Skocz do zawartości


Zdjęcie

AQQ 7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
843 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_Mati M._*

Gość_Mati M._*
  • Gość

Napisano 2010.04.26, 08:33

A mi pogoda nie działa :/

Dołączona grafika

Chyba że to przez to, że korzystam z XP (ale dziwne to by trochę było ;P)

Skórka git!

Co w tym okienku?

body{ border: 0; background-image: url(gfx/back.png); background-repeat: repeat-x; background-position: top; background-color: #131521; margin: 0px; padding: 0px; overflow: hidden; } #tryb1, #tryb2{ background-image: url(gfx/left.png); background-repeat: no-repeat; background-position: top left; } #tryb1{ cursor: default; } #tryb2{ cursor: hand; width:100%; } #data{ padding-left: 6px; padding-top: 2px; } #ikona_pogody img{ cursor: hand; } #temperatura{ margin-left: -40px; padding-right: 4px; padding-top: 4px; height: 50px; } #zegar{ padding-left: 10px; } #imieniny{ height: 20px; padding-top: 2px; padding-left: 3px; } .day{ text-align: left; font-family: Tahoma; font-weight: bold; font-size: 10px; color: #E7E8ED; } .date{ float: left; width: auto; text-align: center; font-family: Tahoma; font-weight: bold; font-size: 10px; color: #BEC2D1; } .month{ padding-left: 2px; float: left; text-align: left; font-family: Tahoma; font-weight: normal; font-size: 10px; color: #BEC2D1; } .cyfra{ width: 15px; height: 23px; float: left; } .miasto{ text-align: center; font-family: Tahoma; font-weight: normal; font-size: 10px; color: white; } .temp{ text-align: center; font-family: Tahoma; font-weight: bold; font-size: 21px; color: white; } .temp_min-max{ text-align: center; font-family: Tahoma; font-weight: normal; font-size: 10px; color: #888C9B; } .imieniny{ height: 5px; text-align: left; font-family: Tahoma; font-weight: normal; font-size: 10px; color: #9295A3; float: left; } .imieniny_txt{ padding-right: 5px; padding-left: 5px; text-align: left; font-family: Tahoma; font-weight: normal; font-size: 10px; color: #CDD0DC; float: left; width: 300%; white-space: nowrap; } .nextday, .nextday_dayweek, .nextday_icon, .nextday_tempday, .nextday_tempnight{ width: 50px; } .nextday{ float: left; padding-top: 0px; } .nextday_dayweek{ padding-top: 2px; text-align: center; font-family: Tahoma; font-weight: normal; font-size: 10px; color: #FFFFFF; } .nextday_icon{ text-align: center; font-family: Tahoma; font-weight: normal; font-size: 9px; color: #CDD0DC; } .nextday_tempday{ margin-top: -3px; text-align: center; font-family: Tahoma; font-weight: normal; font-size: 10px; color: #F0F0F3; } .nextday_tempnight{ text-align: center; font-family: Tahoma; font-weight: normal; font-size: 10px; color: #AFB4C6; }

Użytkownik Mati M. edytował ten post 2010.04.26, 08:34


#42 karololszak

karololszak

    podróżnik w czasie

  • Moderator
  • 1562 postów

Napisano 2010.04.26, 08:47

Kompozycja bardzo ładnie się prezentuje, jest przejrzysta i prosta. Zastanawiam się, czy nie używać jej jako domyślnej [po paru przeróbkach] - zamiast mojej aaa-jasna [lol xD]

Wielki Dołączona grafika za screena! :D Szkoda tylko, że nie mam Win7...

#43 Colo

Colo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 243 postów

Napisano 2010.04.26, 09:35

Miałem okazje testować tę kompozycję jeszcze przed oficjalną publikacją. Już wtedy mi się podobała, teraz jest tak samo - IMHO jedna z lepszych kompozycji do AQQ. Ja jednak wole ciemniejsze odcienie, tak więc wracam do BlackDream'a. ;)
Betatesty AQQ;
OS: Windows 7 Home Premium x64, IE8 (default: Opera 11);
Wtyczki: AntiSwap, C******czki V2, InvShow, Korektor, MsgNotifier, TabKit, GGNetwork;
Kompozycja: AQQ 7 New;

#44 DeJk_SEBA

DeJk_SEBA

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 2010.04.26, 10:55

Pięknie, tylko mam taką małą propozycję, żeby po zaznaczeniu kontaktu opis był zawijany.

Pozdrawiam DeJk_SEBA


#45 COLS

COLS

    Weteran

  • Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 2010.04.26, 11:13

Co do zwijania opisów, jak chcesz się pobawić to możesz zmienić aby były widoczne całe.
Wystarczy w plikach Item.htm Light.htm i Selected.htm (wszystkie są w AQQ 7/Contacts/) zmienić 15 linijkę
z

<div class="status">CC_STATUS</div>
na
<div class="status2">CC_STATUS</div>

Od siebie dodam że jeśli chcesz by opisy były rozwijane po najechaniu i kliknięciu na kontakt to wystarczy zmienić tak jak wyżej tylko w pliku Selected.htm

  • DeJk_SEBA lubi to

#46 jelen-1991

jelen-1991

    Adept

  • Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 2010.04.26, 12:12

Nie wiem czy ktos juz o tym pisal bo nie czytalem calego tematu. Jest jeszcze jeden blad. Gdy chce wyslac SMS klikam na ta szczaleczke potem na koperte i wlancza mi sie okno do wyslania sms , gdy teraz zas klikne na szczaleczke to tam jest taka luka z listy kontaktow i mozna przewijac rolka kontakty i rozpoczac rozmowe...;/
Dołączona grafika
| AQQ: najnowsze | Kompozycja: Dark7 | Wtyczki: AQQ Network, AQQ SMS, Contact, GG Network, Antyspam, AQQ Radio, AQQ Contact State, HistoryLock, Korektor, Pogoda, Przypominajka, SecureInTray, SpellChecker, StayOnTop,AQQ TV|

#47 slavoy

slavoy

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 2010.04.26, 12:33

Piekna kompozycja, jedyne czego mi brakuje to widoku NASZEGO opisu w naglowku z nazwa konta... Czesto po porostu zdarza mi sie "zapominac" ze mam jakis opis ustawiony, w/w propozycja zawsze pozwalala mi tego zapominania uniknac :) Drogi autorze - proponuje wziac moja propozycje pod uwage, a jesli nie rozpatrzysz jej pozytywnie to chociaz dopowiedz mi co mam pozmieniac w plikach aby widziec moj aktualnie ustawiony opis w naglowku zawierajacym nazwe konta :)

Pozdrawiam i gratuluje.

#48 COLS

COLS

    Weteran

  • Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 2010.04.26, 12:49

@jelen-1991 faktycznie błąd znany gdyż autor ma problemy by coś z tym zrobić, chyba że znajdzie się jakieś inne rozwiązanie

były takie propozycje odnośnie tej luki
1. by Czaty i SMS unosiły po schowaniu menu podobnie jak lista kontaktów - ale to nie wykonalne
2. właśnie przy w/w zakładkach by rozwinięte menu się blokowało (by nie można było schować go przy czatach i sms)
3. by pod wysuwanym menu była grafika zapełniająca lukę, co również chyba niewykonalne

ale tu może ktoś z dekoratorów ma lepszą propozycję

#49 Paulos

Paulos

    Bywalec

  • Dekorator
  • 190 postów

Napisano 2010.04.26, 16:06

@Pbo
Nie wiem ale mi się wydaję, że w win Vista czcionki "Segoe UI semibold" nie ma, ale może się mylę.

@Mati M.
plik style.css w folderze C:\Documents and Settings\xxxxx\WapSter\AQQ Folder\Profiles\xxxxxx\Plugins\Pogoda\skin\skin\AQQ 7\style.css powinien wyglądać tak > http://wklej.org/id/323190/txt/

Wieczorkiem zaktualizuje kompozycje i dam powiedzmy mały modyfikator, w którym będą różne łątki abyście mogli spersonalizować wygląd kompozycji (brak headera w oknie rozmowy, header alternatywny [to co Wareczek pokazał], brak zwijania opisu przy kontakcie zaznaczonym, itp.)

Co do toolbara i tej dziury to nie mam jakiegoś super pomysłu (chyba, że ktoś coś wymyśli). Jedynie co mi przychodzi do głowy to, że zrobię toolbar "nad" listą kontaktów ale po włączeniu SMS/Czaty nie będzie go widać...
Dołączona grafika

Wracając do propozycji Wareczka z innym z innym headerem to mógłby wyglądać tak, niestety w hederze nie da się normalnie wstawić opisu (a szkoda).
Dołączona grafika

No i sprawa grup, tj. pokazywanie i chowanie nieaktywnych, mogłoby wyglądać tak (albo inny checkbox systemowy).
Dołączona grafika

Niestety ciężko dogodzić wszystkim, ale chyba modyfikacje są najlepszym wyjściem. Pozdrawiam , Paulos ;)

#50 Viral

Viral

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 2010.04.26, 16:15

Dobra, pobawiłem się w contacts/body.html i na samym dole usunąłem
<div class="bottomc"></div>
<div class="bottoml"></div>
<div class="bottomr"></div>
i problem z paskiem przewijania zniknął i póki co siedzi tam gdzie powinien. Nie wiem czy to co usunąłem to coś ważnego, ale grunt że działa, także błąd już nie aktualny :)

PS. Paulos, masz gdzieś może ikonki maksymalizacji,zamknięcia,zminimalizowania które były w tej kompozycji, kiedy pokazywałeś ją w temacie 'Nasze AQQ"? Te Vistowate obramowanie średnio pasuje do XP'eka..

Użytkownik Viral edytował ten post 2010.04.26, 16:18

Dołączona grafika

#51 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2010.04.26, 17:27

Wracając do propozycji Wareczka z innym z innym headerem to mógłby wyglądać tak, niestety w hederze nie da się normalnie wstawić opisu (a szkoda).
Dołączona grafika

Bardzo dobrze się prezentuje :)

#52 wilk

wilk

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 221 postów

Napisano 2010.04.26, 18:29

Bardzo ładna kompozycja. Fajnie jakby wyszła wersja "black" :P
P.S.
To ona powinna być w instalatorze zamiast "Vista" ...
  • SaperR lubi to

AQQ: 2.6.0.10
Kompozycja: GG 12
Wtyczki: Reboot, SpellChecker


#53 Pbo

Pbo

    Kierownik

  • Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2010.04.26, 19:13

Fajnie jakby wyszła wersja "black" :P

-.- Nigdy nie widziałem czarnego Windowsa 7.

@Pbo
Nie wiem ale mi się wydaję, że w win Vista czcionki "Segoe UI semibold" nie ma, ale może się mylę.

Wiem że na pewno Segoe UI jest w Viście, ale czy Semibold, to pewien nie jestem.

No i sprawa grup, tj. pokazywanie i chowanie nieaktywnych, mogłoby wyglądać tak (albo inny checkbox systemowy).
Dołączona grafika

O właśnie, systemowe z Visty / 7 były by najlepsze.

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz


#54 Gość_Mati M._*

Gość_Mati M._*
  • Gość

Napisano 2010.04.26, 19:54

Co do pogody - teraz mam tylko chmurki (teraz akurat że deszcz ;P) ale żadnego tekstu :?

#55 svistu

svistu

    Adept

  • Użytkownik
  • 280 postów

Napisano 2010.04.26, 20:35

Minimalizm bracie minimalizm :) I to jest właśnie piękne w tej kompozycji :)
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

#56 AK-47

AK-47

    Adept

  • Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2010.04.26, 21:02

Brakuje mi przycisku w oknie głównym wyłączającego/włączającego dźwięki w AQQ.
Czy mógłbyś go dodać do kompozycji? Ew. wydać kolejną łatkę... :P

#57 WiTuŚ

WiTuŚ

    AQQ Maniak

  • Przyjaciel
  • 2028 postów

Napisano 2010.04.26, 21:07

Kompozycja prezentuje się bardzo fajnie :) Zaraz sprawdzę jak to się zachowuje przy użytkowaniu.

Edit
Mógłbyś udostępnić tapetę, która robi za tło na screenie? :)

#58 COLS

COLS

    Weteran

  • Użytkownik
  • 476 postów

Napisano 2010.04.26, 21:29

Tapeta > Spring Bliss

było na poprzedniej stronie ;)

#59 Offek

Offek

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 2010.04.26, 22:34

Fajnie jakby wyszła wersja "black" :P

-.- Nigdy nie widziałem czarnego Windowsa 7.


Areo w czerni to nie problem, ładnie się prezentuje z niebieskawymi szarościami okienek systemowych, a są już też czarne w tonacji motywy do Win 7.
Do mojego Win 7 ta jasna kompozycja jest zdecydowanie za jasna. Jeśli zmienię odcienie, może z niej skorzystam, bo kompozycja jest udana.
Bardzo mi się podoba nagłówek i czcionki (ech, może tak po prostu dwie wersje na XP i Win 7, bo mi tych czcionek szkoda).
Gdyby była w tonacji ciemnej, troszkę zróżnicować ikonki niektóre, no i jeszcze zamiast menu były ikony, byłaby idealna.

#60 Emiya Shirou

Emiya Shirou

    Rozgrzewam się

  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 2010.04.27, 04:07

Świetna kompozycja, ale mam małe pytanie, jak zmienić kolor nicku w oknie rozmowy (mojego nicku, nie drugiego rozmówcy)? I jeszcze mały błąd(?) w kompozycji:
Dołączona grafika
Jak widać, pasek przewijania jest źle ułożony. Mam windowsa xp i najnowszą betę AQQ wtyczki raczej nie istotne, a IE 8.

PS. Czy jest możliwość wyłączenia funkcji, że po jedno kliku zostają same "aktywne" kontakty? Nie korzystam z tej opcji a tutaj akurat mi przeszkadza.

Też mam ten sam błąd, prosze o naprawę.
Magical Snap - 2010.04.27 04.02 - 005.png


Co do emotek, emotka :D to nie ta sama emotka co ' ^^ ' czy ' ^_^ ' lub ' ^.^ ' prosze o zostawienie tej emotki ktora teraz jest na ' ^^ ' bo pasuje i zrobienie nowej pod ' :D '

Użytkownik Emiya Shirou edytował ten post 2010.04.27, 04:08





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych