Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ 2.2.0 [BlackWolf Core] Build: 50


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 jacoSZEF

jacoSZEF

    Adept

  • Dekorator
  • 383 postów

Napisano 2010.04.20, 20:17

Strona AQQ.eu o stabilnej milczy. Pomijam, że przy próbie pobrania AQQ: "The page cannot be found"... Jeśli o AQQ.eu jeszcze chodzi to obecnie strona raz się ładuje, a raz nie...
Ładna stabilka, ale organizacyjnie klapa. Do tego na twitterze widziałem głosy, o czym wspomniał muszi, że nie łączy wszystkich z jabberowym serwerem aqq.eu. Ja tego nie potwierdzam ale nie mam powodu póki co by nie wierzyć.
AQQ: Zawsze najnowsza Beta ~ System: Microsoft Windows XP Home Edition SP3 ~ Przeglądarka: IE8 (Domyślnie: Mozilla Firefox 3.6 Beta 2 ~
Dołączona grafika

#22 Gość_Mati M._*

Gość_Mati M._*
  • Gość

Napisano 2010.04.20, 20:22

Świetnie działa, a co do aqq.eu się nie wypowiem, bo nie korzystam ;P

Jednak mam wrażenie, że dłużej się włącza i dłużej łączy, niż poprzednie wersje ;/

#23 Pawel200388

Pawel200388

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 2010.04.20, 21:06

A ja potwierdzę. Nie chciało mi zaskoczyć konto aqq.eu. Nie była to wina wtyczek, bo wszystkie wyłączałem. Rozwiązaniem okazało się wylogowanie z profilu i zalogowanie. Zaskoczyło od razu. Ta rada zadziałała również o mojego kolegi.

A właśnie. W poszukiwaniu przyczyny, wyłączałem wtyczki. Czy ktoś potwierdzi wyskakiwanie błędu podczas zatwierdzania okienka ustawień, w którym odznaczyliśmy/zaznaczyliśmy jakieś wtyczki?? 3 razy to miałem, również po restartach aqq. Wiem, że powinienem zgłosić to na buglistę, ale nie mam czasu, a i nie chce wzbudzać fałszywego alarmu.

#24 Jacek

Jacek

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 2010.04.20, 22:49

W końcu stabilna wersja, tylko może mi ktoś powiedzie, co się stało z zakładką zaawansowane we wtyczce GG? Można tam było wybrać serwer dla GG, czyżby coś się zmieniło?

#25 VPN

VPN

    Guru

  • Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2010.04.20, 22:53

Teraz zauważyłem właśnie, że zniknęła zakładka Zaawansowane. Dziwne, może to przez zmiany w protokole i związanym z tym obligatoryjnym szyfrowaniem.

Tu byłem.


#26 zynio73

zynio73

    Weteran

  • Użytkownik
  • 568 postów

Napisano 2010.04.21, 00:39

VPN....

Teraz zauważyłem właśnie, że zniknęła zakładka Zaawansowane. Dziwne, może to przez zmiany w protokole i związanym z tym obligatoryjnym szyfrowaniem.


u mnie to jest....

Spoiler

#27 WuuHAcz

WuuHAcz

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 2010.04.21, 01:05

Błąd za błędem wywalający Bóg wie skąd.

AQQ 2.2.0.79 | Wtyczki: GG Network, FixUpdater, Cukierki V2, SecureInTray, Korektor | Styl: AQQ Dark | Emotikony: GG 8 | OS: Windows 7 Ultimate | WWW: IE 8, Opera 10.60





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych