Skocz do zawartości

Zdjęcie

Responder v2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Powinna być nowa wersja? (48 użytkowników oddało głos)

Czy powinna być nowa wersja pisana przez niezależnego wtyczkopisarza?

1. Głosowano Tak zdecydowanie (39 głosów [81.25%] - Zobacz)

Procent z głosów: 81.25%

2. Nie (2 głosów [4.17%] - Zobacz)

Procent z głosów: 4.17%

3. Zwisa mi to i powiewa (7 głosów [14.58%] - Zobacz)

Procent z głosów: 14.58%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2010.03.21, 22:16

Witam! Pewnie propozycja już była, ale chciałbym zaproponować napisanie wtyczki o podobnej funkcjonalności do AQQ Respondera. Obecna wtyczka jest pełna błędów (np. mi dziś ciagle blokowała wiadomości, mimo, że byłęm na oddalonym a w ustawieniach było, że ma działać tylko na "nie przeszkadzać"). Błędów nie ma co zgłaszać, OC i tak jest zajęty rozwojem AQQ (przejrzałem buglistę i widziałem co tam się dzieje...)

Co bym widział w tej wtyczce:
- jak ustawiasz status na którym ma działać wtyczka to po przejściu na inny stan (na którym ma nie działać) powinna sie wyświetlać notyfikacja kto pisał... (teraz w logu wyświetlaja sie numery, a przecież nie będę sie uczyć wszystkich numerów na pamięć, nie wspominajac o nieczytelności takiego loga)

- poprawienie dotychczasowych błędów; to chyba oczywiste ;]

- bot po zaakceptowaniu hasła nie powinien dalej odpowiadać tj. jestem na "nie przeszkadzać", ktoś podał hasło i ja pisze z nim normalnie, tylko, że u niego wyświetlaja się jeszcze odpowiedzi bota.

Jakby mi sie coś przypomniało to bym dopisał jeszcze... Co o tym sądzicie?

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo

#2 pakeroso

pakeroso

Bywalec

• Użytkownik
  • 185 postów

Napisano 2010.03.21, 23:52

A wtyczka Antyspam ? Działa dosyć dobrze, chociaż mogłaby lepiej. Dlatego mój głos na tak.
Dołączona grafika

#3 muszi

muszi

I hate Mondays!

• Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2010.03.22, 00:32

Mi wystarczyłaby rozbudowany bot odpowiadający wg stanu: różne odpowiedzi w zależności od stanu lub/i sieci. Do blokowania jest Antyspam, a do korekcji Korektor. Filtrowania nie używam.
OC kilka razy mówił mi, że zajmie się wtyczką w najbliższym czasie, kilka razy dawałem mu skrupulatne przepisy/logi błędów, a jak jest każdy widzi :/

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<

#4 Czajo

Czajo

Redaktor Strefy AQQ

• Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2010.03.22, 08:31

dlaczego pisze tutaj o nowej wtyczce? Ponieważ np. antyspam nie jest już rozwijany i blokuje nie działa na kontakty z listy. Ja bym najlepiej chciał, by było jak w responderze, że do każdego kto pisze jak jestem na danym stanie odpowiada bot, ale i tak mi się to wyświetla w notyfikacji :P

Mi wystarczyłaby rozbudowany bot odpowiadający wg stanu: różne odpowiedzi w zależności od stanu lub/i sieci.

Ja też jestem tego zdania ;) Mile widziana opcja to notyfikacja o tym kto pisał i autoryzacja kontaktów poprzez podanie hasła ;)

Użytkownik Czajo edytował ten post 2010.03.22, 13:21

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo

#5 MrExin

MrExin

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2011.06.07, 04:59

Po co sobie zatruwać głowę Responderem.Jestem tego samego zdania co założyciel tematu.Ale wątpię by ktoś wykonał :D z wiadomych przyczyn

#6 karololszak

karololszak

podróżnik w czasie

• Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2011.06.07, 14:45

Świetnie, też się cieszymy że odkopałeś temat sprzed roku... Nie zmienia to faktu, że jest on nadal aktualny, ale skoro swoim postem nic nie wniosłeś (patrz pkt. 5 tego co masz nad tematem...) to trzeba było tylko oddać głos w ankiecie, i tyle.

#7 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2011.06.07, 20:44

Ja zaglosowalam na "nie". Od niemal samego poczatku uzytkowania AQQ uzywam wtyczki AQQ Responder. Minelo juz ponad 2 lata a jeszcze nigdy nie mialam problemu z owa wtyczka. Nigdy. Wiec nie wiem o jakich bledach tu mowa. Uwazan ze bez sensu jest pisac cos co jest dobrze zrobione (dla mnie - bo u mnie sprawnie dziala) od poczatku lub tworzyc cos o podobnej funkcjonalnosci.

Every word that he says is a dagger in me

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.

#8 MrExin

MrExin

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2011.06.08, 08:31

Ja zaglosowalam na "nie". Od niemal samego poczatku uzytkowania AQQ uzywam wtyczki AQQ Responder. Minelo juz ponad 2 lata a jeszcze nigdy nie mialam problemu z owa wtyczka.

To dziwne że ja mam problem zaznaczam opcję włączonego dla nie widoku jestem widoczny a bot innym smaruje zaznaczam widoczny i resztę bot się wycisza i ani widu ani słychu.Dodam że posiadam najnowszą wersję aqq.A może to jest tak jak ze scryptami www że się mogą wzajemnie blokować?

#9 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2011.06.08, 08:50

Coz nie wiem, dlaczego tak sie dzieje. Uzywalam Respondera na najrozniejsze sposoby w roznych konfiguracjach. Problemow z winy wtyczki nie bylo nigdy. Za to z mojej (poprzez niechcacy wylaczona opcje itd) bylo kilka. Ale nie moge obwiniac wtyki za wlasna nieuwage.
Responder byl moja pierwsza wtyczka 2 tygodnie po zainstalowaniu pierwszy raz AQQ. I problemow brak.
  • Hemochromatoza lubi to

Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.

At the shrine of friendship never say die, let the wine of friendship never run dry.

#10 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2011.06.08, 08:50

Szczerzę mówiąc myślałem nad napisaniem nowej wersji Respondera lecz nie jest on priorytetem w "TO DO" jakie prowadzę. Brak czasu i fakt że sam z tej wtyczki nie korzystałem sprawia iż projekt staje się daleką przyszłością :P

#11 MrExin

MrExin

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2011.06.08, 21:32

Spróbuje zainstalować troszkę starszą wersję tej wtyczki i przy wyłączonych innych sprawdzić.Skoro koledze działa :)

#12 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2011.06.08, 23:10

Skoro koledze działa :)

Mam nadzieje, ze nie mowisz o mnie.

Beherit nigdy sie nie chwaliles taka lista :) Wiec oczywiscie jak zrobi Ci sie na niej miejsce, i znajdziesz czas moze pomysl o tej wtyczce? Nie o nowej ale moze o wzbogaceniu obecnej?

#13 Driver

Driver

Adept

• Użytkownik
  • 319 postów

Napisano 2011.06.09, 07:14

Pomysł jak najbardziej trafiony - czekamy za realizacją :)

AQQ Maniak :aqq:

#14 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2011.06.09, 08:15

@Lynn A muszę się komuś chwalić, że mam taką listę? :P Wolę robić niespodzianki tworząc nowe wtyczki ;)
W sumie może znajdę czas bo ostatnio mam przestój ze wtyczką TabKit ze względu na brak funkcji o które prosiłem Oconnel'a.

#15 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2011.06.09, 09:06

@Lynn A muszę się komuś chwalić, że mam taką listę? :P

Nie musisz to prawda, ale mogles bo to naprawde swietny pomysl godny pochwaly :)
A masz chociaz "naszkicowany" projekt jak moglaby wygladac ta wtyczka w Twoim wykonaniu?
Bo jak sam zaznaczyles robisz niespodzianki nie tylko wtyczkami, ale nieraz i funkcjami w tych wtyczkach.
  • Hemochromatoza lubi to

#16 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2011.06.09, 09:12

Może udostępnię listę "TO DO" na mojej stronie. Co do Respndera to nie mam jeszcze żadnego naszkicowanego projektu. Widzę, że aktualizacja tejże wtyczki jest niezbędna więc w końcu ktoś musi się za to zabrać. Myślałem aby zintegrować działanie wtyczki Responder oraz Antyspam. Może i nawet Korektora? Nie wiem jeszcze do końca. Musiałbym przysiąść do tego i nie chcę na starcie nie wiadomo co obiecywać :)

#17 Lynn

Lynn

Kapryśna Królowa Muzyki

• Użytkownik
  • 969 postów

Napisano 2011.06.09, 09:32

To oczywiscie luzna propozycja z Twojej strony, ale juz zachecajaca :P
  • Hemochromatoza lubi to

#18 -=Bad Boy=-

-=Bad Boy=-

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 2011.10.25, 17:01

@Beherit
I jak idzie napisałeś już jakąś wtyczkę??

#19 Beherit

Beherit

In Sorte Diaboli

• Wtyczkopisarz
  • 5030 postów

Napisano 2011.10.25, 19:44

Na razie prace nad wtyczką zostały wstrzymane ;)

#20 -=Bad Boy=-

-=Bad Boy=-

Początkujący

• Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 2011.10.29, 16:14

Nieeeeeeeeee ;/ a kiedy je wznowisz??

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych