jeden jak dotąd malutki błąd.
Mianowicie polski znaki których być nie powinno.
Emota "<myśli>" powinna być zmieniona na "<mysli>" bez polskiego znaku, bo choc przy wysyłaniu jest ok, to jak ktoś pisze do mnie, to ja w oknie rozmowy nie mam emoty tylko napis. Pozdro.

Użytkownik karololszak edytował ten post 2011.01.06, 22:55
Nie cytujemy w całości poprzedniego posta!

  • mino lubi to

#9 mino

mino

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 2011.01.22, 19:20

kamil184 przyznam, że nie zauważyłem tego błędu :)

Jeśli piszemy z GG na AQQ to wykrywa emotkę tylko przy "<myśli>", przy "<mysli>" ikonki nie wyświetla.
A odwrotnie jeśli piszemy z AQQ na GG to czy piszemy z polskimi znakami czy nie, to i tak u odbiorcy emotikona się wyświetla.

EDIT:
Paczka poprawiona :) nazwy emotikonek są identyczne jak w Gadu-Gadu 7.7, emotikony wyświetlają się gdy piszą do nas z polskimi znakami jak i bez :)

Proszę testować i oceniać :-)

Użytkownik mino edytował ten post 2011.05.13, 16:56

:aqq:
 
System: Windows 7 Ultimate SP1 64-bit | Przeglądarki: Mozilla Firefox, Internet Explorer 11
AQQ: 3.0.2.80 x86 | Kompozycja: Gadu-Gadu 7.0.3.0 | Wtyczki: Contact, GG Network, AQQ SMS


#10 mino

mino

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 2011.08.21, 00:05

Dzisiaj postanowiłem zaktualizować paczkę, ponieważ w GG 10 pisownia nazw emotek jest z polskimi znakami np. <tańczę> itp.

Wszelkie uwagi i błędy mile widziane.
Zachęcam do pobrania, komentowania i oceniania ! :)
  • Silverlight lubi to

:aqq:
 
System: Windows 7 Ultimate SP1 64-bit | Przeglądarki: Mozilla Firefox, Internet Explorer 11
AQQ: 3.0.2.80 x86 | Kompozycja: Gadu-Gadu 7.0.3.0 | Wtyczki: Contact, GG Network, AQQ SMS


#11 chris_p

chris_p

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 2011.08.23, 21:31

Wszystko pięknie, do pisowni emotek są wprowadzone polskie znaki, ale to jeszcze nie jest tak jak w gg10. W gadu-gadu pisząc emotki możemy także nie stosować polskich znaków, np. możemy napisać <całus> lub <calus> i wyświetli się ta sama emotka (zostało to zauważone 2 posty wyżej). Nie będzie problemu z Twoją paczką jeżeli użytkownik gadu-gadu wybiera emotki z listy. Problem pojawi się jak zna nazwy emotek, ale np. z pośpiechu czy przyzwyczajenia nie użyje polskich znaków. Wtedy u nas w Aqq pojawi się sam opis. Proponowałbym pododawać wszystkie kombinacje nazw do emotek (z resztą inni użytkownicy dodający swoje wersje emotikon też mogliby to zrobić). Problem wtedy będzie rozwiązany. Można byłoby też w Twojej paczce zaktualizować stary wygląd niektórych emotek zastępując je aktualnie używanymi w gg10, no chyba, że ma to być jak nazwa wątku Gadu-gadu 7.7.
Pozdrawiam!
  • mino lubi to
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#12 mino

mino

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 2011.08.24, 12:43

Zaktualizowanie emotikonek mija się z celem, ponieważ to mają być emotki z GG7.7 a na forum są już bodajże z GG10.

A czy dodanie wszystkich kombinacji nazw emotek będzie dobrym pomysłem ? np, do <tańczę> trzeba by dodać <tancze>, <tańcze>, <tanczę>. Teraz czy każdy autor emotikonek zechce zaktualizować swoją paczkę do tego pomysłu ?
Z mojej strony zastanawiam się, czy możliwe jest dodanie do AQQ takiej funkcji jaką ma GG, że czy piszemy z polskimi znakami czy bez to i tak emotka się wyświetla. To pytanie zadam w propozycjach, ponieważ nie wiem czy jest coś takiego możliwe.

Pozdrawiam

:aqq:
 
System: Windows 7 Ultimate SP1 64-bit | Przeglądarki: Mozilla Firefox, Internet Explorer 11
AQQ: 3.0.2.80 x86 | Kompozycja: Gadu-Gadu 7.0.3.0 | Wtyczki: Contact, GG Network, AQQ SMS


#13 chris_p

chris_p

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 2011.08.24, 17:41

A czy dodanie wszystkich kombinacji nazw emotek będzie dobrym pomysłem ? np, do <tańczę> trzeba by dodać <tancze>, <tańcze>, <tanczę>. Teraz czy każdy autor emotikonek zechce zaktualizować swoją paczkę do tego pomysłu ?

Pewnie nie każdemu będzie się to chciało zrobić. Ja sobie w swoich emotach pododawałem wszystkie kombinacje. :D

Z mojej strony zastanawiam się, czy możliwe jest dodanie do AQQ takiej funkcji jaką ma GG, że czy piszemy z polskimi znakami czy bez to i tak emotka się wyświetla. To pytanie zadam w propozycjach, ponieważ nie wiem czy jest coś takiego możliwe.

Też się nad tym zastanawiam od jakiegoś czasu i fajnie by było, gdyby zostało takie coś wprowadzone. Szczególnie dla tych co chcą mieć emoty w 100% takie jak w gg10 :)

Pozdrawiam i dzięki za Twoją paczkę i za czas poświęcony w jej przygotowanie! :rolleyes:
  • mino lubi to
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#14 mino

mino

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 2011.08.24, 17:50

Też się nad tym zastanawiam od jakiegoś czasu i fajnie by było, gdyby zostało takie coś wprowadzone. Szczególnie dla tych co chcą mieć emoty w 100% takie jak w gg10 :)

Dodałem ten pomysł do Propozycji :) Zobaczymy jak sprawa potoczy się dalej.

Pewnie nie każdemu będzie się to chciało zrobić. Ja sobie w swoich emotach pododawałem wszystkie kombinacje. :D

Jeżeli propozycji nie będzie się dało dodać do AQQ to na pewno zaktualizuję swoją paczkę :)

Dzięki za trafny pomysł,
Pozdrawiam :)

:aqq:
 
System: Windows 7 Ultimate SP1 64-bit | Przeglądarki: Mozilla Firefox, Internet Explorer 11
AQQ: 3.0.2.80 x86 | Kompozycja: Gadu-Gadu 7.0.3.0 | Wtyczki: Contact, GG Network, AQQ SMS


#15 kr2ysiek

kr2ysiek

  • Pomocnik
  • 1501 postów

Napisano 2011.08.24, 19:52

Termin realizacji propozycji to kilka lat, więc możesz sobie trochę poczekać. :P Lepiej dodaj kilka wariantów do paczki.

#16 mino

mino

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 2012.07.17, 17:05

Gadu-Gadu 7.7 2.0


Pojawiła się nowa wersja emotikon Gadu-Gadu 7.7 2.0! Teraz np. <myśli> lub <mysli> wyświetli nam tą samą emotkę! :)

Zmiany w stosunku do poprzedniej wersji:




:aqq:
 
System: Windows 7 Ultimate SP1 64-bit | Przeglądarki: Mozilla Firefox, Internet Explorer 11
AQQ: 3.0.2.80 x86 | Kompozycja: Gadu-Gadu 7.0.3.0 | Wtyczki: Contact, GG Network, AQQ SMS





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych