Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aktualizacja forum do IPB 3.1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#41 Jochnka

Jochnka

Rozgrzewam się

• Użytkownik
  • 63 postów
  • MiejscowośćLublin

Napisano 2010.06.27, 15:29

A jak wygląda sprawa w karaniu osób za dawanie "tylko" minusowej reputacji? VPN miał kiedyś -200, ale to tylko dlatego, że go ktoś nie lubił.
  • Silverlight lubi to
Szukasz czegoś innowacyjnego!?
Szukasz czegoś fajnego!?
Chcesz pogadać przez niego!?
Zainstaluj Aqq, który jest dla każdego.
Zadowoli ją i jego. Wejdź na http://www.aqq.eu

#42 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2010.06.27, 15:31

Nie ma żadnego karania. Reputacja to osobista sprawa każdego użytkownika. Jeśli ktoś chce dawać same minusy, to niech to robi.
  • eSKej i AK-47 lubią to

#43 Killer

Killer

Expert

• Użytkownik
  • 1129 postów

Napisano 2010.06.27, 16:13

Dobre posunięcie, bo przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa. Jednak samo forum jest już przeraźliwie przeładowane wszelakimi różnymi dodatkami. Po prostu przestaje powoli spełniać swoją funkcję, bo dążymy do modelu "wszystko i nic". Ale to akurat wina twórców IPB, których właśnie obwiniałem za takie "przeciążanie skryptu".

No i ta pora aktualizacji. Też była raczej nieszczęsna. ;)
  • Silverlight lubi to

Beta testy AQQ:

PC: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ
Asus 1215N: AQQ (zawsze najnowsza beta), Edge, Windows 10 x64 | Kompozycja: GG11, Wtyczki: dostarczane z AQQ

#44 TRACKER88

TRACKER88

Początkujący

• Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 2010.06.28, 13:14

No proszę - jakoś teraz bardziej podoba mi się wygląd ów forum ;) Dodałbym jeszcze na Twoim miejscu blip'a w "Udostępnij na..."

Użytkownik TRACKER88 edytował ten post 2010.06.28, 13:16

• Silverlight lubi to

Dołączona grafika

#45 matiss

matiss

Expert

• Wtyczkopisarz
  • 1166 postów

Napisano 2010.06.28, 14:13

To ja napiszę taki mały błąd który u mnie występuje (firefox 3.6.6) nie mam ikonki tematu podpiętego jest zamiast niej sam tekst.

I taka mała propozycja, nie wiem czy to w dobrym temacie piszę, ale imho przydało by siew dziale Pomoc techniczna, wrzucić do regulaminu tekst o tym, aby przed zgłoszeniem problemu zaktualizować IE do najnowszej wersji, nawet jeśli się z niego nie korzysta ponieważ AQQ używa jego silnika, + przydało by się to jakoś wyróżnić by rzucało się w oczy. Na pewno zaoszczędzi to roboty osobą pomagającym w tym dziale, a dodatkowo rozwiąże kilka problemów które się często pojawiają. Bo na dzień dzisiejszy większość tamtych tematów wygląda wg. schematu
User: opis błędu
Help: porada + zaktualizuj IE
User: Ale ja nie używam IE
Help: tłumaczenie dlaczego ma IE zaktualizować

Wiadomo, że i tak pojawią się osoby które tego nie zauważą, dlatego przyda się to jakoś skutecznie wyróżnić, takie moje zdanie :)

Edit. Albo jeśli się da dodać jakieś powiadomienie dla osób z ilością postów <10 powiedzmy, że przy zakładaniu tematu w tym dziale wyskoczy informacja, że Przed zgłoszeniem błędu, upewnij się, że posiadasz najnowszą wersję IE (tutaj mógłby być link do instalki), jest to wymagane nawet jeśli korzystasz z alternatywnej przeglądarki jak np. firefox czy opera, ponieważ AQQ korzysta z silnika IE

Użytkownik matiss edytował ten post 2010.06.28, 14:15

• Silverlight i kr2ysiek lubią to

#46 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2010.06.28, 15:05

Dodałbym jeszcze na Twoim miejscu blip'a w "Udostępnij na..."

Ale to nie od Wareczka zależy tylko od twórców IPB. Wareczek nie lubi modyfikować skryptu bo potem po aktualizacji wszystko musi od nowa dodawać.

I taka mała propozycja, nie wiem czy to w dobrym temacie piszę, ale imho przydało by siew dziale Pomoc techniczna, wrzucić do regulaminu tekst o tym, aby przed zgłoszeniem problemu zaktualizować IE do najnowszej wersji

Nic to i tak nie da bo nikt tego nie czyta, zawsze trzeba powtarzać żeby osoba która prosi o pomoc podała wersję AQQ. Chociaż są wyjątki.

Użytkownik Pbo edytował ten post 2010.06.28, 16:48

• Silverlight lubi to

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#47 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2010.06.28, 15:42

To ja napiszę taki mały błąd który u mnie występuje (firefox 3.6.6) nie mam ikonki tematu podpiętego jest zamiast niej sam tekst.

Możesz pokazać zrzut ekranu?

Dodałbym jeszcze na Twoim miejscu blip'a w "Udostępnij na..."

Ale to nie od Wareczka zależy tylko od twórców IPB. Wareczek nie lubi modyfikować skryptu bo potem po aktualizacji wszystko musi od nowa dodawać.

Ale bzdura :-P Przecież pisałem kilka postów wyżej, że dodam polskie serwisy takie jak blip, nk, wykop, flaker, itd.
  • Silverlight lubi to

#48 matiss

matiss

Expert

• Wtyczkopisarz
  • 1166 postów

Napisano 2010.06.28, 16:48

Chyba jednak mój błąd bo widzę, ze to wyróżnienie jest jako tekst, myślałem ze ma być tam ikonka :D Sorry za zamieszanie.

@Pbo
To może tak jak napisałem w edicie osoby z mniejszą ilością postów niż np. 10, albo zakładające swój pierwszy temat w dziale pomoc techniczna (jeśli się tak da) dostawały komunikat, z wersją AQQ i IE, grunt żeby ta informacja była krótka, to większość przeczyta, bo obecny regulamin ma kilka punktów i nie specjalnie rzuca się w oczy, co za tym idzie ludzie tego nie czytają.

#49 Pbo

Pbo

Kierownik

• Przyjaciel
  • 3477 postów

Napisano 2010.06.28, 16:52

Ale bzdura :-P Przecież pisałem kilka postów wyżej, że dodam polskie serwisy takie jak blip, nk, wykop, flaker, itd.

Jaka bzdura, z resztą po jakiego grzyba tego aż tyle? I tak nikt w to klikać nie będzie wiec dla mnie jest to zbędne. Na swojej stronie możesz dodawać jakieś nk itd. Blip by w zupełności wystarczył i ew. wykop. Pchasz tylko zbędne opcje ba siłę.

@Pbo
To może tak jak napisałem w edicie osoby z mniejszą ilością postów niż np. 10, albo zakładające swój pierwszy temat w dziale pomoc techniczna (jeśli się tak da) dostawały komunikat, z wersją AQQ i IE, grunt żeby ta informacja była krótka, to większość przeczyta, bo obecny regulamin ma kilka punktów i nie specjalnie rzuca się w oczy, co za tym idzie ludzie tego nie czytają.

Jestem za ale kto Ci to zrobi, przecież Wareczek jest zajęty dodawaniem naszej kobyły.

Użytkownik Pbo edytował ten post 2010.06.28, 16:53

• Silverlight lubi to

Komunikatory głosowe Ventrilo.TeamSpeak, Mumble

PolscyGracze.pl - wiadomości ze świata gier | Serwer XMPP PGra.cz

#50 VPN

VPN

Guru

• Użytkownik
  • 6923 postów

Napisano 2010.06.28, 17:04

Kiedy pozostałe zgłoszone przeze mnie sprawy zostaną naprawione?

Tu byłem.

#51 AK-47

AK-47

Adept

• Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 2010.06.29, 12:41

Zmniejszył bym tylko liczbę aktualizacji statusów na stronie głównej... ;)

Boksy w panelu bocznym można zwijać (pamiętam kiedyś lsr o tym marzył) więc ilość wyświetlanych statusów nie powinna robić problemów ;-)

Po ponownym zalogowaniu nie są zwinięte, a nie chce mnie się za każdym razem tego zwijać. :P I szkoda ze nie ma możliwosci zamknięcia określonego boksa np. "udostępnione odnośniki", który jest dla mnie nie przydatny.

Użytkownik AK-47 edytował ten post 2010.06.29, 12:44

• Silverlight i scope lubią to

#52 Senega

Senega

Początkujący

• Wtyczkopisarz
  • 1401 postów

Napisano 2010.06.29, 13:54

Może nie tak możliwość wyłączenia co zmiany kolejności (konfigurowalne przez użytkowników).
  • Silverlight lubi to

Android - program telewizyjny Kropka TV http://goo.gl/AZyEE

Aktualnie bez AQQ - co na dobre mi wychodzi :tuptup:

#53 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2010.07.01, 10:08

A gdzie się podziała tak wymagana przez OC liczba postów i zgłoszeń na bugliście? :unsure:

#54 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2010.07.01, 12:27

Na stylu IP.Board tylko brak. Wrócę do kompa za pół godziny i machnę to ;)

edit: gotowe!

Użytkownik Wareczek edytował ten post 2010.07.01, 13:40

#55 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2010.07.01, 14:10

To jeszcze wyłącz mi powiadomienia o raportach na mailu..
Chyba znalazłem.

Użytkownik stivo edytował ten post 2010.07.01, 14:14

#56 wu112

wu112

Wrzuć Monetę

• Moderator
  • 2850 postów

Napisano 2010.07.01, 14:27

A zostanie coś może zrobione z tym: :)
Dołączona grafika

Na FF działa dobrze, a na IE i Operze już nie. Domyślam się, że skoro po aktualizacji forum dalej jest błąd to są to jakieś nieoficjalne przeróbki ;)
  • stivo lubi to

WindowsPrzeglądarkaAQQWtyczkiKompozycja

#57 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2010.07.01, 15:03

Poprawione i dodatkowo dodałem jeszcze zaokrąglenia rogów zgodne z CSS3.

#58 stivo

stivo

mgr inż.

• Moderator
  • 2184 postów

Napisano 2010.07.01, 15:14

Tylko zapomniałeś dodać, ze teraz wszędzie trzeba by poprawić poprzez edycję posta (Edytuj i Zapisz).

#59 Laston

Laston

Weteran

• Dekorator
  • 559 postów

Napisano 2010.07.01, 15:17

Na Operze rozjechała się wyszukiwarka :/
Dołączona grafika

#60 Wareczek

Wareczek

Adept

• Administrator
  • 1262 postów

Napisano 2010.07.01, 15:57

Ta wyszukiwarka to błąd ipb. Nawet na forum IPS tak mają ( lipna opera :-P )

@stivo: Przebudowałem wszystkie BBCode, powinno wszędzie być dobrze.

Użytkownik Wareczek edytował ten post 2010.07.01, 15:59

• Pbo i vBz lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych