Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witcher


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 WilQ

WilQ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2010.05.06, 23:54

Witcher 1.0


Dołączona grafika


Data wysłania: 29.10.2012
Data aktualizacji: 29.10.2012

Tak jak w temacie. Kompozycja, której motywem przewodnim jest gra RPG Wiedźmin Dołączona grafika Komentarze miło widziane ;] Proszę o wyrozumiałość - to moja pierwsza kompozycja Dołączona grafika

Pobierz plikLista zmian

Użytkownik WilQ edytował ten post 2012.10.29, 22:30

  • matiss lubi to

#2 Wareczek

Wareczek

    Adept

  • Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2010.05.07, 00:51

Zatwierdziłem temat, ale odnośnik do pliku nie działa... :/ Do poprawy.

#3 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2010.05.07, 08:03

Ciekawy pomysł z tymi znakami wiedźmińskimi :) Ogólnie wykonanie całkiem niezłe, ale jedna rzecz mi się nie podoba. Tło pod każdym kontaktem mi nie pasuje. Dziwnie to wygląda i wg mnie nie pasuje. Ikony na belkach grup może dać bardziej wiedźmińskie? Tak samo jak ikony sieci jeśli ci się uda.

PS Aż zachciało mi się zagrać w Wiedźmina :P

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#4 Czajo

Czajo

    Redaktor Strefy AQQ

  • Użytkownik
  • 701 postów

Napisano 2010.05.07, 08:10

no proszę dzień dodatków do aqq ;]
a na serio to podoba mi się ta kompozycja, tylko brakuje mi jeszcze skórki do pogody :P

kliknij tutaj i zgarnij nasz najnowszy program tj. hack do momio za darmo


#5 scope

scope

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 2010.05.07, 14:15

Przycisk instalacji nadal nie działa, trzeba pobierać ręcznie.

Co do samej kompozycji to jak najbardziej pozytywnie. Sam nie będę używać ale nie mam żadnych zarzutów pod względem czytelności/wygody.

#6 Senega

Senega

    Początkujący

  • Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2010.05.07, 14:16

Linki zmieniłeś na takie, które w ogóle nie działają :D tzn. przerzucają na inną stronę. Jeśli chcesz umieścić w taki sposób to tylko podawaj linka do strony z kompozycją.

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:


#7 mav

mav

    Skrypter

  • Przyjaciel
  • 1157 postów

Napisano 2010.05.07, 15:09

Na screenie, okienko z rozmowy wygląda jak w połowie zerżnięte z innej kompozycji. Gdzieś czytałem, że "wolno" modyfikować tylko te podstawowe. Jak to w końcu jest?
  • Silverlight lubi to

JS / jQuery / PHP / MySQL / CMS / Forum filmowe / Kran kamerowy


#8 Senega

Senega

    Początkujący

  • Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2010.05.07, 15:18

1. Przyciski minimalizacji, maksymalizacji wyglądają jak wycięte z okna (screenu jakiegoś okna)
2. Tło jest trochę sztuczne. Widać jakiś fragment, jeśli już to chcę widzieć cały znak wiedźmina.

Edit:
Trochę przypomina prelude
  • Silverlight lubi to

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:


#9 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2010.05.07, 15:48

Jeszcze taka prośba niezwiązana z samą kompozycją. Prowadź historię zmian w pierwszym poście. W przyszłości zaowocuje ;) Wersje najlepiej numeruj a.b.c
  • Wareczek lubi to

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<


#10 Laston

Laston

    Weteran

  • Dekorator
  • 559 postów

Napisano 2010.05.07, 18:55

@Senega
Trochę to bardzo dobre określenie ;)
  • Silverlight lubi to

#11 WilQ

WilQ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 2010.05.07, 21:28

Moja kompozycja jest inspirowana właśnie twoją, btw bardzo dobrą kompozycją :)
  • Silverlight lubi to

#12 Silverlight

Silverlight

    Just brilliant. It's Sense.

  • Dekorator
  • 3422 postów

Napisano 2010.05.07, 21:41

Ojej, to jest straszne :) Zbezcześciłeś kompozycję Lastona :)

Pomijając już fakt, że screen z pierwszego posta to fotomontaż (nie pokazałeś w pełni okna rozmowy, wyciąłeś sobie dolne paski), to:
- tło w oknie rozmowy jest strasznie zakończone - kończy się nagle. Przydało by się jakieś rozmycie i powinno być moim zdaniem ono nieco większe.
- przycisk zamykania okien zupełnie z innej parafii w stosunku do pozostałych, co całkowicie psuje cały efekt.

Poza tym nie zauważyłem nic aż tak strasznego, no oprócz tego, że kompozycja absolutnie nie przypadła mi do gustu. Jest to jendak Twoja pierwsza, więc za chęci dam Ci 3/10 (większość zachowałeś z Prelude'a, więc praktycznie mało co jest do oceniania), za wykonanie natomiast 1/10. Średnia wynosi zatem 2/10. To i tak za dużo, mniej mi za moją FRESH dawali :P Popracuj trochę nad własną grafiką, a na pewno wyżej ocenię ;)

@mav: Oczywiście, gdyby Laston nie wyraził zgody, a ma do tego prawo, to ta kompozycja nie miała by tutaj prawa bytu. Jednak chyba wielu ludzi na forum się tym nie przejmuje. Po to dzielimy się dodatkami, pomagamy sobie, by tworzyć coś. Autor Witcher Theme dopiero się uczy, więc ciężko mu od razu wystrzelić z jakąś bombą, jednak kompozycja za bardzo przypomina Prelude. Stąd też tak niska ocena z mojej strony, gdyż mało co zostało zmienione. Mam jednak nadzieję, że to nie jest koniec prac nad tą kompozycją ;)

Użytkownik Silverlight edytował ten post 2010.05.07, 23:57

Windows 10 Home x64 ● Internet Explorer 11Intel i7 3gen 4x2,3~3,3 GHz8 GB RAMnVIDIA GeForce 650M 2 GB 1920x1080Intel SSD 530 240GBBlu-ray RW


#13 Matrix

Matrix

    Adept

  • Pomocnik
  • 367 postów

Napisano 2010.05.07, 23:44

Świetnie Ci ta kompozycja, trzeba przyznać, wszystko ze sobą ładnie współpracuje, zestaw ikonek, czytelność, przejrzystość to podstawowe zalety tej kompozycji, nie zauważyłem jakiś błędów.
  • UsagiAddict lubi to

System: Win 10 Home Premium
Przeglądarka: IE zawsze najnowsza pod dany system, domyślna Firefox zawsze najnowsza,
AQQ: zawsze najnowsza beta lub wersja stabilna
Kompozycje: Standardowe zawsze najnowsze + Sense
Wtyczki: Standardowe + , Antyspam, AQQReboot,    korektor,   zawsze najnowsze.
http://i33.tinypic.com/335fgck.jpg


#14 muszi

muszi

    I hate Mondays!

  • Administrator
  • 1950 postów

Napisano 2010.05.08, 01:23

Pomijając już fakt, że screen z pierwszego posta to fotomontaż (...)

A u ciebie w screenach nie ma fotomontaży? :>

Poza tym nie zauważyłem nic aż tak strasznego, no oprócz tego, że kompozycja absolutnie nie przypadła mi do gustu. Jest to jendak Twoja pierwsza, więc za chęci dam Ci 3/10 (większość zachowałeś z Prelude'a, więc praktycznie mało co jest do oceniania), za wykonanie natomiast 1/10. Średnia wynosi zatem 2/10.

Oceniasz jakość wykonania czy zgodność z twoim gustem?
  • wu112 i kr2ysiek lubią to

Nie pomagam prywatnie (PW oraz JID) w sprawach AQQ
Beta info: AQQ: none | OS: Windows 10 x64
>> Przydatne linki: Regulamin | Szukajka | Buglista AQQ| Kompedium wiedzy o AQQ <<





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych